Prémium repülőgép-hordozók

Több
7 éve 11 hónapja #19585 Írta: Neutra
Neutra válaszolt a következő témában: Prémium repülőgép-hordozók
Érdekes hajó a Saipan. Volt ellene pár köröm Hyriuval, azt kell hogy mondjam: idegesítő :D

Főleg a sok vadász kötelék miatt. Nagy előny hozzá viszont a fullos kapitány (+1 vadász / kötelék).

Én vártam ezt a hajót mert imádom a hordozókat, de a támadó képességük miatt nem a vadászok miatt, az pedig nem váltotta be számomra a reményeket így kihagyom.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 11 hónapja - 7 éve 11 hónapja #19586 Írta: ledgeri
ledgeri válaszolt a következő témában: Prémium repülőgép-hordozók

GaiusHun írta: Saipan bemutató


Csak tipp, amit szerintem használsz is, csak kimaradt:
A kikötőben, ha még nincs kifejlesztve az aktuális CV, akkor talán, ha már ki van fejlesztve akkor -skillek hatásaitól elvonatkoztatva- nagy valószínűséggel megjegyezhető, hogy melyik környező-tierű CV-nek milyen tulajdonság-száma milyen konfigurációt takar, ami töltőképernyőn óriási tervezési segítség! És pl ez használható DD.k nél is torpedó, és álca viszonylatában...

+ egy offtopik kérdés: ugyanarra a háttértárra vettél fel, mint amin a játékod van?
Utolsó szerkesztés: 7 éve 11 hónapja ledgeri által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: GaiusHun

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 11 hónapja #19640 Írta: GaiusHun
GaiusHun válaszolt a következő témában: Prémium repülőgép-hordozók

ledgeri írta:

GaiusHun írta: Saipan bemutató


Csak tipp, amit szerintem használsz is, csak kimaradt:
A kikötőben, ha még nincs kifejlesztve az aktuális CV, akkor talán, ha már ki van fejlesztve akkor -skillek hatásaitól elvonatkoztatva- nagy valószínűséggel megjegyezhető, hogy melyik környező-tierű CV-nek milyen tulajdonság-száma milyen konfigurációt takar, ami töltőképernyőn óriási tervezési segítség! És pl ez használható DD.k nél is torpedó, és álca viszonylatában...

+ egy offtopik kérdés: ugyanarra a háttértárra vettél fel, mint amin a játékod van?


Szia, persze örömmel fogadok minden javaslatot. Most készítettem a Ranger hordozóról egy videót, abban már figyelembe vettem a javaslatod, és foglalkozom a saját tierbeli ellenfeleivel is.

Második kérdésedre a válasz: igen.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 11 hónapja #19641 Írta: ledgeri
ledgeri válaszolt a következő témában: Prémium repülőgép-hordozók
Akkor lehet, hogy amiatt lassú a felvételkori betöltés: a HDD limitbe fut adatkezelés terén...
Kérdezném, hogy mivel veszel fel? Csak a hangszinteken -mikrofonod vs játék- is állíthatnál a felvevőben, ha másképp nem is, az ingame hangok lejjebb vételével. -és mindezt építőként mondom :)
A következő felhasználók mondtak köszönetet: GaiusHun

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 11 hónapja - 7 éve 11 hónapja #19648 Írta: GaiusHun
GaiusHun válaszolt a következő témában: Prémium repülőgép-hordozók

ledgeri írta: Akkor lehet, hogy amiatt lassú a felvételkori betöltés: a HDD limitbe fut adatkezelés terén...
Kérdezném, hogy mivel veszel fel? Csak a hangszinteken -mikrofonod vs játék- is állíthatnál a felvevőben, ha másképp nem is, az ingame hangok lejjebb vételével. -és mindezt építőként mondom :)


Igen, közben magam is tapasztalom, a környezeti hangot le kell vennem, illetve egyszerűen a betöltés idejét kivágom, avagy addig megállítom a felvételt. Szóval jöhet a kritika, abból tanul az ember fia :silly:

ui: Fraps
Utolsó szerkesztés: 7 éve 11 hónapja GaiusHun által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 11 hónapja #19653 Írta: ledgeri
ledgeri válaszolt a következő témában: Prémium repülőgép-hordozók
Köszi!
A következő felhasználók mondtak köszönetet: GaiusHun

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.304 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.