Minden, ami nem a játékkal kapcsolatos...

Dühöngő

Több
2 éve 5 hónapja #66610 Írta: llw99
llw99 válaszolt a következő témában: Dühöngő
Kutuzov...kár, hogy vereség lett... :(
 

 

 
 
Mellékletek:
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Szete58, Jaszon

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
2 éve 5 hónapja #66617 Írta: SUNDI1968
SUNDI1968 válaszolt a következő témában: Dühöngő
ez mi ???

  nem tölt be a játék
Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
2 éve 5 hónapja - 2 éve 5 hónapja #66619 Írta: akkufuro
akkufuro válaszolt a következő témában: Dühöngő
Előfordul van amikor csata közben is kidob megvárod a végét vagy néha az újraindítás, belépés segít ha közben nem lőttek ki
Utolsó szerkesztés: 2 éve 5 hónapja akkufuro által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
2 éve 4 hónapja - 2 éve 4 hónapja #66650 Írta: akkufuro
akkufuro válaszolt a következő témában: Dühöngő
Mit gondoltam én hülye szombat este játszani ? Amúgy meg imádok 30 meg 20 k-val top 1- 2 lenni főleg a RANGOSZTÓ csatákban . De mit gondol aki a sor alján van ? Színvonal meg RANG hát az van.
 
 
Mellékletek:
Utolsó szerkesztés: 2 éve 4 hónapja akkufuro által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
2 éve 4 hónapja - 2 éve 4 hónapja #66651 Írta: Toweliee
Toweliee válaszolt a következő témában: Dühöngő
Figyi. Megnéztem a statodat. Én egy átlagos játékos vagyok, az én találati pontosságom lövegnél 32%, a tiéd 24%. Torpedónál 10%, a tiéd 5%. Javaslom, hogy ne játsz egyelőre tier10-ben, hanem tier 6-8-ban fejleszd a tudásodat. Van egy pár igazán jó játékos a klánodban, kérd a segítségüket, szakaszozz velük. 
Utolsó szerkesztés: 2 éve 4 hónapja Toweliee által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: [DPH] Greendevil97, akkufuro

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
2 éve 4 hónapja - 2 éve 4 hónapja #66652 Írta: akkufuro
akkufuro válaszolt a következő témában: Dühöngő
Figyi ha 14000 csata alatt nem javultam fel akkor már nem is fogok. Én értem amit mondtál de a kezdetekben nagyon nagyon gyengén indultam azt már nem lehet feljavítani. 6-8 ezerig ennél sokkal borányosabb voltam .Hogy értsd a problémámat ebben a 6-8 körben szinte végig top 1-3 voltam és többször én maradtam a végére életben és nem azért mert elbújtam egy sziget mögött. Mire kettőt pislantok már fele csapat oda van. Amit nem értek hogy mivel érdemeltem ki a Wg-kitüntető figyelmét hogy 70 %ban a lúzer csapatba rakjon.  Olyan statra  lennék kíváncsi hogy az utóbbi fél évben milyenek ezek a számok. Találati pontosságról annyit hogy amikor a Ohióval vasipari derékszögben 3 km távolról meglövöm a Petrovot és kiírja hogy 2x 850 ott már nincs mit tenni. Az a fránya RNG, szerintem meg csak a másik csapatnak kell épp akkor és ott nyerni.  Ja és egyszer csak vége ér egyik napról a másikra MINDENT UGYANÚGY CSINÁLOK LÖVÖK ugyanoda célzok és egy hétig én vagyok az Isten. Tehát ha állandó lenne még el is hinném hogy botrány vagyok még talán bele is törődnék de ilyen hullámzással nem tudok mit kezdeni. Ohió ugyanazzal a szituval 45 k 3 cita.
Utolsó szerkesztés: 2 éve 4 hónapja akkufuro által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.552 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.