Minden, ami nem a játékkal kapcsolatos...

Dühöngő

Több
3 éve 1 hónapja - 3 éve 1 hónapja #66011 Írta: akkufuro
akkufuro válaszolt a következő témában: Dühöngő
Hát azért futnék még egy pár kört. A Brindisi  az egyik legtöbbet használt  hajóm csak jókat tudok róla mondani ha jókedve /elég sűrűn/ van az 5k garantált salvónként de kb minden 3.-ra tudja a 10-et is. Imádja a BB-ket. Az újrafejlesztésben /RB/ 2x húztam újra az ágat úgyhogy van némi tapasztalatom az olaszokkal. Ha kör elején megnézed egy olasz CA kb 10-20 pontal erősebb fegyverzetben a tiertársainál De ha nem használjátok legalább kevesebb erős ellenfelem lesz.Érdekes ez én például a Desmóban és a Hindiben nem találom a hú bammegg faktort pedig sokan esküsznek rá.
Utolsó szerkesztés: 3 éve 1 hónapja akkufuro által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 éve 1 hónapja #66051 Írta: VoiceOfTheVoiceless
VoiceOfTheVoiceless válaszolt a következő témában: Dühöngő
Kedvencem amikor olyan 4x%-os potato-kkal hoz össze az élet, aki meg tanult kommunikálni, de a választ nem tudja értelmezni. Megölünk mindenkit, zónáról zónára megyünk foglalni, ennek a jóképességűnek bejelzem, hogy foglalja el a következő zónát (persze gyors jelzővel, mert ismét 2 nap után chatbannt kaptam a semmire...), amég én gyorsan az utolsó hajót is kivégzem, és ő amúgy is lényegesen gyorsabb mint én, erre ő egyenesen tovább a 10-es vonalra mindennel ellentétes irányban, és közben írkál...   
Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 éve 3 hete #66071 Írta: lordzsolt93
lordzsolt93 válaszolt a következő témában: Dühöngő
Olyan mélyre süllyedt a ranked színvonala, hogy ez nem volt elég a győzelmhez... félelmetes... 
Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 éve 3 hete #66073 Írta: lordzsolt93
lordzsolt93 válaszolt a következő témában: Dühöngő
 
Mellékletek:
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Shardik4

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 éve 3 hete #66077 Írta: lordzsolt93
lordzsolt93 válaszolt a következő témában: Dühöngő
Tegnap kezdtem el a rankedet az acél miatt. Meglett a bronz rank 1 de nem volt egyszerű, most viszont itt be is fejeztem ezt a rankedesdit. Az a probléma, hogy a wg nem szűri a játékosokat és a report rendszer sem szankcionálja a játékosokat. Majdnem minden csatában minimum egy afk hajó volt, a statisztika és a tapasztalataim alapján úgy vélem, hogy sokan vannak akik csak belépnek a csatába és ott is hagyják a hajót. Nem hiszem el, hogy csatáról csatára minimum egy hajó afk lenne. Másodszor, nagyon sokan csinálják, hogy gyorsan a1-be mennek vagy egy távoli sziget mögé elbújnak és kivárják egy lövés nélkül full hp-n a csata végét. Nem tudom, hogy ennek mi értelme van vagy élvezi-e a játékot de az ilyenekre egy külön reportot nyitnék és a wg helyében 100 co-op csatára ítélném ezeket a gyáva szarokat. Kvalifikáció, tier 10 pedig még súlyosabb. Az, hogy valaki 0 eredménnyel és hozzáértéssel, esetleg némi értelmi vagy súlyos értelmi fogyatékkal nekivág a RANGSOROLT csatáknak hát tessék, ez egy játék, vannak jobb és leginkább rosszabb játékosok ezt elfogadom. De az, hogy valaki csak azért lépjen be, hogy szabotálja a csatát, csapattársat sebezzen addig amíg free killnek oda nem veti magát az ellenfélnek az egy egészen aljas és mély, szutyok, ótvar szint. Az ilyen gyökerek azok akik miatt inkább hagyom a fenébe az egészet, nem fogom hagyni, hogy ilyen szutykok hátráltassanak. 

Elkezdődik a csata, DM lövi a bb-t aztán ő visszalő, majd a thunderer lő mindenkit csak az ellenfelet nem majd megöleti magát a klberrel. A vicc az, hogy még így sem utolsónak végzett. Nincs annyi report ami elegendő lenne egy nap rankedre, annyit tudok tenni, hogy a supportnál felnyomom, hátha nyerek pár csatát olyanoknak, akik szívesen játszanak. Részemről átadom a lehetőséget az összes ilyen nyomorultnak, hadd élvezkedjenek és verjék a fütyköst arra, hogy mekkora gecik. (Érdekességnek mondom, hogy alapjáratra annyira mélyen van a ranked szinvonala, hogy high caliber, confederate, kraken kitüntetésekkel és 2-3 foglalás mellett sem lehet lehozni egy csatát.) 
Azt javasolnám a wg-nek, hogy lehetne egy 3 hétből álló beugró küldetéssorozat a rankedre ami abból állna, hogy heti 3 alkalommal legyen a játékos top 3-ban magas tier-ben random csatában. Ezzel az összes ilyen rosszindulatú senkiházit ki lehetne szűrni. Ha meg valakit sokszor reportolnak akkor meg csináljanak valamit, mert ez szánalmas úgy ahogy van. 

   
Mellékletek:
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Shardik4

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 éve 3 hete #66078 Írta: Shardik4
Shardik4 válaszolt a következő témában: Dühöngő
Mi a  fenét kerestél bronz szinteten ?
Itt csak az olyanok vannak mint én .
Régen aranyban kéne lenned .
A bronz az utolsó etapban 90 % ig az alsó 10 % gyüjtő helye  szerintem .
Bele  fogok én is a 9 es rang kiváncsi vagyok  hány csatábol lessz meg .
A következő felhasználók mondtak köszönetet: lordzsolt93

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.466 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.