Minden, ami nem a játékkal kapcsolatos...

Kódok, promóciók

Több
3 éve 5 hónapja #65467 Írta: Myrsky
Myrsky válaszolt a következő témában: Adminok figyelmébe

Hungarianreality írta: Egyik sem ad semmit kár beírni őket ráadásul a 3 szakaszosak érvénytelen kód !

Ergó ezek a " bónusz kódok" soha nem voltak aktívak a WG-nél ...nem értem miért linkelitek tele kamu kóddal . Nem azért van ez a topik hogy szopassátok azokat akik ezt az oldalt nézik ...

Szóval köszi a kamu kódokat ...


Nem kamu kódok, november 1-ig érvényesk, adnak 1 szenes és 1 random konténert, viszont ahogy korábban már le volt írva: 1 ember csak 1 kódot aktiválhatott, utána többet nem fogad el a redszer.

A legtöbb WG kód pedig általában idő és/vagy menyniség limites. Mivel nem egyből kerülnek ide ki a kódok amikor a WG kiadja, mert mi is másik fórumról/twitchről/discord/stb-ről találjuk őket. Emiatt sokszor előfordul, hogy elfogynak/lejár az aktiválhatóság ideje. Főleg ha 1-2 nap csúszással lépsz fel és próbálod aktiválni.

Én is maradtam már le nem egy kódról, de ez van, majd a következőnél jól fog kijönni a lépés, és sikerül aktiválni. Plusz ezek azért nem adnak olyan nagy dolgokat, 3 festésért/10 zászlóért nem szoktam idegeskedni.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 éve 5 hónapja #65468 Írta: BacsaA
BacsaA válaszolt a következő témában: Adminok figyelmébe
Tévedés, amiket én kaptam az működött nekem is, meg a két klántársnak is, akiknek odaadtam.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 éve 5 hónapja #65469 Írta: Hungarianreality
Hungarianreality válaszolt a következő témában: Adminok figyelmébe
Nálam mindre ezt írja ki " Invalid code. Please make sure you entered the correct code " . Magyarán rossz akód és ellenőrizzem hogy jól írtam e be ... És nem azt hogy már lejárt az érvénessége !

Az összes elmúlt 10 napban beírt kódot vágólapoztam és mindnél ez van ... az azelőttiek működtek .

De tényleg köszi asok kódot ...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 éve 5 hónapja #65470 Írta: Ahha2
Ahha2 válaszolt a következő témában: Adminok figyelmébe
Emailben kapott kódokkal próbálkozz... Ott lesz egyedi kód, amit el is fogad. Innen nem is érdemes másolni, valószínűleg fiókokhoz vannak rendelve a kódok.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 éve 5 hónapja #65475 Írta: Foxtrot
Foxtrot válaszolt a következő témában: Adminok figyelmébe

Hungarianreality írta: Egyik sem ad semmit kár beírni őket ráadásul a 3 szakaszosak érvénytelen kód !

Ergó ezek a " bónusz kódok" soha nem voltak aktívak a WG-nél ...nem értem miért linkelitek tele kamu kóddal . Nem azért van ez a topik hogy szopassátok azokat akik ezt az oldalt nézik ...

Szóval köszi a kamu kódokat ...


Ezek nem kamu kódok! Létező és aktív kódok voltak. Valakinek adott, valakinek nem. Épp kit szeretett akkor a WG! (2 db ládát adtak! )
Az, hogy neked nem adott, az már történelem.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Mcarthur73

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 éve 5 hónapja #65477 Írta: asuar
asuar válaszolt a következő témában: Adminok figyelmébe
Tegyük ezt rendbe.
Úgy sejtem mindenki (legalábbis nagyon sokan) aki regisztrált játékos - a regisztrált email címére kapott egy levelet a WG-től, lehet hogy a spam-ben van, vagy a kukában, vagy nem már nem él a mail cím - amiben van 5 db kód.
Valószínüleg 5x annyi kód van kint mint amennyi játékos, és aki nem tud angolul az vegye már a fáradságot hogy bedobja a fordítóba.

"We're giving you five bonus codes—for you, your friends, or even your enemies. Do whatever you want with them, but there are three rules to follow:

Maximum of one bonus code per person
Maximum of one activation per account
Activate before November 1"

Ez egy vírus marketingnek tűnik, hiszen sokkal több kód van mint amennyit el lehet használni.
Aki valaha elhasznált egy élő kódot ami CREB-el kezdődik az többet nem fog tudni elhasználni ami CREB-el kezdődik. Itt a forumon lévők érthető okokból csak rövid ideig működnek, ezek csak EGYSZER használatosak. Itt vannak az enyémek, aki valamiért nem kapta meg, vagy lusta megnézni a kukáját,
gőzöm sincs melyiket használtam, az egyik nem fog működni. :silly:


CREB-DKNGH-PSYMY

CREB-DKNRC-D6KPU

CREB-DKNSR-MG3U8

CREB-DKNZW-RRFNS

CREB-DKP7K-P5WZ6

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.303 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.