Magyar klánok gyűjteménye

Több
5 éve 9 hónapja - 5 éve 9 hónapja #53251 Írta: ledgeri
ledgeri válaszolt a következő témában: Magyar klánok gyűjteménye
Figyelmet kérnék:
Egy a Magyar klánokat közelebb hozni szándékozó egyik kezdeményezés első lépéseként kérnélek ezt a kérdőívet a klánkapitányoddal együtt kitölteni, vagy tudomására hozni: Google kérdőív

Az egyszerűbben, név alapján megtalálható klánok már kaptak üzenetet róla, de ha van olyan klán az ismeretségi körödben, amelyik neve nem éppen egyértelmű, ozd meg velük ezt a linket!

Érdemes lehet rátekinteni a WOWS-Numbers klános részének transzfer oldalára is, hátha valaki olyan helyről jött, vagy ment ami a magyar közösség része.
Utolsó szerkesztés: 5 éve 9 hónapja ledgeri által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Roland, [DPH] Greendevil97

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 9 hónapja #53315 Írta: Roland
Roland válaszolt a következő témában: Magyar klánok gyűjteménye
A nagy megbeszélésen felvetődött hogy lehetne csinálni Discord szervert is mert sokan azt használják /preferálják/ így vettem a bátorságot és csináltam 1-et a magyar közösségnek. itt a meghívó ami nem jár le és bárki használhatja: discord.gg/jPuCP4G
A következő felhasználók mondtak köszönetet: llw99

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 9 hónapja #53316 Írta: ledgeri
ledgeri válaszolt a következő témában: Magyar klánok gyűjteménye
Már van egy készülőben + igényfelmérés is folyik... jelen állapotban felesleges volt!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 9 hónapja #53318 Írta: Roland
Roland válaszolt a következő témában: Magyar klánok gyűjteménye
de ha csak készülőben van akkor az nem kész ugye. igényt meg minek mérsz fel mikor nem kerül semmibe. meg kell csinálni és vagy használják vagy nem. de akkor majd törlöm

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 9 hónapja #53508 Írta: DragonZ
DragonZ válaszolt a következő témában: Magyar klánok gyűjteménye
Na ezért nem lesz itt egy normális magyar összefogás, mert mindenki majd én, majd én, mert nem tök mindegy ki csinálja, csak legyen és használják, de nem . Amúgy a face-n mikor jött az egész ötlet egyik tag ( direkt nem írok nevet) csinált egyet, de az is nem jó, mert nem xy csinálta és majd ő csinál egyet . Szóval gyerekek semmi értelme így az egésznek . Itt mindenki dudás akar lenni egy csárdában, de ebben a felállásban ez nem fog műkődni. Azt a bizonyos kur..a nagy egot tessék már félre tenni .
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Szete58, Rallyefan81, Jaszon, Roland

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 9 hónapja #53515 Írta: bontottcsirke
bontottcsirke válaszolt a következő témában: Magyar klánok gyűjteménye

DragonZ írta: Na ezért nem lesz itt egy normális magyar összefogás, mert mindenki majd én, majd én, mert nem tök mindegy ki csinálja, csak legyen és használják, de nem . Amúgy a face-n mikor jött az egész ötlet egyik tag ( direkt nem írok nevet) csinált egyet, de az is nem jó, mert nem xy csinálta és majd ő csinál egyet . Szóval gyerekek semmi értelme így az egésznek . Itt mindenki dudás akar lenni egy csárdában, de ebben a felállásban ez nem fog műkődni. Azt a bizonyos kur..a nagy egot tessék már félre tenni .


Miről van szó? :dry:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.302 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.