Klán- / Szakasztárs keresés

Több
6 éve 6 hónapja - 6 éve 6 hónapja #44503 Írta: Szete58
Szete58 válaszolt a következő témában: Klán- / Szakasztárs keresés
Nem, ledgeri, nagyon eltévedtél: ez arról szólt, arról szól, hogy beszóltál neki. Magyarázhatod ezt jobbról, csűrheted-csavarhatod balról... ha hallgattál volna, bölcs maradhattál volna.
És nem: nem mi magyarázunk bele dolgokat: te magyarázod bele, hogy az és csak az és csak úgy lehet klán, ahogy Te elképzeled, ahogy Te jónak látod.
Eddig bárkivel beszéltem a WoWS-ban, a WoWS-ról, senki sem vitatta annak a célirányos-céltudatos, elitista vonalnak a létjogosultságát, amit te viszel, amit te képviselsz. Jó ez, szükség van erre. Is.
A gond ott van, és szerintem Benned-Nálad, hogy azt a vonulatot viszed-képviseled-propagálod, hogy egyedül erre van szükség.
És itt vagy eltévedve, de nagyon.
Ez a játék ugyanis Neked e-sport. A Hozzád hasonló szemléletű embereknek e-sport. Másoknak nem: nekik játék, s nekik is van helyük a nap alatt s a tengereken.
Ezt mint a WOWS-klán oszlopos tagja, Neked is be kell látnod. Sajnálom, de most belegázolok a harmóniádba: megkérlek, s nyomatékosan kérlek meg arra, hogy mint moderátor, mihamarabb térj vissza az objektív pártatlanság útjára - amennyiben erre nem vagy hajlandó, akkor ugyanilyen nyomatékkal kérlek arra, hogy a későbbiekben soha és sehol ne írjátok ki a WOWS-ról, hogy az az oldal klánja!
Bízom benne, hogy érthetően fogalmaztam, és hogy indulatmentesen végiggondolod a szavaimat.
Senki, ismétlem senki, nem vitatja el a létjogosultságát annak, hogy legyen egy olyan magyar klán, amelyik a siker reményében veheti fel a küzdelmet a későbbiekben bármely más náció csapatával. Szurkolunk Neked, Nektek, hogy egy ilyen csapatot össze tudjatok toborozni, kiképezni, hadrendben tartani.
Azt viszont elvárjuk, s nem cserébe, egyszerűen azért, mert mi is itt vagyunk, hogy mindenki mást, azokat is, akik nem éljátékosok, s nem is készülnek annak, nos, őket is emberszámba vegyed-vegyétek.
Sok sikert kívánok Neked és a WOWS klánnak, s remélem, sine ira et studio fogod értelmezni szavaimat.
Dixit.
Utolsó szerkesztés: 6 éve 6 hónapja Szete58 által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: PzPuma, James Onedin, vonKurz, Eper, Mcarthur73, llw99, Jaszon, asuar, Olajuwon

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 6 hónapja #44504 Írta: Flaged
Flaged válaszolt a következő témában: Klán- / Szakasztárs keresés

Szete58 írta: Nem, ledgeri, nagyon eltévedtél: ez arról szólt, arról szól, hogy beszóltál neki. Magyarázhatod ezt jobbról, csűrheted-csavarhatod balról... ha hallgattál volna, bölcs maradhattál volna.
És nem: nem mi magyarázunk bele dolgokat: te magyarázod bele, hogy az és csak az és csak úgy lehet klán, ahogy Te elképzeled, ahogy Te jónak látod.
Eddig bárkivel beszéltem a WoWS-ban, a WoWS-ról, senki sem vitatta annak a célirányos-céltudatos, elitista vonalnak a létjogosultságát, amit te viszel, amit te képviselsz. Jó ez, szükség van erre. Is.
A gond ott van, és szerintem Benned-Nálad, hogy azt a vonulatot viszed-képviseled-propagálod, hogy egyedül erre van szükség.
És itt vagy eltévedve, de nagyon.
Ez a játék ugyanis Neked e-sport. A Hozzád hasonló szemléletű embereknek e-sport. Másoknak nem: nekik játék, s nekik is van helyük a nap alatt s a tengereken.
Ezt mint a WOWS-klán oszlopos tagja, Neked is be kell látnod. Sajnálom, de most belegázolok a harmóniádba: megkérlek, s nyomatékosan kérlek meg arra, hogy mint admin, mihamarabb térj vissza az objektív pártatlanság útjára - amennyiben erre nem vagy hajlandó, akkor ugyanilyen nyomatékkal kérlek arra, hogy a későbbiekben soha és sehol ne írjátok ki a WOWS-ról, hogy az az oldal klánja!
Bízom benne, hogy érthetően fogalmaztam, és hogy indulatmentesen végiggondolod a szavaimat.
Senki, ismétlem senki, nem vitatja el a létjogosultságát annak, hogy legyen egy olyan magyar klán, amelyik a siker reményében veheti fel a küzdelmet a későbbiekben bármely más náció csapatával. Szurkolunk Neked, Nektek, hogy egy ilyen csapatot össze tudjatok toborozni, kiképezni, hadrendben tartani.
Azt viszont elvárjuk, s nem cserébe, egyszerűen azért, mert mi is itt vagyunk, hogy mindenki mást, azokat is, akik nem éljátékosok, s nem is készülnek annak, nos, őket is emberszámba vegyed-vegyétek.
Sok sikert kívánok Neked és a WOWS klánnak, s remélem, sine ira et studio fogod értelmezni szavaimat.
Dixit.


Hmm...Szete kolléga maximálisan egyet értek veled!
A következő felhasználók mondtak köszönetet: James Onedin, llw99, Jaszon, asuar

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 6 hónapja - 6 éve 6 hónapja #44509 Írta: Phaser
Phaser válaszolt a következő témában: Klán- / Szakasztárs keresés
Nem értem, miért kell leszólni azokat, akik nem úgy állnak hozzá a játékhoz, mint azok akiknek a statisztika, a WR, és az e-sport a lényeg. Igenis vagyunk jópáran, akik a család és a munka mellet, akkor ülnek le a gép elé amikor éppen van egy kis idejük és kedvük, nem pedig akkor amikor mások szerint ez éppen "kötelező". Képzeljétek csak el: "Ó drágám ne haragudj, most nem érek rá segiteni a gyerkőcnek a házi feladatában mert éppen kötelező gyakorló csatát játszanom egy játékban" Kapnék a fejemre azt hiszem. Semmi gond azzal ha ezt valakik komolyan veszik, de velem együtt sokunknak ez csak egy játék és semmi több. És akkor ezennel én is szivesen felajánlom az olajamat, egy olyan csapatnak, aki csak játéknak tekinti ezt a játékot ;)
Utolsó szerkesztés: 6 éve 6 hónapja Phaser által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: James Onedin, asuar

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 6 hónapja #44512 Írta: ledgeri
ledgeri válaszolt a következő témában: Klán- / Szakasztárs keresés
Csak nevetni tudok egy két "megalapozott" mondaton.... Vicces látni, hogy emberek mit látnak bele dolgokba. Jó olvasmány lesz, bármi is érkezik válaszként a témára, de már tudom, válaszra nem lesz méltó.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 6 hónapja #44513 Írta: asuar
asuar válaszolt a következő témában: Klán- / Szakasztárs keresés
Nem szándékoztam egy komoly e-sport klán tagja lenne, ezt konkretizáltam is, csak felajánlottam az olajat egy közösségnek, mert sok kicsi sokra mehet. Nekem nincs napi 3-4-8 órám ülni egy játék előtt, de néha még egy sem. Nekem ez csak játék, lekapcsol az agyam és zombi lehetek egy kemény nap után. Az hogy ebben a játékban én nem vagyok 'értékes' klántag... hát én inkább a való életben érvényesülök.
Amúgy ha nem lennének a fun játékosok (a szerver 85%-a) már régen bezárt volna a bolt.
Köszönöm a meghívót. B)
A következő felhasználók mondtak köszönetet: ledgeri, James Onedin, Szete58, Mcarthur73, Jaszon, bontottcsirke

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 6 hónapja - 6 éve 6 hónapja #44515 Írta: Flaged
Flaged válaszolt a következő témában: Klán- / Szakasztárs keresés

Phaser írta: Nem értem, miért kell leszólni azokat, akik nem úgy állnak hozzá a játékhoz, mint azok akiknek a statisztika, a WR, és az e-sport a lényeg. Igenis vagyunk jópáran, akik a család és a munka mellet, akkor ülnek le a gép elé amikor éppen van egy kis idejük és kedvük, nem pedig akkor amikor mások szerint ez éppen "kötelező". Képzeljétek csak el: "Ó drágám ne haragudj, most nem érek rá segiteni a gyerkőcnek a házi feladatában mert éppen kötelező gyakorló csatát játszanom egy játékban" Kapnék a fejemre azt hiszem. Semmi gond azzal ha ezt valakik komolyan veszik, de velem együtt sokunknak ez csak egy játék és semmi több. És akkor ezennel én is szivesen felajánlom az olajamat, egy olyan csapatnak, aki csak játéknak tekinti ezt a játékot ;)


Szia!
Akkor nálunk a helyed!Szeretettel várlak téged is.Neked is ment a meghívó. ;)
Utolsó szerkesztés: 6 éve 6 hónapja Flaged által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.319 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.