Német csatahajók

Több
5 éve 2 hete #58835 Írta: nwa5000
nwa5000 válaszolt a következő témában: Német csatahajók
Befutott A Friedrich.Hosszú idő után az első fejlesztési fában lévő hajó.Régen mentem a Bismarckkal, hozzá kellett szoknom. Remélem, Frigyeshez is hozzá fogok szokni.


Mellékletek:
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Mydgard, Jaszon

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 2 hete #58839 Írta: Mydgard
Mydgard válaszolt a következő témában: Német csatahajók
Na ezt pont tegnap teszteltem full secondary builddel, manual secondary + IFHE + AFT + Secondary Battery Modification 2. Ha nem kapsz fokuszt, eleg vicces, lebont mindent. :lol: Az a baj ezzel a verzioval, hogy nulla a tulelokepessege. Mivel tier 9 funnak meghagyom.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: leopardusz, nwa5000

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 2 hete #58850 Írta: nwa5000
nwa5000 válaszolt a következő témában: Német csatahajók

Mydgard írta: Na ezt pont tegnap teszteltem full secondary builddel, manual secondary + IFHE + AFT + Secondary Battery Modification 2. Ha nem kapsz fokuszt, eleg vicces, lebont mindent. :lol: Az a baj ezzel a verzioval, hogy nulla a tulelokepessege. Mivel tier 9 funnak meghagyom.


Egyelőre Notser videójában látott buildet dobtam rá. Ha nem akar úgy működni, teszek egy próbát a tieddel is. :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 2 hete #58854 Írta: ledgeri
ledgeri válaszolt a következő témában: Német csatahajók

Mydgard írta: Na ezt pont tegnap teszteltem full secondary builddel, manual secondary + IFHE + AFT + Secondary Battery Modification 2. Ha nem kapsz fokuszt, eleg vicces, lebont mindent. :lol: Az a baj ezzel a verzioval, hogy nulla a tulelokepessege. Mivel tier 9 funnak meghagyom.

Még van zászló is ne feledd! 11.3 km boldogság!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 2 hete #58857 Írta: leopardusz
leopardusz válaszolt a következő témában: Német csatahajók
Kipróbálásra jó de sztem az IFHEnél fontosabb vagy a álca v a 3 pontos égetéscsökkentő.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 1 hete #58923 Írta: nwa5000
nwa5000 válaszolt a következő témában: Német csatahajók
Első csata az FDG-vel. Hát, nem egy acélos teljesítmény egy t9 hajótól, de én se vagyok egy unikum. Szerintem soha sem leszek az. Kicsit olyan hajó ez, mint a Bismarck. Csak azt sajnálom, hogy a másodlagosak jó egy kilométerrel rövidebb hatótávon indulnak be.


Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.280 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.