Német csatahajók

Több
8 éve 7 hónapja #4912 Írta: Patrik ex
Patrik ex válaszolt a következő témában: Német csatahajók
Itt a hivatalos lista az érkező német cirkálókról. Véleményeket, ki örül ki nem :)
Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 7 hónapja #4913 Írta: PzPuma
PzPuma válaszolt a következő témában: Német csatahajók
Augusztus elején került ki ez a infó (kép) először. (de mivel akkor még nem hivatalos volt így itt lekerült a főoldalról.)
Most már hivatalos ?
Ahogy már írtam, így vicc ez a ág.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 7 hónapja #4914 Írta: Patrik ex
Patrik ex válaszolt a következő témában: Német csatahajók
Német oldalon van fent. Szerintem ide is meg fog érkezni mint hír :)
Igen. Ezt én is így gondolom. Elég viharvert a felhozatal. Az Admiral Hipper egyedül ami tetszik. Amúgy várjuk ki a végét. Az igazság az hogy az utolsó kettő hajó azok első világháborúsak . Na már most előre borítékolható hogy nem lenne esélyük a kilenc tizes amerikai-japán cirkálóval szemben... Ha még is az úgy elég vicces lenne. Reménykedem is hogy ezek új építésű hajók lesznek. A Német haditengerészetnél úgy is divat volt egy nevet többször felhasználni. Bár azt sem zárnám ki hogy tudatosan szúrnak ki a Németekkel lásd WOT :)
A következő felhasználók mondtak köszönetet: VIZIKANDÚR

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 7 hónapja #4915 Írta: Vary
Vary válaszolt a következő témában: Német csatahajók
Hát érdekes...még mindig a java része I. világháborús hajó...4-5 szintig még oké de utána..az egyetlen valóban figyelemre méltó az Admiral Hipper .hát majd meglátjuk... azért még bizakodok :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • vcsaba1968
  • Látogató
  • Látogató
8 éve 7 hónapja #4917 Írta: vcsaba1968
vcsaba1968 válaszolt a következő témában: Német csatahajók
Szerintem ez a lista nem jó. Föleg mert tier 10-ben okyan hajok vannak amit meg sem épitetek pl: Montana,Zao.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 7 hónapja - 8 éve 7 hónapja #4924 Írta: Patrik ex
Patrik ex válaszolt a következő témában: Német csatahajók

vcsaba1968 írta: Szerintem ez a lista nem jó. Föleg mert tier 10-ben okyan hajok vannak amit meg sem épitetek pl: Montana,Zao.


Ezt fejtsd ki picit bővebben kérlek :)



Utánna néztem picit a tizesnek. ( Hindenburg) 1915 ben bocsájtották vízre. 31 ezer tonnás. Maximális sebessége 26,6 csomó. Fő fegyverzete ágyú tornyonként kettő darab 305mm-es löveg. Összesen 8. Az öv páncél 100-300mm között van. Az ágyú tornyokat 170-270mm acél védi. Ami érdekesség hogy torpedót is lehet róla indítani. Így elsőre az adatok alapján nem tűnik rossznak. Látni kellene róla valami videót :)
Utolsó szerkesztés: 8 éve 7 hónapja Patrik ex által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.297 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.