Japán csatahajók

Több
6 éve 8 hónapja #42148 Írta: HardcorePunk
HardcorePunk válaszolt a következő témában: Japán csatahajók

Szete58 írta: Volt idő, amikor szinte divat volt szidni itt az Izumót... hogy inkább free XP, hogy a Jamato... no kérem:

hány olyan csatahajó van, amelyik egy salvóval négy citadellát címez meg az ellennél kóricáló testvérhajójába?



Tegyük hozzá, csak a jó kedv és a fantázia végett: melyik hajó az, amelyik egy azonos kategóriájú hajótól egy négycitadellás sortüzet kibír?


Summa: nem rossz hajó ez:


Szép, szép. Gondolom az előtte, utána meccseken sikerült kb 50k-t összelőni vele :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 8 hónapja #42151 Írta: Szete58
Szete58 válaszolt a következő témában: Japán csatahajók

HardcorePunk írta: Szép, szép. Gondolom az előtte, utána meccseken sikerült kb 50k-t összelőni vele :)


Értem – vagy legalábbis érteni vélem – a Te megközelítésedet is, csak nem szeretem! :P

Lényeg ami a lényeg: én nem nézek sem átlagot, sem statisztikát. Minden meccsem „Hic Rhodus, hic salta!”. Ezzel a hajóval nincs is annyi meccsem, hogy ezen komolyabban elgondolkodjam. Ami viszont nekem fontos, azt megadja ez a hajó: az érzést, hogy erős és tekintélyt parancsoló hajót kommandírozok. Ez a hajó képes meccseket lehozni – az, hogy én képes vagyok-e meccseket lehozni vele, már más lapra tartozik... :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 8 hónapja #42163 Írta: HardcorePunk
HardcorePunk válaszolt a következő témában: Japán csatahajók

Szete58 írta:

HardcorePunk írta: Szép, szép. Gondolom az előtte, utána meccseken sikerült kb 50k-t összelőni vele :)


Értem – vagy legalábbis érteni vélem – a Te megközelítésedet is, csak nem szeretem! :P

Lényeg ami a lényeg: én nem nézek sem átlagot, sem statisztikát. Minden meccsem „Hic Rhodus, hic salta!”. Ezzel a hajóval nincs is annyi meccsem, hogy ezen komolyabban elgondolkodjam. Ami viszont nekem fontos, azt megadja ez a hajó: az érzést, hogy erős és tekintélyt parancsoló hajót kommandírozok. Ez a hajó képes meccseket lehozni – az, hogy én képes vagyok-e meccseket lehozni vele, már más lapra tartozik... :)


Örülök ha Izumó kapitányként képes vagy ilyet érezni :) Őszintén szólva nemcsak én vagyok úgy vele szerintem, hogyha meglátok egy Izumot, akkor sz**om össze a bokám, sokkal inkább elsőként lövöm, mert csak dmg bonusként van számontartva :)

Egy Missourival, ami szintén 9 -es, ezerrel bátrabb vagyok, mint akár a Frigyessel, vagy Izumoval.
Nuku ballansz, kéremszépen. 9-es tier hajók, de sokkal rosszabbak, mint a 10-es osztály. (Vagy inkább semmivel sem jobbak, mint a 8-as)
És ha CV vel megyek, előjön belőlem a régi zene a "szeresd a testem, bébi" refrénnel.

Node a lelkesedésed isten ments, hogy elvegyem (meg sem próbálnám, ha nem baj)
Minden hajóval le tudsz hozni meccset, csak Izumoval sokkal nehezebb, mint bármi mással :) (mondjuk ha a trap pálya középső magas sziklájával mennék, azzal is könnyebb lenne szerintem :))
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Szete58

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 8 hónapja - 6 éve 8 hónapja #42165 Írta: Szete58
Szete58 válaszolt a következő témában: Japán csatahajók

HardcorePunk írta: (...) mondjuk ha a trap pálya középső magas sziklájával mennék...


VCsabi, KZoli! Megvan a bűnös: HP mozgatja elétek mindig a szigeteket! :P ;)
Utolsó szerkesztés: 6 éve 8 hónapja Szete58 által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: James Onedin, Kzoli

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 8 hónapja #42169 Írta: bontottcsirke
bontottcsirke válaszolt a következő témában: Japán csatahajók
HardcorePunk neked volt izumód vagy átugrottad?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 8 hónapja #42204 Írta: James Onedin
James Onedin válaszolt a következő témában: Japán csatahajók
Nagyot mert álmodni a North Carolina..... :) Avagy kicsi a bors,de ez nem mindig elég..... :cheer:
Mellékletek:
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Szete58

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.289 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.