Japán csatahajók

Több
7 éve 2 hete #37432 Írta: SeahawkHUN
SeahawkHUN válaszolt a következő témában: Japán csatahajók

Szete58 írta: Minek élcelődni? Minden tiszteletem a Tiétek! Ugyanakkor ha az ellennél van öt romboló, én mindig HE-t töltök először... abban a csatában az első salvóból 4 talált... tudom, véletlen volt, mint ahogy a második és a harmadik salvóbeli találatok is... én kérek elnézést, h. megszólaltam. :sick:


Inkább én kérek elnézést!
Természetesen nem szántam komoly kijelentésnek. Rombik ellen jobb is sajnos...
Csak arra próbáltam rámutatni ,hogy miért BB-nek kell He-t tölteni?
Arra elvileg ott vannak a cirkálók akiknek a rombolók kiütése lenne a dolga... :S
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Szete58

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 2 hete #37434 Írta: chapo990
chapo990 válaszolt a következő témában: Japán csatahajók
Ha mindenki a dolgát csinálná, nem utálnánk annyira a rombolókat, (mert még ráadásul túl sok is van belőlük mostanában), és a cirkálók ahelyett, hogy kinyírnák őket, ami a főbb dolguk lenne, inkább csatahajót próbálnak vadászni, meg égetni, és (ha szerencsések) a csatahajók kilövik őket vagy a dd-k torpedózzák ki őket. A dd-k meg ahelyett, hogy spotolnának, inkább próbálnak rambo-zni, és összevissza torpedóznak. Nyomorult bb-k meg próbálkozzanak vakon a kereszttűzben kezdeni valamit B) (--irónia is off B) )
és nem, nem kérek felháborodott válaszokat, hogy miért bántom már megint szegény dd-seket :silly: (ez most nyilván egy sarkítás/ironizálás, tessék csak mérsékelten komolyan venni :) )

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 2 hete #37435 Írta: vonKurz
vonKurz válaszolt a következő témában: Japán csatahajók

SeahawkHUN írta:

Szete58 írta: Minek élcelődni? Minden tiszteletem a Tiétek! Ugyanakkor ha az ellennél van öt romboló, én mindig HE-t töltök először... abban a csatában az első salvóból 4 talált... tudom, véletlen volt, mint ahogy a második és a harmadik salvóbeli találatok is... én kérek elnézést, h. megszólaltam. :sick:


Inkább én kérek elnézést!
Természetesen nem szántam komoly kijelentésnek. Rombik ellen jobb is sajnos...
Csak arra próbáltam rámutatni ,hogy miért BB-nek kell He-t tölteni?
Arra elvileg ott vannak a cirkálók akiknek a rombolók kiütése lenne a dolga... :S


a Kongo esetében azért, mert AP-val 21km-ről egy nagyobb szigetet sem találsz el, nemhogy egy hajót.
viszont HE-vel lehet kísérletezni az ilyen távoli lövésekkel is, ha meg rombit spotolnak közben, akkor jó oda is.
értelemszerűen a játék elején minden csővel a rombolókat kell kiszedni, minden más ráér, viszont AP-val 15km-re megintcsak kár próbálkozni romboló ellen, nemcsak Kongoval, minden más BB-vel is...

még egy apróság, arra, hogy kell-e csatahajónak rombolót ölni, ha randomban másokra hagyatkozol vakon, annak 99%-ban szívás a vége...
ranked egy hajszállal jobb volt azért, de a sima randomban jobb ha te végzed mindenki más melojat...
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Szete58

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • vcsaba1968
  • Látogató
  • Látogató
7 éve 2 hete - 7 éve 2 hete #37441 Írta: vcsaba1968
vcsaba1968 válaszolt a következő témában: Japán csatahajók
a Kongo azé tud ilyet is

más kérdés hogy veszitettünk

u.i. ez ugyan a Haruma de ez ne hozzon zavarba
Mellékletek:
Utolsó szerkesztés: 7 éve 2 hete vcsaba1968 által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 2 hete #37449 Írta: Szete58
Szete58 válaszolt a következő témában: Japán csatahajók

vonKurz írta:

Szete58 írta: Summa, nem vitatkozni kívánok, de kezdő kezében is lehet ez jó hajó... csak éppen van nála jobb is.


most kíváncsivá tettél,amit lehetne persze súlyozni a gyakorlattal, mármint az egyikkel régen mentem, a másikkal meg mostanában azért gyakrabban, mindenesetre mentem 2 kört zsinórban, nesze neked Kongo...


Te már kinőttél az utánpótláscsapatból, vonKurz Uram! ;)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 2 hete #37563 Írta: Olajuwon
Olajuwon válaszolt a következő témában: Japán csatahajók
Amagi: sikerült 1v1-ben elrendeznem vele előbb egy Tirpitz-et, majd egy Bismarck-ot is.
Mellékletek:
A következő felhasználók mondtak köszönetet: vonKurz, Szete58, Justice, BigaC

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.310 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.