Japán csatahajók

Több
8 éve 8 hónapja #3998 Írta: Dzsinn
Dzsinn válaszolt a következő témában: Japán csatahajók
CBT-én Nagyon jó köröket mentem a Fusoval, aztán jött a hihetetlen csalódás a Nagato. Semmi játékélmény, lópikula találatok,ha az amcsik beforogtak közelbe esélyem se volt.
Azt hittem itt jobb lesz de akkor tévedtem :angry:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 8 hónapja #4004 Írta: Teguz
Teguz válaszolt a következő témában: Japán csatahajók
Tegnap toltam jópár meccset a sima Fusommal és elég jó cucc. Haladok együtt mindenkivel és előbb-utóbb 13,2 km-en belül lesz valaki. Onnantól 12 cső csodákra képes. :evil:
Viszont szomorú, hogy a Nagato ennyire visszaesés lesz. Másik forumban azt írták, hogy pontos és jó találatokkal lehet számolni. Érdekes...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 8 hónapja #4007 Írta: GaiusHun
GaiusHun válaszolt a következő témában: Japán csatahajók
A Nagató nagyon jó kis hajó, csak neked is forogni kell, ennyi. Ez zárt bétás tapasztalat.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 8 hónapja - 8 éve 8 hónapja #4015 Írta: Teguz
Teguz válaszolt a következő témában: Japán csatahajók

GaiusHun írta: A Nagató nagyon jó kis hajó, csak neked is forogni kell, ennyi. Ez zárt bétás tapasztalat.


De jobban is fordul, mint a Fuso? Nagato gondolom azért is szopó, mert az már felső tier, így rendre bekerülnek a 8-9-10-es csónakok is, akik tudják osztani az áldást.
Utolsó szerkesztés: 8 éve 8 hónapja Teguz által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 8 hónapja #4017 Írta: Bard9999
Bard9999 válaszolt a következő témában: Japán csatahajók

Jacktor írta: No gyerekek, most már hogy fullos a Nagato, azt kell mondjam hogy epic fail. Összeszorul a gyomrom ha szembejön egy Colorado... ő simán veri belém akár 15+-ről is az 5k-s találatokat és a citadellákat (de tényleg nincs olyan sorozat hogy ne lenne benne moderate damage), a Nagato meg nem hogy citadellát (amerikainak még sosem sikerült vele lőnöm) de nullákat vagy ezreseket ad (mar ha sikerül eltalálnom).
Eddig borzalmas. Lőjek HE-vel vagy mit kell csinálni vele hogy ne röhöngjön körbe a amerikai tier társ (mondjuk nem is látok nagato-kat a csatában, szinte csak kizárólag Coloradot)?



Igazából ha vissza tekintesz, az egész japán csatahajó ág egy zsákutca, csak a zsák lesz nagyobb, ahogy nő a tier szám.
Oké, gyorsak, fordulékonyak. De ennyi, igazából semmi több.
Távolra lehet lőni vele, ami nem sokat ér, ha nem találsz el semmit.
Közelről hatékony tud lenni, cirkálók ellen. De az amerikai csatahajók közelharcban megeszik előétel gyanánt a japánt.
Azzal hogy elb...k a távoli pontosságát, használhatatlanná tették őket.
Lehet velük játszani, de ami emléket hagynak benned, azok nem a legszebbek lesznek az tuti. :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 8 hónapja - 8 éve 8 hónapja #4021 Írta: GaiusHun
GaiusHun válaszolt a következő témában: Japán csatahajók
Hát Myogi isten veled, megvallom nem siratlak, a Kawachi után nem sok felüdülést köszönhetek neki. A Kongo már a kikötőben, azonban az első fejlesztés igazán a nagy hajótest lesz, de már fel van modulozva. Gyűjtögetem szépen a fre xp-t a hajótestre is, nagy hajótesttel inkább fejlesztek, mint az legyen az utolsó.
Lehet hasonlítani, raktam fel képet az amcsi csatahajóról is,jó látható a különbség. Az a gond, hogy a zárt bétához képest túlzott nerfet kaptak a japó hajók .... mivel sokáig csak japó csatahajók voltak, és mindenki sírt, amikor benyalt egy sorozatot :evil:
Mellékletek:
Utolsó szerkesztés: 8 éve 8 hónapja GaiusHun által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.313 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.