Adminok figyelmébe

Több
7 éve 2 hónapja #33241 Írta: Sith7
Sith7 válaszolt a következő témában: Adminok figyelmébe
A Dühöngőbe lehet be kellene nézni ... :huh:
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Szete58

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 2 hónapja #33386 Írta: Szete58
Szete58 válaszolt a következő témában: Adminok figyelmébe
Sokakkal ellentétben nem zavar, ha sok magyar klán van, nem az elaprózódást látom benne, hanem a lehetőséget, hogy mindenki megtalálja a helyét ott, ahol szívesen látják és ő is tud hasznos tag lenni... de egy klán toborzására minek egyből két topic? (KLÁN TÉMA - HUNGARIAN DOGS-HUDOG)
A következő felhasználók mondtak köszönetet: reveszlaci

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 2 hónapja - 7 éve 2 hónapja #33387 Írta: reveszlaci
reveszlaci válaszolt a következő témában: Adminok figyelmébe

Szete58 írta: Sokakkal ellentétben nem zavar, ha sok magyar klán van, nem az elaprózódást látom benne, hanem a lehetőséget, hogy mindenki megtalálja a helyét ott, ahol szívesen látják és ő is tud hasznos tag lenni... de egy klán toborzására minek egyből két topic? (KLÁN TÉMA - HUNGARIAN DOGS-HUDOG)

:pinch:
Utolsó szerkesztés: 7 éve 2 hónapja reveszlaci által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 2 hónapja - 7 éve 2 hónapja #34377 Írta: Szete58
Szete58 válaszolt a következő témában: Adminok figyelmébe
Téma Előzmények: Klán: Hungarian Naval Force

#34376

PzPuma írta: Most ez komoly ? nem másolgatni és idézgetni kellene egy felhívást...


Valóban nem, hanem nem eltakarni... Kérem, ami felesleges, mind törölni onnan! Köszönöm!
Utolsó szerkesztés: 7 éve 2 hónapja Szete58 által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: PzPuma

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 1 hónapja - 7 éve 1 hónapja #35999 Írta: zstorok75
zstorok75 válaszolt a következő témában: Adminok figyelmébe
Kedves Jacktor!

Az oldalon böngészve egy furcsa dolgot találtam.
Nem tudom, hogy ennek így kell e működni illetve, hogy csak nálam jelenik e meg rosszul, de az én logikám alapján, valami baj van az oldal következő részeivel.

Amikor az oldal tetején lévő menükből kiválasztom a FÓRUM-ot, a megjelenő lapon két helyen is megjelenik, hogy hány látogatója és bejelentkezett tagja van jelenleg az oldalnak és kik azok. Az egyik ilyen rész az oldal tetején jobb oldalt található, a másik pedig, lent bal oldalt.

A probléma itt van. Mind a két rész más-más adatot mutat. Amennyiben frissítem az oldalt az értékek változnak, de soha sem egyeznek meg. (Lásd a mellékelt képeken.)

Az első kép a frissítés előtt, a második és harmadik egymás utáni oldalfrissítéseket követően készült.

Az én logikám szerint a kettő értéknek azonosnak kellene lennie. Számomra csak azért érdekes ez, mert néha megnézem, hogy ki az a regisztrált tag, aki éppen jelen van. Ezt ugye a bal alsó részben ki is írja/írná az oldal, de ezek alapján nem tudom eldönteni, hogy ez mennyire megbízható infó.

Egy másik dolog, ami félig-meddig hiba vagy inkább javaslat, az pedig az oldal tetején lévő, himbálódzó daru animáció. Megint csak elképzelhető, hogy nálam jelenik meg rosszul, de mint a mellékelt képeken is látszik, belelóg a fent említett statisztikába. Nem túlságosan, de egy picit zavaró. Véleményem szerint sok pluszt nem ad ez az egy animáció az oldal élvezeti faktorához, ezért akár el is lehetne távolítani. De ha marad, akkor szerintem egy másik pozícióban kevesebbet takarna ki. Véleményem szerint az utolsó képen sárgával jelölt helyen megfelelőbb lenne.

Köszönöm előre is, ha a fenti dolgokat idővel javítod.
Mellékletek:
Utolsó szerkesztés: 7 éve 1 hónapja zstorok75 által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: ledgeri

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 1 hónapja #36000 Írta: ledgeri
ledgeri válaszolt a következő témában: Adminok figyelmébe
A Daru az a régebbi setup maradéka, nekem is ott van, ahol neked. A többire nem is figyeltem, felhívom adminunk figyelmét rá!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.288 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.