Japán rombolók

Több
5 éve 5 hónapja #55587 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Japán rombolók
Hm, ez biztos DD és nem CA?






Mellékletek:
A következő felhasználók mondtak köszönetet: leopardusz, llw99, Jaszon

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 5 hónapja #55589 Írta: leopardusz
leopardusz válaszolt a következő témában: Japán rombolók
Hii kidy kidy ... :silly:
De amig több a torpedósebzés mint az ágyús, addig romboló :P
A következő felhasználók mondtak köszönetet: llw99, Jaszon

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 5 hónapja #55629 Írta: GyuszopapaHun
GyuszopapaHun válaszolt a következő témában: Japán rombolók
Mikor szeretné a WG végre kiegyensúlyozni a játékot.
Summary of events:
1) WG acknowledged the problem of camper BBs.
2) WG introduced Asashio, a T8 DD that can easily kill T10 BBs <16km away with torps, and has pretty good guns.
3) WG introduced Japanese gunboats that have 32mm penetration with IFHE and no reload time.
4) WG introduced Daring and Jutland that can gun down BBs with AP as well as HE.
5) WG wonders: "Why are BB players always camping?"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 5 hónapja #55657 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Japán rombolók
Tessék Leopardusz, több a gun dmg, mint a torpedó :P










A szovjetet 1k hp-ról belopták :( :whistle:
Hm, Bensonnak mennyi a camoja? Mert kb akkor láttam meg, mikor felspotolt, vagyis azt láttam ,hogy felspotolnak, majd megjelent a 2 benson kicsivel később.
3. meccsem volt ma vele,40k xp kell harugumohoz már csak (F3 torpedó nincs kifejlesztve, de jó, hogym ás hajón az F3 type ki van fejlesztve, de most nem jó itt, mert 6 csövű a torpedóvető? :dry: )

Nem rossz ez a dd, csak t10 jó camojú dd-k ugye hamarabb felspotolják, ami macerás néha, főleg, ha shimakaze van, mert 5.6 vs 5.9 km sokat számít. Ma első meccsen meg Jutland szedett le majdnem a meccs elején ágyúkkal, majd torpedókkal, végül meccs végén szedett ki, mert ugye legjobb camoja van asszem t9ben...(mindketten ezer hp-n voltunk, csak nekem a lövegeim máshova néztek)
Nem tudom, mondanám, hogy lehetne ezen a hajón nerfelni, mert elég sok dd-t megeszik 1v1-ben, ha torpedókat nem nézem (ritkán használom dd-k ellen, max ha füstbe kell küldeni), de ha már 2 van, vagy csapat is, ilt cv, akkor tud gond lenni, főleg, hogy lassú, viszonylag nagy darab, meg úgy fordul néha, mint egy terhes bálna (ok, hajótest javított a dolgon)
Mellékletek:
A következő felhasználók mondtak köszönetet: leopardusz

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 5 hónapja - 5 éve 5 hónapja #55667 Írta: hadtjuk
hadtjuk válaszolt a következő témában: Japán rombolók

Grievous írta: Tessék Leopardusz, több a gun dmg, mint a torpedó :P










A szovjetet 1k hp-ról belopták :( :whistle:
Hm, Bensonnak mennyi a camoja? Mert kb akkor láttam meg, mikor felspotolt, vagyis azt láttam ,hogy felspotolnak, majd megjelent a 2 benson kicsivel később.
3. meccsem volt ma vele,40k xp kell harugumohoz már csak (F3 torpedó nincs kifejlesztve, de jó, hogym ás hajón az F3 type ki van fejlesztve, de most nem jó itt, mert 6 csövű a torpedóvető? :dry: )

Nem rossz ez a dd, csak t10 jó camojú dd-k ugye hamarabb felspotolják, ami macerás néha, főleg, ha shimakaze van, mert 5.6 vs 5.9 km sokat számít. Ma első meccsen meg Jutland szedett le majdnem a meccs elején ágyúkkal, majd torpedókkal, végül meccs végén szedett ki, mert ugye legjobb camoja van asszem t9ben...(mindketten ezer hp-n voltunk, csak nekem a lövegeim máshova néztek)
Nem tudom, mondanám, hogy lehetne ezen a hajón nerfelni, mert elég sok dd-t megeszik 1v1-ben, ha torpedókat nem nézem (ritkán használom dd-k ellen, max ha füstbe kell küldeni), de ha már 2 van, vagy csapat is, ilt cv, akkor tud gond lenni, főleg, hogy lassú, viszonylag nagy darab, meg úgy fordul néha, mint egy terhes bálna (ok, hajótest javított a dolgon)

Az hogy melyik hajónak mekkora a látótávja, és a felfedezési távolsága, hol lehet meglesni?
A hivatalos WOWS oldalon találtam valamit ez lenne felfedezési távolság: Surface Detectability Range?
Utolsó szerkesztés: 5 éve 5 hónapja hadtjuk által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 5 hónapja #55669 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Japán rombolók
ingame is meg tudod nézni: rámész a hajóra, jobb oldalt lesz ugye egy oszlop, ahol az adatok vannak, csak le kell nyitni azokat, ezekből az utolsó cosport kell és ott az első szám, de ha ráviszed az egeret, akkor kiírja ,hogy levegőből mennyiről látnak meg, ilt füstből való lövöldözésnél is (meg ,hogy ha lángolsz, akkor is mennyi)

csatában meg megnyomod a H gombot, akkor kiír pár adatot a rendszer és ott is ott lesz, a felső sorokban, de célkeresztnél is ott írja a camo-d értékét, hogy mennyiről látnak, 1. képemnél pl a 12.5km a camom, mert lőttem és a camo értékem a max lőtávom lesz, ugye
A következő felhasználók mondtak köszönetet: hadtjuk

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.326 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.