Japán rombolók

Több
5 éve 5 hónapja #54995 Írta: ledgeri
ledgeri válaszolt a következő témában: Japán rombolók
Skillreset szerintem hamarabb lesz a CB-miatt!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 5 hónapja #55001 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Japán rombolók
Oh, tényleg, arról elfeledkeztem :D Lehet megpróbálkozok addig is IFHE nélkül, hogy működik anélkül (anno ugye nem volt akizukinak megnövelve a HE penje mint most, jó, nem sokkal lett növelve, de akkor is másabb volt annak idején ifhe nélkül)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 5 hónapja #55002 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Japán rombolók
3 kör után rájöttem ,hogy nem az IFHE hiánya lesz a legnagyobb bajom...

1. meccs:
CV-nk nem tudom mit csinál, de a lexington FOLYAMAT rajtam volt, meg a csapat mögöttem LEMMING hordaként ment, stock lőtávom van, stock torpedóim vannak, hull-t csak azért free xp-ztem mert bitang lassan fordul és azt hittem hogy jobb lesz, valamivel tényleg jobb









shoukaku volt a 3. hallott nálunk, nice....
Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 5 hónapja #55003 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Japán rombolók
2. meccs:
csapat MEGINT LEMMING, nem értem mit csinálnak... Nekem a hp-m elment egy yuugumo és egy Z kilövésére








3. meccs:
megyek be jobbról capelni, valami felspotol 5.9km-es álcával, aztán leesett a spot, majd jött egy radar, mondom ok, aztán BEJÖTT EGY MINOTAUR AZON AZ OLDALT BÜNTETLENÜL, most random valaki téynleg egy RADAROS MINOT HOZOTT?! Udolait kiszedte, majd engemet is. kb 7km-ről lőttem az oldalát AP-val, nem ütöttem át, csak kb 5km-ről, ez most mi? Komolyan? És most elment ezzel a körrel egy mozaic camo ami 400% xp-t ad és egy sárkányos amin egy 100% xp-s booster...

Mellékletek:
A következő felhasználók mondtak köszönetet: leopardusz

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 5 hónapja #55004 Írta: leopardusz
leopardusz válaszolt a következő témában: Japán rombolók
De tetszik? :silly:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 5 hónapja #55019 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Japán rombolók
Ha nem lenne terhes bálna féle fordulása nem lenne bajom vele.

Na, 4. meccset nyertük, nem volt sebzésem igazán, végül 2 torpot bekapott az egyik yamato, de mivel 6km-ről elkezdtem lőni őket, így csöppet lekapták a hp-mat, majd a végén ki is szedtek, mert ki kellett fordulnom egy szigetet, így könnyű célpont voltam :/ (húztam a füstöt, de spot alatt voltam menekülés közben)
gun firerange-t is kifree xp-ztem, nem éreztem soknak az a free xp mennyiséget, de a torpra biztos nem fogok elküölteni 30k-t...








spot not bad Xd
Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.375 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.