Japán rombolók

Több
6 éve 3 hónapja #49539 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Japán rombolók
Ha Kagerou-ra felrakod az álca modult, akkor a legjobb álcával rendelkező dd-t kapod t6 és t10 között. Nem rémlik hogy másnak jobb lenne-e az álcája skillel és festéssel. 1 millásokból én anno a gyorsulást segítőt használtam talán, életmentő lehet ha elég gyorsan tudsz elindulni és épp kikerülsz egy torpedót ezzel.

Érdemes a füstöt amúgy lecserélni, legalábbis szerintem, 16 torpedó elég veszélyes lehet.



Asashioról tud valaki valamit hogy mikorra tervezik behozni? Ingame tech tree móddal megnéztem a statjait, de kb egy Kagerou gyengébb AA-val, de +1km lőtávval?! (Asashio továbbfejlesztése lett a Kagerou osztály, Asashio meg Shiratsuyuból lett fejlesztve)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 3 hónapja #49545 Írta: Storm
Storm válaszolt a következő témában: Japán rombolók

Mcarthur73 írta: 1millásból a propulsiont tettem fel,2 milláson vacillálok az álca és a target mod között,mert azért a plusz 20%spot jól jönne...

Az a 20% csak azt növelné, hogy nagyobb lesz a kör a minimapon ameddig ellátsz. Teljesen haszontalan.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 3 hónapja - 6 éve 3 hónapja #49547 Írta: leopardusz
leopardusz válaszolt a következő témában: Japán rombolók

Mcarthur73 írta: 1millásból a propulsiont tettem fel,2 milláson vacillálok az álca és a target mod között,mert azért a plusz 20%spot jól jönne...

Igy van, nagyobb lesz az észlelési távolságo, a torpedóészlelési, valamint a füstben, hegy mögött levő ellenfelet felfedő távolságod, az a biz. proxispot v mi. de ennyi, nem fogsz előbb felfedezni egy DDt, mint annak a normál spottávja...
Utolsó szerkesztés: 6 éve 3 hónapja leopardusz által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 3 hónapja #49551 Írta: Mcarthur73
Mcarthur73 válaszolt a következő témában: Japán rombolók
Ok.javítottam..lecserélve :lol: :whistle:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 3 hónapja - 6 éve 3 hónapja #49553 Írta: BigaC
BigaC válaszolt a következő témában: Japán rombolók

Mcarthur73 írta: 1millásból a propulsiont tettem fel,2 milláson vacillálok az álca és a target mod között,mert azért a plusz 20%spot jól jönne...


a target mod tudtommal nem +spot-ot ad, csak a mások által felderített hajókat távolabbról is meglátod. a saját spot táv nem változik... ami hasznos kicsit belőle, a plusz torpedó észlelés, de szerintem nem ér meg 2 milát.

  • Very distant ships that are only visible to you on the minimap will pop into actual view sooner (marginally useful if at all)
  • If a ship is moving towards you, you can X-select her outside of your max firing range so that by the time the shells reach her she will in fact be in their range
  • Guaranteed proximity detection of ships in smoke and behind obstacles is extended from 2 km to 3 km
  • Torpedoes are spotted somewhat further away (I forget by how much exactly, you can look it up in the tooltip; was it 10%?)

Utolsó szerkesztés: 6 éve 3 hónapja BigaC által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Mcarthur73

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 2 hónapja #49900 Írta: leopardusz
leopardusz válaszolt a következő témában: Japán rombolók
Üdv. Akatsukim van, végre, 12 pontos kapitánnyal :whistle: . Mit lehet vele kezdeni? :lol:
Csatahajón 40ből 40 nem átütő találatom volt HEvel :woohoo: . De az AP elég jól szedgette lefele a hpt.
Na de akkor nincs gyujtás... :S
Szóval akkor most hogyan kell ezt használni?? :unsure:
IFHEm nincs, az még ugy 200.000 kapitányi xp lenne, freeből feltehetném, DE megéri? :unsure: :dry:
Az AP még 12 km felett is sebezget, elég következetesen... Közelebb meg, 8-10 kmen 1000 felett is elég gyakran üt, az azért nem rossz, 3 seces töltéssel. IFHE hogyan sebez, jobban mintha AP menne?
Milyen skillelosztás kell rá, 3 pontosból a plusz1 füst, vagy a gyujtás a fontosabb, 4 pontosból az álca v IFHE esetleg az első?
Amugy meg milyen taktikával használjátok? Rombolókat nem hpzza annyira gyorsan le, h megérje párharcba belemenni :( , eddig ugy tünik, akkor pedig csak az aljas sunnyogás a neki való taktika?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.277 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.