Amerikai rombolók

Több
7 éve 1 hónapja #35928 Írta: GaiusHun
GaiusHun válaszolt a következő témában: Amerikai rombolók
Ismét Gearing, a prémium hajós kampány fináléjának egyértelműen biztos kezű kivitelezője. Mindezekhez tartozik, hogy be kell ismerjem, csinálhattam volna jobban is. Mielőtt valaki azt mondaná, de nagy pofám van, hiszen így is 155K sebzés jött össze. Sajnos lehetett volna több is, csak kicsit.... jobban oda kellett volna figyelnem. Azonban... de.. az történt.... :sick:

1, a mi oldalunk elveszett, menekülve harcoltam, ez miatt sokszor kapkodva dobtam a torpedókat....
2, próbáltam megmenteni egy Amagi-t, aki a segélykérésemre velem maradt, de amikor füsttel fedeztem, ő kihajózott belőle. Még ekkor is próbáltam menteni, torpedókkal és ágyútűzzel fedezve (nem volt sok lövés, mert a Hindi szétszedett volna) , de ő ki akart nyiffanni így hát a végén hagytam..
3, az ellenfél tolta a cap-et, amit próbáltam védeni, miközben az ellenfél Hindenburg-al játszó játékosan komolyan akarta a skalpom :blink:
4, a saját csapatunk pedig betolta a cap-et, szóval így ért véget ez a furcsa csata...




A következő felhasználók mondtak köszönetet: vonKurz, Jan2_Hun, Jaszon

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • vcsaba1968
  • Látogató
  • Látogató
7 éve 3 hete - 7 éve 3 hete #36219 Írta: vcsaba1968
vcsaba1968 válaszolt a következő témában: Amerikai rombolók
Ezt egyetlen torpedo sorozattal értem el







sajna az MM megint a szobanövények közé rakott és itt meg is állt a dolog :(
Mellékletek:
Utolsó szerkesztés: 7 éve 3 hete vcsaba1968 által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • vcsaba1968
  • Látogató
  • Látogató
7 éve 2 hete #36467 Írta: vcsaba1968
vcsaba1968 válaszolt a következő témában: Amerikai rombolók
Aszem ez elég jol sikerült







Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 2 hete #36474 Írta: PzPuma
PzPuma válaszolt a következő témában: Amerikai rombolók
Ez a ág is kilőve :cheer: :

Fletcheren filózok hogy eladjam vagy meghagyjam, mert elég jó csatákat mentem vele.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: GaiusHun, vcsaba1968, leopardusz

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 2 hete #36489 Írta: vonKurz
vonKurz válaszolt a következő témában: Amerikai rombolók

PzPuma írta: Ez a ág is kilőve :cheer: :
Fletcheren filózok hogy eladjam vagy meghagyjam, mert elég jó csatákat mentem vele.


én is sokat tűnődtem rajta, mert tényleg jó. viszont a Gearing jobb. majdnem ugyanaz, csak jobb.
valószinűleg nincs annyi jólképzett kapitányod, hogy mindegyikbe legyen fullos, ha meg van, akkor kizártnak tartom, hogy napi szinten mennél mind a kettővel...

sosem tartok meg kilencest, wotban se volt sok értelme, csak addig, amíg max 4-5 tankod/hajód...
20 hajó felett... :)
A következő felhasználók mondtak köszönetet: PzPuma, Gizmo

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 2 hete #36524 Írta: GaiusHun
GaiusHun válaszolt a következő témában: Amerikai rombolók
Az igazat megvallva én is sokat gondolkodtam a Fletcher megtartásán, de mivel a 9-es tiernek nincs effektíve jelentősége, a Gearing tökéletes választás, mivel játékélményben simán hozza a fleto érzést :lol:
Küldetések tekintetében pedig a X. tier elég sokszor szerepel.

Úgy vélem mindhárom szerepben is képes kiválóan helytállni, mint felderítő, mint rombolóvadász és mint torpedóvető platform. Persze neki is megvannak a maga ellenfelei, főleg az orosz és német testvérei.
A csatolt képek nem kiemelkedő eredmény, de benne van a fenti három szerepkör, és persze támogató feladat is, amikor füsttel, ágyútűzzel próbálsz menteni valakit. Azaz magadra vonni az ellenfél játékosainak figyelmét, mentve az éppen bajban lévő csapattársadat.




A következő felhasználók mondtak köszönetet: PzPuma

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.344 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.