Jelenleg 56 vendég és nincs tag online

Üdv, Vendég
Felhasználóinév: Jelszó: Emlékezz rám

TÉMA: Pan-Asian Rombolók

Pan-Asian Rombolók 1 hónapja 1 hete #57907

• Grievous [HHRHA]
  • Grievous profilkép
  • TÁVOL
  • Kapitány
  • Köszönetek száma: 1283
Végre egy értelmesebb kör gadjahval, természetesen top tier vagyok, a csapat meg valahol máshol szedi az ellenfél utolsó hajóit.... (meccs elején 7 hajó célzott be, meg valszeg ebből lött is legalább 4) Flint éppen túlélte a végén...

shot-19.02.13_10.53.50-0427.jpg

Itt ment el a double strike-om, gnei késve halt meg

De azért érdemes Königsberg, Lyonra ránézni, Köngisberg a map szélén haladt FOLYAMATOSAN, Lyon meg passz, egyszer fennakadt, de azt se értem minek ment A-ra, mikor EGY ELLENFÉL SE volt ott...
Figyelem: Spoiler! [ Kattints a kinyitáshoz ]
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.
Köszönetet mondtak: leopardusz

Pan-Asian Rombolók 2 hete 7 órája #58422

• Grievous [HHRHA]
  • Grievous profilkép
  • TÁVOL
  • Kapitány
  • Köszönetek száma: 1283
Most vagy velem van a gond, vagy csak szívat a rendszer ezzel a hajóval? 18 kör, 6 győzelem mióta megvettem...
Ma sikerült azért egyből nyerni, de valahogy visszahozta a csapat bukó állásról

shot-19.03.12_09.17.46-0310.jpg

shot-19.03.12_09.27.38-0001.jpg

Figyelem: Spoiler! [ Kattints a kinyitáshoz ]

igen, fletcher aki a capre ment az 100 hp-n volt mikor eltűnt, rámehettem volna, de akkor felspotolnak, ha ki is lövöm akkor capelni nem tudtam volna és nagy eséllyel én is megyek a dd után. Radarok miatt nem tudtam befoglalni a capet fent, vagyis radar + a visszatérő ibuki okozta a gondot. Utána rámentem a menekülő bimarckra, természetesen nem tlaáltam el, mert elfele ment tőlem és piszok lassúak ezek az amcsi torpedók. Majd ivssza capre, párat belelőttem ibukiba, majd hipperbe mielőtt bacepeltem azt a bázist amit először akartam (ilt sikerült is utána, csak elmentem onnan és befoglalták). De pf, kell ifhe? Musashit 2k hp-ról alig bírtam lelőni, habár macera volt, hogy 10km-re volt és a lövedékek elég lassan szállnak nagy ívben....

CHung mu is ilyen, mi? :dry:
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.
Az oldal motorja a Kunena fórum

Aktuális akciók, küldetések

Fórum hozzászólások

Hasznos oldalak

Cikk hozzászólások

Legtöbbet hozzászólt (2 hét)