Német rombolók

Több
5 éve 1 hónapja #58032 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Dühöngő
Miért? Mikor PA dd-vel vagy Asashioval küldenek torpedót a másik dd-re az mennyivel jobb? :silly: Jó, Lightninggal Asashiora mentem, kérdés ,hogy a mögöttem lévő 2 bb-re lött-e, és én cska útban voltam, ofc kiszedtem full hp-ról ágyúzással, ő nem is igazán törődött vele így 3k hp-t vesztettem, ami meglepő az ijn dd HE buff óta...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 1 hónapja #58035 Írta: leopardusz
leopardusz válaszolt a következő témában: Dühöngő
A japó DDkkel igen jól lehet lőni, a pontos lövegeiknek hála

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 1 hónapja #58042 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Dühöngő
Hát ja, csak a toronyforgás ugye, ami a hátrányuk. Csak azért asashio több hp-t tudott volna rólam lelőni, ha nem csak menekülni akart volna a jó álcáját használva ami sokat nem ér 3-4km-ről.

Jó, német dd topichoz tartozva kérdés, hogy Z-23-mal hogy járt volan a helyzett, mert ugye a camo 6.1 5.5 helyett és sokat számít mikor asashiora kell vadászni :D (ugye annak 5.45, ha jól rémlik)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 1 hónapja #58044 Írta: hadtjuk
hadtjuk válaszolt a következő témában: Dühöngő

Grievous írta: Hát ja, csak a toronyforgás ugye, ami a hátrányuk. Csak azért asashio több hp-t tudott volna rólam lelőni, ha nem csak menekülni akart volna a jó álcáját használva ami sokat nem ér 3-4km-ről.

Jó, német dd topichoz tartozva kérdés, hogy Z-23-mal hogy járt volan a helyzett, mert ugye a camo 6.1 5.5 helyett és sokat számít mikor asashiora kell vadászni :D (ugye annak 5.45, ha jól rémlik)

Asashionak most 6.84 km ír a Wowswiki felszíni felderítésre, de én nem ennyire emlékeztem... Lightingnak meg 7.02. Változtak ezek mostanába? Mert ez egy 20% nerfnek tűnik... :blink: :dry: :(

Asashioval nekem is az első a menekülés, és ha más lehetőség nincs, csak akkor veszem fel a harcot, mert az gunboatozásból idáig csak fürödve jöttem ki. Még akkor is a mikor negyed, harmad Hp rombolókkal kéne küzdenem full Hp-val. A toronyforgás lassúságán kívül, szerintem lassú a lövedéke a romboló ágyúzáshoz.
Mondjuk ha már 3-4 km-re meg tudod közelíteni, akkor valamit nagyon elbaszott. (Okés, sziget mögül kibukkanva lehet ilyen közel kerülni. De akkor legalább legyen füstje a meneküléshez...)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 1 hónapja - 5 éve 1 hónapja #58045 Írta: hadtjuk
hadtjuk válaszolt a következő témában: Dühöngő

leopardusz írta: Ööhm, annakidején mintha ajánlottuk volna, h a fórum Alapok menűpontjában levő irásokat olvasd el. Megtetted? :silly: :lol:
Vagy az nem neked volt ajánlva... :silly: ?

Nekem ajánlottátok. És amennyire lehet az Angol tudásommal (=0) át is néztem. És ezek alapján a hidrót használhatatlannak éreztem a hatótáv miatt. Most ezt az álláspontomat kellett felülírnom. Miután az elmúlt egy hét alatt 2-3* is kihidróztak...
Végül is a hidrozásnak is meg vannak a maga veszélyei: Túl közel kell menni az ellenfélhez.
Mondjuk ez egy Asashion nem segít, ha felhidrozzák. (Ezért inkább füst nélküli távolság tartásra kell helyezni a hangsúlyt. B) ) De a Loyanggal mehet a vissza hidrózás. :evil:
Utolsó szerkesztés: 5 éve 1 hónapja hadtjuk által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: leopardusz

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 1 hónapja #58046 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Dühöngő
Az az alap álca, régen rossz, ha dd-vel annyival mész csatába. álcamodul 10%, skill 10%, festés 3% álcát ad még (23% összesen, ennyi lejön az álcából)
A következő felhasználók mondtak köszönetet: hadtjuk, leopardusz

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.335 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.