Jelenleg 73 vendég és 4 tag online

Üdv, Vendég
Felhasználóinév: Jelszó: Emlékezz rám

TÉMA: Német rombolók

Dühöngő 5 hónapja 4 napja #58032

• Grievous [WBF]
  • Grievous profilkép
  • TÁVOL
  • Kapitány
  • Köszönetek száma: 1371
Miért? Mikor PA dd-vel vagy Asashioval küldenek torpedót a másik dd-re az mennyivel jobb? :silly: Jó, Lightninggal Asashiora mentem, kérdés ,hogy a mögöttem lévő 2 bb-re lött-e, és én cska útban voltam, ofc kiszedtem full hp-ról ágyúzással, ő nem is igazán törődött vele így 3k hp-t vesztettem, ami meglepő az ijn dd HE buff óta...
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Dühöngő 5 hónapja 4 napja #58035

• leopardusz [T-F-K]
  • leopardusz profilkép
  • TÁVOL
  • Fregattkapitány
  • Köszönetek száma: 1476
A japó DDkkel igen jól lehet lőni, a pontos lövegeiknek hála

Dühöngő 5 hónapja 4 napja #58042

• Grievous [WBF]
  • Grievous profilkép
  • TÁVOL
  • Kapitány
Hát ja, csak a toronyforgás ugye, ami a hátrányuk. Csak azért asashio több hp-t tudott volna rólam lelőni, ha nem csak menekülni akart volna a jó álcáját használva ami sokat nem ér 3-4km-ről.

Jó, német dd topichoz tartozva kérdés, hogy Z-23-mal hogy járt volan a helyzett, mert ugye a camo 6.1 5.5 helyett és sokat számít mikor asashiora kell vadászni :D (ugye annak 5.45, ha jól rémlik)

Dühöngő 5 hónapja 4 napja #58044

• hadtjuk
  • hadtjuk profilkép
  • TÁVOL
  • Hadnagy
  • Köszönetek száma: 64
Grievous beküldte:
Hát ja, csak a toronyforgás ugye, ami a hátrányuk. Csak azért asashio több hp-t tudott volna rólam lelőni, ha nem csak menekülni akart volna a jó álcáját használva ami sokat nem ér 3-4km-ről.

Jó, német dd topichoz tartozva kérdés, hogy Z-23-mal hogy járt volan a helyzett, mert ugye a camo 6.1 5.5 helyett és sokat számít mikor asashiora kell vadászni :D (ugye annak 5.45, ha jól rémlik)
Asashionak most 6.84 km ír a Wowswiki felszíni felderítésre, de én nem ennyire emlékeztem... Lightingnak meg 7.02. Változtak ezek mostanába? Mert ez egy 20% nerfnek tűnik... :blink: :dry: :(

Asashioval nekem is az első a menekülés, és ha más lehetőség nincs, csak akkor veszem fel a harcot, mert az gunboatozásból idáig csak fürödve jöttem ki. Még akkor is a mikor negyed, harmad Hp rombolókkal kéne küzdenem full Hp-val. A toronyforgás lassúságán kívül, szerintem lassú a lövedéke a romboló ágyúzáshoz.
Mondjuk ha már 3-4 km-re meg tudod közelíteni, akkor valamit nagyon elbaszott. (Okés, sziget mögül kibukkanva lehet ilyen közel kerülni. De akkor legalább legyen füstje a meneküléshez...)

Dühöngő 5 hónapja 3 napja #58045

• hadtjuk
  • hadtjuk profilkép
  • TÁVOL
  • Hadnagy
leopardusz beküldte:
Ööhm, annakidején mintha ajánlottuk volna, h a fórum Alapok menűpontjában levő irásokat olvasd el. Megtetted? :silly: :lol:
Vagy az nem neked volt ajánlva... :silly: ?
Nekem ajánlottátok. És amennyire lehet az Angol tudásommal (=0) át is néztem. És ezek alapján a hidrót használhatatlannak éreztem a hatótáv miatt. Most ezt az álláspontomat kellett felülírnom. Miután az elmúlt egy hét alatt 2-3* is kihidróztak...
Végül is a hidrozásnak is meg vannak a maga veszélyei: Túl közel kell menni az ellenfélhez.
Mondjuk ez egy Asashion nem segít, ha felhidrozzák. (Ezért inkább füst nélküli távolság tartásra kell helyezni a hangsúlyt. B) ) De a Loyanggal mehet a vissza hidrózás. :evil:
Utolsó szerkesztés: 5 hónapja 3 napja Írta: hadtjuk.
Köszönetet mondtak: leopardusz

Dühöngő 5 hónapja 3 napja #58046

• Grievous [WBF]
  • Grievous profilkép
  • TÁVOL
  • Kapitány
Az az alap álca, régen rossz, ha dd-vel annyival mész csatába. álcamodul 10%, skill 10%, festés 3% álcát ad még (23% összesen, ennyi lejön az álcából)
Köszönetet mondtak: hadtjuk, leopardusz

Dühöngő 5 hónapja 3 napja #58048

• hadtjuk
  • hadtjuk profilkép
  • TÁVOL
  • Hadnagy
Grievous beküldte:
Az az alap álca, régen rossz, ha dd-vel annyival mész csatába. álcamodul 10%, skill 10%, festés 3% álcát ad még (23% összesen, ennyi lejön az álcából)
Köszi, erről teljesen megfeledkeztem... :unsure:

Dühöngő 5 hónapja 3 napja #58050

• Rallyefan81 [T-F-K]
  • Rallyefan81 profilkép
  • TÁVOL
  • Korvettkapitány
  • Köszönetek száma: 1229
hadtjuk beküldte:
Grievous beküldte:

8-ban alap a 10-es kapitány is , álca skill-el.
Nélküle oltári (öncenzúra :silly: ) a játék...
Alatta is elkél természetesen, de itt már nincs pardon.
Köszönetet mondtak: hadtjuk, leopardusz

Dühöngő 5 hónapja 3 napja #58055

• hadtjuk
  • hadtjuk profilkép
  • TÁVOL
  • Hadnagy
Rallyefan81 beküldte:
hadtjuk beküldte:
Grievous beküldte:

8-ban alap a 10-es kapitány is , álca skill-el.
Nélküle oltári (öncenzúra :silly: ) a játék...
Alatta is elkél természetesen, de itt már nincs pardon.
Sajnos ezt nap mint nap tapasztalom, mert van még egy kapitányom akit fel kell fejlesszek 10 skilre, az Asashioban. (Loyangban múlt héten húztam 10-re a kapitányomat. Mire kaptam egy 10 alap skilűt, két bonusszal. Azóta is vakarom a fejem, hogy mi legyen vele. Mert ragaszkodom a régihez, meg aztán a két bonusz meg nemigazán használható az öregen...{Tierenkénti +400 Xp, meg a He-s gyújtogatás. Jó tulajdonságok rombolóra, csak nem ezek a legfontosabbak.})

Dühöngő 5 hónapja 3 napja #58059

• Grievous [WBF]
  • Grievous profilkép
  • TÁVOL
  • Kapitány
+400hp tierenként dd-ken jól jön a +350 helyett, nem sok, de nem is kis szinten jön ki az előnye ennek. Gyújtásról nem tudok nyilatkozni, 1% plusz nemtom mennyire "hatékony" (vagyis 2 helyett 3%, erre gondolok).

Rombira a hp-s marha fontos :D a gyújtás nem kötelező, helyette van a +1 fogyócikkes, vagy a torpreload-ot segítő, így lehet választani.
Köszönetet mondtak: hadtjuk

Dühöngő 5 hónapja 3 napja #58065

• leopardusz [T-F-K]
  • leopardusz profilkép
  • TÁVOL
  • Fregattkapitány
  • Köszönetek száma: 1476
2 helyett 3 %, az 150 % gyujtás.... :lol:
Köszönetet mondtak: hadtjuk

Dühöngő 3 hónapja 3 hete #58754

• Grievous [WBF]
  • Grievous profilkép
  • TÁVOL
  • Kapitány
Na, megvettem Z-52-t, áááá, free skill resetkor az átképzés is ingyenes, mi? Mert akkor msot dobtam ki 125k free xommander xp-t, ami lassan fog visszajöni, mert 2 dd kapitányom csak 14 pontos :S

shot-19.03.29_13.01.19-0031.jpg

Figyelem: Spoiler! [ Kattints a kinyitáshoz ]

ööö gearing nem lőtt vissza se engem nem torpedózott, what? Meh, délen senki se volt szinte, északra menve meg meghalt mindenki
Ezen mit érdemes változtatni? Torpedót free xp-ből kihúztam inkább

shot-19.03.29_13.02.18-0664.jpg
Az oldal motorja a Kunena fórum

Aktuális akciók, küldetések

Fórum hozzászólások

Hasznos oldalak

Cikk hozzászólások

Legtöbbet hozzászólt (2 hét)