Hogyan játsszunk a repülőgép-hordozókkal?

Több
3 éve 11 hónapja #63751 Írta: [DPH] Greendevil97
[DPH] Greendevil97 válaszolt a következő témában: Hogyan játsszunk a repülőgép-hordozókkal?
Mit mondjak... tudni lehetett, hogy a pán európai rombolók pont repülőgépek ellen lettek kitalálva, érdemes őket kerülni. Mivel a nagy részük ezt tudja és van pár működőképes agysejtje, kikapcsolja a légvédelmet, 2,6 km-ről látszódik. Gépek közel mennek, légvédelem be, és hadd szóljon!

A CV XP és kredit nerf már két ranked szezonnal ezelőtt bejött, mert túl könnyű volt csillagot menteni vele.

A támadásidő növelésére a parittyalövés miatt volt szükség, így azt is kiherélték végleg. De ezt mondjuk nem bánom, elég nagy hülyeség volt. Audacious pedig továbbra is a legrosszabb t10 cv, nem meglepő.

A többi pedig... mivel kláncsatán kénytelen voltam csatahajósból Cv játékossá vedleni, mint a klán legjobb CV játékosa, az ott lejátszott kör után nem okoz gondot a flak kerülgetése randomban... tegnap mentem 3 kört, hogy divíziótársnak legyen 25 lelőtt gépe (persze nem rá mentek a gépek, dehát ilyen az élet) és 133 ezres átlagot hoztam abból, szinte semmi nem tudott gondot okozni.. Javaslom próbáld ki milyen két stalin légvédelembe egyszerre berepülni, egyből felüdülés lesz random csatában CV-zni :lol:
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Rallyefan81, Jaszon, pgergo77

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 éve 11 hónapja #63753 Írta: Rallyefan81
Rallyefan81 válaszolt a következő témában: Hogyan játsszunk a repülőgép-hordozókkal?

[DPH] Greendevil97 írta: Mit mondjak... tudni lehetett, hogy a pán európai rombolók pont repülőgépek ellen lettek kitalálva, érdemes őket kerülni. Mivel a nagy részük ezt tudja és van pár működőképes agysejtje, kikapcsolja a légvédelmet, 2,6 km-ről látszódik. Gépek közel mennek, légvédelem be, és hadd szóljon!


Kb a CV-s csaták 30%-ban olvasom, vagy a mi vagy az ellen pán-európai dd-jét, hogy:

"Cv , ez most komoly? 3-szor jössz csak rám???? Hát ,jó, thx"

Azt vettem észre, hogy aki rááll egy típusra, csak sírni tud a másik vélt előnyein.
CV , BB , játékosoknál különösen kirívó.
Ezert van sokszor BB-s kattingat a DD-re , hogy menjen foglani 2 Szovjet cirkálóval szemben, CV-t ráküldik Minora , stb...... :pinch: :sick:
CV-t én nem vágom, ellenként nem szeretem (jó, rühellem dd-vel), de próbál az ember fordítva is gondolkozni...


Na mindegy.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Jaszon, [DPH] Greendevil97

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 éve 10 hónapja #63880 Írta: Andurin77
Andurin77 válaszolt a következő témában: Hogyan játsszunk a repülőgép-hordozókkal?
Lehetne kezdeni egy Német repülőgép- hordozó témát lassan.

Próbáltam, de szerintem nekem nincs hozzá jogom.

Lehetne ezzel a videóval kezdeni a dolgot.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 éve 10 hónapja #63931 Írta: Andurin77
Andurin77 válaszolt a következő témában: Hogyan játsszunk a repülőgép-hordozókkal?
Most ugyan nem lehet használni, de azért én mégis végig vittem a küldetés sorokat.

Nem volt sem rövid, sem könnyű feladat.

Remélhetőleg egyszer méltóztatnak megjavítani, vagy legalább visszatenni a modult a játékba.


A következő felhasználók mondtak köszönetet: Jaszon

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Lord
  • Látogató
  • Látogató
3 éve 10 hónapja #63952 Írta: Lord
Lord válaszolt a következő témában: Hogyan játsszunk a repülőgép-hordozókkal?
Az örömködőben folytatott beszélgetésre csak annyit, hogy egy romboló azért meg tudja ezt oldani ügyességétől függően. Ha hordozóval mész és beleszaladsz egy hallandba akkor 2-3mp alatt leszedi az egész squad-ot és utána percenként hoznak fel egy repülőt a dekre. Ha a hajók összetartanak akkor megint nem tudsz ellenük mit csinálni, mert megeszik a repülőket egy pillanat alatt.

A rombolónak nem lövöldözés az első számú feladata (friesland, haragumo kb kivétel) szóval a max 12 km-es radar hatótáv elvileg nem kéne problémát jelenteni (ha a foglalóponton ül egy vagy több radaros hajó, akkor a rombolótól sem várjuk el, hogy bemenjen foglalni). A füstről meg csak annyit hogy nagymenő profik mondják azt, hogy nem kell nekik a füst, ezeket szoktam elsőnek kikapni a hordozóval :D de igen, jól jön a füst már csak menekülés vagy gyors elbújás miatt. Akinek meg nincs (eu rombi) az ne lövöldözzön a rombolóval. Francia rombolókat direkt nem említem, mert azok már kvázi minicirkálók szerintem a szutyok orosz rombolókkal együtt. A füstről még annyit, hogy Flambass kedvenc rombolója a daring. Gyorsan újratöltő 1 perces menekülő füstök. Egyébként meg azt a rombolót kapjuk ki 2 ráfordulásból aki nem kapcsolja ki a légvédelmet, egyből be tudjuk mérni, egyenes vonalon egyenletes sebességgel haladva telibe tudjuk trafálni. Ha kikapcsolják akkor már egy plusz kör és ha játszik a sebességgel akkor eltalálni sem könnyű. Másrészt meg az angol szutyok cv-k alkalmatlanok rombivadászatra és a japó ap bomba is hasztalan ellenük ahogy én tapasztaltam. Ha csak nem egy olyan faszt fognak ki mint én a lexivel akkor nincs mitől tartani. Végül pedig, a spot alatti rombolókat sem szokták lőni, mert a sokan el sem tudják találni és 15km-nél messzebbre meg majdhogynem felesleges is lőni őket. A lassú lövedékes könnyűcirkálók sem igyekeznek, a lassú töltésű nehéz cirkálók végképp leszarják, a csatahajók meg meg se próbálják.

Értem a jó légvédelmet de abban igazat adnék Andurinnak, hogy egy kis szutyoknak ne legyen már abszurd baszó légvédelme ami sok cirkálónak vagy csatahajónak sincs. Nem kell azért annyira védeni a "szegény" rombolókat :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 éve 10 hónapja #63953 Írta: Andurin77
Andurin77 válaszolt a következő témában: Hogyan játsszunk a repülőgép-hordozókkal?
Egyet értek.

Különben is...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.291 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.