Japán repülőgép-hordozók

Több
4 éve 11 hónapja #59238 Írta: Trucker39
Trucker39 válaszolt a következő témában: Japán repülőgép-hordozók
Tegnap esti csata. Igaz, nem IJN hordozó, de jól mutatja szerintem, amit mondani szeretnék.

A RN T10 hordozón alapfelszerelés a T9 repülőraj. Az áthelyezett kapitány 17 pontos és gold-ért képeztem át, tehát nem piros.

Két - teljesen egyedül, támogatás nélkül hajózó - cirkálót támadtam meg. Az egyik a Des Mo volt, a másik a Worchester..

A Des Mo volt az első. 20 gépet vesztettem és nem sikerült elsüllyeszteni. Egy Montana végül megunta a szenvedésem és kicsapta.

A másik a Worchester esete. A sziget mögött bujkálásnak meglett az eredménye. Gyakorlatilag 3-n maradtunk. A fent említett cirkáló szépen jött közel hozzám. Behúzódtam a sarokba és csak őt támadtam. Nem kapott légi támogatást sem. 37 gépemet lőtt le, mire meglátott és kilőtt. 50 % HP-val fejezte be a csatát.

Kb ennyire támadható a Minotaur is.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
4 éve 11 hónapja - 4 éve 11 hónapja #59251 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Japán repülőgép-hordozók
jó, látom, habár worcestert annyira nem szoktam látni, kikoptak?
pf, ma lexington repcsijeit egy gearing+hinde páros szedte le pár másodperc alatt, ok...

Ez nehéz szülés volt, főleg mikor AP bombákkal rámentem JB-re, majd visszafordultam a 6 géppel ami azonnal elpárolgott az AA-jától...








(habár ismerősöm megkérdezte ,hogy rendes hajóval ennyire kevés találatból össze jönne-e ennyi sebzés úgy, hogy hajó hp-t nem kockáztat közben Xd )
Mellékletek:
Utolsó szerkesztés: 4 éve 11 hónapja Grievous által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
4 éve 11 hónapja #59294 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Japán repülőgép-hordozók
Meh, t10 ofc, aztán írja valaki kis beszélgetés után elején, hogy ő shoukakuval 80-100k-t összehoz t10-ben, well, megnézném mikor minokat rak össze ellene...





elszállt a net a végén... khaba 18 gépet szedett le? Excuse me but WHAT?! Meg mkor mentem Worcester közelébe? Xd
(ja, azt írta az a 80-100k-s, hogy tanuljak meg játsznai, köszönöm, AA shipek mindenhol, mit szeretne ilyenkor, mit csináljak?)

2. meccs is t10-es mm, de egy fokkal jobb, nemtom hogy sebeztem ennyit Xd





habár mikor donskoi leszedte a hp-ját a teljes AP bomber squadnak ,az picit sok volt (jó, oldalról mentem rá, mert pont úgy jött k a lépés), meg olyan j, hogy akkor spotolodnak csak fel a cirkálók egy része mikor az aa-juk bekapcsol... (vagy ez is olyan mint, hogy előbb látom meg a hajót a térképen mint a vizen, hogy gépteljesítményétől függ, mert akkor az úgy jó...)
Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
4 éve 11 hónapja #59297 Írta: Trucker39
Trucker39 válaszolt a következő témában: Japán repülőgép-hordozók
Nekem még elég kevés csatám van T10-ben a hordozókkal (38-17-17)

Nem tartom elképzelhetetlennek a magas átlag sebzést, hiszen a statisztika is ezt mutatja.

Azért nem erőltetem a T10 csatákat, mert drága. Közben meg ugyan annyi, ha nem több a birka játékos, mint alacsonyabb szinteken.

A fejlesztések erősen csökkentették a kredit tartalékaimat, így van még egy ok, amiért nem erőltetem a dolgot.



Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
4 éve 11 hónapja #59303 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Japán repülőgép-hordozók
Asszem ez a meccs nagyon rajtam nem múlott...










természetesen 2 cv, mindkettő ellennél prém, mert miért ne... mindenki rakja le a vadászokat, hogy ne lehessen semmit csinálni, csak a sajátomat úgy látom folyton, hogy elhullanak a semmitől

Utána 2x 10, 50 ilt 30k dmg-gyel, a 2. meccsen 2 mino + 1 worcester volt a végén, könyörgöm, mit kellene csinálnom mino és worcester ellen? szemből menve s szétszetde a low hp-s mino a dive bombereimet, aztán írta a chaten az egyik, hogy nem szemből mentem rá.... (írta, hogy szemből menjek rá korábban), de ha jobbra balra 10-15 fok nem szemből kategória akkor mi? -.-" (utolsó voltam és más ellenfél nem volt), aztán 4, meccsen 60k dmg összejött nehezen és végre győzelem volt...
Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
4 éve 11 hónapja - 4 éve 11 hónapja #59330 Írta: Trucker39
Trucker39 válaszolt a következő témában: Japán repülőgép-hordozók
Kicsit megnyugodtam. Túl sok minden nem változott a foltozás után.

Láthatólag a birka játékosok is maradtak. Simán nyerhettünk volna.

Szépen alakul a Kaga paraméterezése is nálam. Ha nem T10-ben kell vele menni, már egészen jól dolgozik.





Szerk.: A Pink szín meg azért van, mert tegnap este egy ... "csapattárs" szerint nem megfelelően játszottam, vagy valami hasonló és visszafordult és közel jött és lőni kezdett. Kb 40% HP elvesztése után meguntam a dolgot és kirobbantottam a vízből. Azt hiszem 5 csatára kaptam színt. Valamit írt rám a kikötőben, de .. "Black List On!"
Utolsó szerkesztés: 4 éve 11 hónapja Trucker39 által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.406 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.