Japán repülőgép-hordozók

Több
5 éve 1 hete - 5 éve 1 hete #58907 Írta: Trucker39
Trucker39 válaszolt a következő témában: Japán repülőgép-hordozók
Javaslom megtekinteni az Örömködőben linkelt csatát.

T10 csata meg ilyen. Rengeteget vagyok kénytelen ott játszani. Azért nem teljesen reménytelen a helyzet.

Minotaur, Worchester messze kerülendő. Mindegy mit hoz a helyzet, értelmetlen a közelükbe menni.

Első körben spot, meg hátha valami birka egyedül hősködik, azt lehet egyszer megcsapni.

Második körtől meg majd alakul szépen a helyzet.

Én MINDIG a rombolósokat cseszegetem. Egyrészt spot alatt vannak, másrészt meg a nagy forgolódásban nem olyan nagyon tudnak torpedózni.

Kivétel persze a bombázó raj. Azzal meg keresni kell magányos, nagy hajót és feltolni neki a vérnyomását.
Utolsó szerkesztés: 5 éve 1 hete Trucker39 által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Szete58

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 1 hete #58911 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Japán repülőgép-hordozók
Gond volt, hogy meccs végén 2 minotaur volt, meg a 2 cv, azért ilyenkor nehéz válogatni, mert egyik se jó :dry:
Meccs elején egy kurfürstre mentem rá, de mino+zao+jean bart mellette... citadella azért volt, de a támadás után küldtem egy másik rajt inkább. Továbbiakban próbálkoztam minden fele, csak mindenki csoportban volt, vagy t10-es...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 1 hete #59006 Írta: Trucker39
Trucker39 válaszolt a következő témában: Japán repülőgép-hordozók
Jó ez a hordozó, csak csapatot is tudnék hozzá választani, mert így eléggé lelomboz a játékosok "tudománya".

Van felvétel is, ha valakit esetleg érdekel a dolog.

Replay




A következő felhasználók mondtak köszönetet: Sith7

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 5 napja - 5 éve 5 napja #59056 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Japán repülőgép-hordozók
Oh, tier9-ben és tudtam sebezni? Xd







meh, AP bombázóval overpeneltem musashit és 2x kron-t? -.-"
az amcsi és brit cv-k után az itteni rakéták szépen sebeztek, legalább Xd meg mi ez a sok süllyedés? A többi 4 körömben ennyit csináltam összesen Xd
Mellékletek:
Utolsó szerkesztés: 5 éve 5 napja Grievous által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Sith7

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 4 napja #59068 Írta: Trucker39
Trucker39 válaszolt a következő témában: Japán repülőgép-hordozók
Írtam egy kis elemzést a Kaga-ról is.

Kaga hordozó.

Sajnos ennek a hordozónak van egy azonnal szembetűnő, nagy hibája. Tier VII repülőkkel van felszerelve. Amivel gyakorlatilag lehetetlen TX hajókat támadni. El sem jutnak a célig.

Rakéta támadó raj: 8880 HP-val rendelkezik a raj és 8 gépből áll. Maximum 70400 sebzést tudnak kiosztani, de csak 28 mm páncélátütéssel rendelkeznek. E miatt elég korlátozott a felhasználhatóságuk. Rombolókra, könnyű cirkálókra megfelelőek. A raj aránylag gyors és fordulékony. Elég jól rá lehet vezetni egy erősen manőverező rombolóra is. Sajnos nagyon lassú a gépek újra töltési ideje (94s), de erről majd később.

Torpedó vető raj. 14760 HP-je van a rajnak. Ez a raj már 12 gépből áll és 4 gép támad egyszerre. Maximum 64 800 sebzés kiosztására képesek. A raj gyors, HP töltése van, mintha T8 raj lenne, a torpedók is gyorsak, lehet velük cirkálókat és akár rombolókat is támadni. Lassú a gépek újra felkészítése (86s).

Bombázó raj. 14196 HP-val rendelkezik ez a raj. Meglepően sokat sebez a bombatámadása. Maximum 105600-t. Érdekesség, hogy az IJN hordozókkal ellentétben HE bombával támad. Nagyon fókuszált az irányzéka. és a bombák 51 %-s gyújtási értékkel rendelkeznek, valamint 51 mm páncélátütéssel. Gyakorlatilag univerzális a raj. Mindent lehet vele támadni. A raj igen gyors és mozgékony. Nagyon jól lehet vele manőverező rombolót is támadni. Az irányzék annyira precíz, hogy kb a romboló fele hosszára szűkül. Másik meglepetés, hogy 67 másodperc alatt felkészítik a repülőgépet. A HE bomba, a manőverezhetőség, a gyújtási százalék, valamint a relative nagy sebzés miatt egyértelműen a fő támadó raja a hordozónak. Erősen javasolt ezt a rajt erősíteni, támogatni skill-l, modullal és zászlókkal.

A végére hagytam ennek a hordozónak a specialitását és az erősségét. Igaz, hogy lassan készítik fel újra a gépeket, DE és itt jön a lényeges rész. A fedélzeten RENGETEG !! gépet tárolnak. Minden bevethető rajnak háromszorosát.

Rakéta támadó rajból 24 gépet, torpedó vető és bombázó gépekből 36-36 gépet. Ez bizony jelentős mobilitást ad a játékos kezébe. Ha vigyáz a rajokra, akkor gyakorlatilag megállás és kényszer pihenő nélkül bombázhat. Saját tier-ben, gyakorlatilag a fél ellenséges flottát folyamatosan felgyújtva tarthatja.

Néhány csatát mentem ezzel a hordozóval is. Nagyon kezes, jól használható hordozó. A bombázói számomra kifejezetten jól használhatóak. Biztos vagyok benne, hogy akinek a birtokában van egy ilyen hordozó és jól megtanul bánni vele, magának sok kellemes, míg az ellenfél játékosainak sok kellemetlen percet tud szerezni. Bele sem merek gondolni, mit művelhet egy tapasztalt játékos, 19 pontos kapitánnyal egy saját szintű csatában.

Nem bántam meg, hogy nyitottam egy ilyet konténerből. Remélem, nem rontják el nagyon a későbbiekben.

Mellékelek néhány képet egy mai csatáról. Jól látszik, hogy T9 csatában már bizony haloványak a T7 rajok. A legtöbb esetben el sem jutottam velük a támadásig.




A következő felhasználók mondtak köszönetet: Toweliee, Sith7

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 4 napja #59072 Írta: Sith7
Sith7 válaszolt a következő témában: Japán repülőgép-hordozók
Nekem a Kaga az egyetlen prém CV - m, de nekem nagyon tetszik
Azért T10 csatában is lehet vele csipegetni

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.308 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.