Japán repülőgép-hordozók

Több
6 éve 7 hónapja #42991 Írta: HardcorePunk
HardcorePunk válaszolt a következő témában: Japán repülőgép-hordozók

Nasgotrah írta: Sziasztok,

Egy kis segítséget szeretnék kérni.

Van egy t9-es japán hordozóm teljesen kifejelesztve minden modul, 3 torpedó raj 2 bombázó és 2 vadász setuppal. Air supremancy-m van szóval azzal nincs gond.

Jó tanácsokat szeretnék kérni azzal kapcsolatban hogy pl egy essex-el szemben mit érdemes csinálni. Illetve hogy érdemes ilyen magas tier-ű ellennel szemben menni.

Alacsonyabb szinten nem volt gond. De itt azért érzem hogy nehéz helyzetben vagyok :)

Előre is köszönöm a segítséget.


Szia, Ha vadász setuppal jön, akkor próbáld meg az ellen CV-t kifektetni először. Ha meg 1 vadász setupja van, akkor altozd ki. Amíg az egyik vadász rajod csépeli, addig a másikkal tudsz rá altozni, és az éppen harcoló alakulatodat meg szintán alltal kitudod szabadítani a harcból. Így jó szerével 1 vadászt vesztesz, míg az ellennek az összes lehullik. Igazából könnyebb, mint a 10 es, ahol a midwaynek 2 vadásza van.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 7 hónapja #42993 Írta: vonKurz
vonKurz válaszolt a következő témában: Japán repülőgép-hordozók

HardcorePunk írta:

Nasgotrah írta: Sziasztok,

Egy kis segítséget szeretnék kérni.

Van egy t9-es japán hordozóm teljesen kifejelesztve minden modul, 3 torpedó raj 2 bombázó és 2 vadász setuppal. Air supremancy-m van szóval azzal nincs gond.

Jó tanácsokat szeretnék kérni azzal kapcsolatban hogy pl egy essex-el szemben mit érdemes csinálni. Illetve hogy érdemes ilyen magas tier-ű ellennel szemben menni.

Alacsonyabb szinten nem volt gond. De itt azért érzem hogy nehéz helyzetben vagyok :)

Előre is köszönöm a segítséget.


Szia, Ha vadász setuppal jön, akkor próbáld meg az ellen CV-t kifektetni először. Ha

meg 1 vadász setupja van, akkor altozd ki. Amíg az egyik vadász rajod csépeli, addig a másikkal tudsz rá altozni, és az éppen harcoló alakulatodat meg szintán alltal kitudod szabadítani a harcból. Így jó szerével 1 vadászt vesztesz, míg az ellennek az összes lehullik. Igazából könnyebb, mint a 10 es, ahol a midwaynek 2 vadásza van.


vadász setuppal nem nagyon fog jönni, 1 vadásszal jön, meg rengeteg bombázóval, és meg fog próbálni megölni. 10 meccsből vagy 8* megpróbáll megölni, vagy sikerül vagy nem, de ha nem, akkor a vadászaiddal csúnyán keresztbe tehetsz neki. szóval ennyi igazából, hogy figyeljél a hátad mögé :)

ja, és a Midway éppenúgy, mint az Essex 7/7 bombázó vadásszal jön, illetve 6 torpedóval. ez azt jelenti, hogy néhány másodperccel előbb szálnak fel a torpedók, és egy raj veszteség nem nagy durranás, az elején úgyis csak rombikra lehet vadászni. én jellemzően elküldtem körben nagy ívben a torpedókat, a vadásszal meg a bombázókkal meg vadásztam a rombikat/ellen repülőket. azért jó, mert megnyugszik a másik CV, mikor meglátja, hogy akcióznak a repülőim, és az esetek majd felében el se indul, csak akkor, amikor már indulnak a torpedók :)

szóval a tanács csak annyi, hogy ne csak azt figyeld támadott-e máshol, az is érdekes, hogy mivel...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 7 hónapja #43013 Írta: Nasgotrah
Nasgotrah válaszolt a következő témában: Japán repülőgép-hordozók
Sziasztok,

nagyon szépen köszönöm a sok segítséget és jó tanácsot.


Ami még kérdésem lenne hogy a többi típusú hajóval szemben milyen technikával érdemes menni. Mert azért t9 - t10 kevesebb a gyengébb játékos. Illetve maga a hajó is jobban védi magát .

Előre is köszönöm!

Illetve a t10 nc-ről valami kis infó előljáróban? :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 7 hónapja #43018 Írta: HardcorePunk
HardcorePunk válaszolt a következő témában: Japán repülőgép-hordozók

Nasgotrah írta: Sziasztok,

nagyon szépen köszönöm a sok segítséget és jó tanácsot.


Ami még kérdésem lenne hogy a többi típusú hajóval szemben milyen technikával érdemes menni. Mert azért t9 - t10 kevesebb a gyengébb játékos. Illetve maga a hajó is jobban védi magát .

Előre is köszönöm!

Illetve a t10 nc-ről valami kis infó előljáróban? :)


Rombolók ellen japánokkal egyszerre 3 irányból tudsz támadni, amíg az egyik torpedósáv megköti az irányát (nem kanyarodhat, mert belemegy a torpedó az oldalába), addig egy másik torpedós rajjal oldalról támadhatsz, a harmadikkal meg esetleg szögben, hogyha belassít, akkor is érje találat. Tut siker recept. Szokták ezt alkalmazni csatahajók ellen is, de én csokorba szoktam gyűjteni a torpisokat. Egy jó dobás 10 - 12 torpedó találta, általában azonnali süllyesztés. Ha nem, akkor javítás után dobni kell rájuk egy bombázó rajt, vagy 2-t, ha nem gyulladtak ki. Innen már biztosan csobban a csónak.

Nagyon durva légvédelme van bizonyos cirkálóknak. (DM, Mino, Hindi, stb..) Csak akkor szabad rájuk menni, ha egyedül vannak. És itt is csak úgy, ha ellövik a def AA-t. Különben hullanak a gépek.
Elsődleges célpont német és japán magányos BB-k, illetve a DD-k az elején.
Próbálj meg sokat felderíteni, spottolni az ellent, hadd lőjenek a csapattársak is.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 6 hónapja #44149 Írta: Rallyefan81
Rallyefan81 válaszolt a következő témában: Japán repülőgép-hordozók
Ilyen skillezés jó, vagy jól elbaltáztam?
Köszi!


Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 6 hónapja #44155 Írta: AndrewTas
AndrewTas válaszolt a következő témában: Japán repülőgép-hordozók
Miért van az amikor Ryoju val vagyok akkor általában az ellenfélnek adja be hamarább a kézi célzást (alt)? Emiatt folyton elbukom a légi csatát és így a bombázóim sorsa már az ellenséges cv markában van. Lehet én cseszek el valamit mert még gyakorlom a kézi célzást. Mindenesetre emiatt félre tettem a cv-t, mert nem sok értelme van annak hogy a hajóm csak kacsaként úszkáljon a vízen :D

UI: Persze mikor olyan cv ellen vagyok aki nem ismeri az alt-ot akkor süllyesztem az ellenség hajóit :P Kraken pleccsnit is ennek a ladiknak köszönhetem :P

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.315 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.