Amerikai repülőgép-hordozók

Több
4 éve 11 hónapja #59788 Írta: Trucker39
Trucker39 válaszolt a következő témában: Amerikai repülőgép-hordozók
Azóta sem sikerült javítaniuk két hibát a célzásnál.

Nem csak zavaró, de szerintem elég részre hajló is.

Az első az, mikor a repülő raj és a monitor nézőpontja közé teszi a pamacsokat. Persze célzás közben. Ilyenkor vakon kellene a célzást végrehajtani. Olyan érzés, mintha füstben lévő hajót kellene eltalálni.

Megoldhatnák, hogy az irányzék ne kerüljön kitakarásba.

Úgy kell elképzelni, mintha a löveg irányzékot a lövés előtti néhány másodpercben valami rendszeresen kitakarná, vagy torpedó vetéskor a romboló célzó sávja, dobás előtti néhány másodpercben eltűnne.
Egyik esetben sem kap tájékoztatást a játékos arról, hogy a célpont változtatott-e irányt és sebességet a dobás, lövés pillanatában.

A másik - számomra - bosszantó hiba a támadó raj oldásakor van. Nem értem, miért sikerült ilyen rosszul megoldani az irányzás problémáját abban az esetben, ha a támadó raj veszteséget szenvedett.

Úgy kell elképzelni a dolgot, hogy támadás közben folyamatosan próbálja a játékos a megfelelő előretartással az irányzékot cél előtt tartani, miközben folyamatos légvédelem miatt fogy a raj HP értéke és fogynak a gépei. Többnyire az oldás pillanatában lepottyan még egy-két gép, ami természetes. Ezt belekalkulálja a CV játékos a takarékos raj támadásakor.

Viszont itt jön a hiba. Az oldás pillanatában az irányzék... jobb szó híján "ugrik" egyet, mert lepottyant egy gép. Helyébe lép a tartalék, de az irányzék az ugrás miatt már túl van a célon. Oldani felesleges, mert újra célra tartani már nem lehet. Másik célpontot támadni sem, mert nem marad addigra gép a rajban. A raj elveszett játék hiba miatt.

Rendkívül bosszantónak tartom, hogy ilyenre nem figyeltek. Szerintem nem kell hogy ugráljon az irányzék. Miért is kellene? A rajban van még gép, a támadás folyamatban van. Ha elfogytak a gépek, nincs tovább támadás és ennyi.

Megint csak a löveges példát tudom felhozni. Gondos célzás közben találat éri a csatahajót, cirkálót, stb. Ekkor az irányzék - gondosan kiválasztva a lövés pillanatát - arrébb ugrik egy -két hajó hossznyi értéket. Mindezt csak úgy magától.

Nem összekeverendő a támadás közbeni rázkódással. Az más.

Legszívesebben azt is kikapcsolnám mindenhol a játékban, mert nekem megfájdul a fejem tőle sajnos.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: kg1003

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
4 éve 11 hónapja #59791 Írta: Rallyefan81
Rallyefan81 válaszolt a következő témában: Amerikai repülőgép-hordozók
A valósagban tudtommal egy kötelék egy rácsapást csinálhatott, a második nettó öngyilkosság volt.
Tobak könyvben is , amikor vonatra csaptak le, nem volt ildomos rafordulni mégegyszer.
Hosszában tamadni meg egyenesen tilos .

Arról nem beszélve, higy telitalalat esetén elégg necces volt a következő gépeknek...

Ezt az elsötétülést nem mint kvázi füstpamacsban repülést akarják megvalósítani?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
4 éve 11 hónapja #59792 Írta: Trucker39
Trucker39 válaszolt a következő témában: Amerikai repülőgép-hordozók
Szerintem nem jó ötlet ebben a játékban bármit is össze hasonlítani a valósággal

HP csík, végtelen lőszer, fura radar, stb.

Inkább valami sci-fi-nek jobban elmenne.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
4 éve 11 hónapja #59795 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Amerikai repülőgép-hordozók
Elvileg azt akarná (a pamacsos), de zavaró, de az még jobban ,hogy szépen repül 3-4k hp-d is ugyanebben a pillanatban, mert belementél.

Áh, az oldalsó marhaság az akkor nem nálam van csak Xd Én ezt csak dive bombereknél vettem észre, se rakétás, se torpedósnál nem, de ott amúgy se igazán feltűnő.


Na, lassan megvan midway, olyan 100k xp kell Xd








jó, a csapatot segíthettem volna jobban azáltal, hogy megpróbálom a cv útjába állni, de máshol támadott mint én voltam, meg azért csak 3-3-3 vadászom van, tartalékolni is kell arra az esetre mikro a clpont küldi fel, mert ha ugyanakkor küldjük fel ugye a hajó vadásza erre a vadászrajra megy rá (más kérdés, hogy ha 8-9km-ről észrevesz és akkor küldi fel akkor már nem általában), meg azért eltelik mennyi? 10 másodperc kb amíg "beélesednek" a vadászok a támadásra. Amúgy a körben sok mindent nem tudtam csinálni, grozo jó aa-val bír, csak olyan szerencsés találataim voltam hogy a francia bb-be ment egyszer 13k dmg mert 6/6 bomba talált Xd
Mellékletek:
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Sith7

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
4 éve 11 hónapja #59876 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Amerikai repülőgép-hordozók
Asszem tönkretettem 3 bb-nek a játékát Xd (nálam ez nagy sebzés, ritkán megyek ennyit, nemhogy mégtöbbet)







Mellékletek:
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Sith7, Jaszon

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
4 éve 11 hónapja #59877 Írta: Sith7
Sith7 válaszolt a következő témában: Amerikai repülőgép-hordozók
Ez nem csak nálad nagy sebzés, ez mindenhol nagy sebzés ezzel a cv - vel


Grat

ja, és szégyeld magad, amiért tönkretetted más játékát :lol:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.326 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.