Prémium repülőgép-hordozók

Több
6 éve 8 hónapja #40748 Írta: GaiusHun
GaiusHun válaszolt a következő témában: Prémium repülőgép-hordozók
Enterprise a kikötőben :P ne parázzon senki, ma dolgozom, holnap lesz a próba, viszont beszereztem ....mert kell (imádom a hadtörténelmet) :love: és ma járt le egy kupon is, így azt is elhasználtam. Némileg olcsóbb lett így.

Na de kérem van itten ez a japán csoda, a KAGA, ami egy állat (bocs, de így van) :love: általában azzal kezdem, egy elkapom az ellen cv játékosát, utána pedig már a többi hajóra koncentrálhatok, nem aggódva azon, mikor kap el a másik cv játékos. Ui: ranked csatákra ment a kapitány képzés ezerrel... ;)






Na kérem, itten picit leakadtam, mivel 0 csatahajó, csak cv, cirkáló és romboló volt. El is szontyolodtunk az ellenfelemmel, a nagy nekibúsulásban elsőként kiszedtem az ellenfelem... gondolván ez már tuti sebzés...., utána nekibátorodva jöttek sorba a cirkálók, rombolók. Szóval, amennyire rosszul nézett ki az elején, a végére szép kerek lett.







.. és a végére egy Kráken :evil: :love: :P szegény Ranger ...azt hitte lenyomja a vadászaimat, ami majdnem sikerült.... de közben... osont a tigris a kertek alatt.... s csak egyszer csapot le :woohoo: többre nem volt szükség :P





A következő felhasználók mondtak köszönetet: Szete58, Mydgard, Jaszon, SeahawkHUN

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 8 hónapja #40750 Írta: GaiusHun
GaiusHun válaszolt a következő témában: Prémium repülőgép-hordozók
Előzőleg fényeztem a Kagát, akkor most Saipan :love: mert ugyi nyertem egy 10 skilles amcsi kapítányt, aki repült az Independence hordozóba, és gyorsan át is képeztem.

Kezdésnek/ Tiszta égbolt, megint... szegény Ranger... bejött támadóval...ráadásként még el is süllyesztettem... (amúgy nekem is van néha ilyen szar csatám :sick:, xar napom... mert a wg, az wg) ezzel nem a Ranger játékosát akartam leírni...







Amikor majdnem visszanyal a fagyi.. gondoltam volt.... nahh...újra Ranger... de mikor megláttam, hogy vadász setup, gyors fejszámolással kijött, hogy az én 8 vadászommal, Ő 14 tud szembe küldeni. Picit pánikoltam, picit :whistle: mert ugyi nekem hiába 8 vadász ami 9. tierbeli, neki 14 van, és ott az a bizonyos skill, ami tier különbség esetén használható. S beza ilyenkor már ott wg rng is :S
A légi fölény még is az enyém lett... de jó is volt :evil: nem lett sok sebzés... mert minden támadásom mentén ádáz légi csata dúlt.




A következő felhasználók mondtak köszönetet: vonKurz, Szete58, leopardusz, Jaszon

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 8 hónapja #40967 Írta: GaiusHun
GaiusHun válaszolt a következő témában: Prémium repülőgép-hordozók
Hát srácok az Enterprise nagyon ott van :love: az AP bombák nagyon odavernek, bár eddig a top sebzésem 30K volt, Tirpitz és Fuso. Ez egy rárepülés két kötelékkel.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 8 hónapja #41013 Írta: HardcorePunk
HardcorePunk válaszolt a következő témában: Prémium repülőgép-hordozók
Hali, én is megvettem Enterprise-t, sajnos. Nekem egyáltalán nem adja...
Halál béna voltam vele, ráadásul a gépeit ezerrel szedik. Sajnos T8 lévén sokat van T10 ben, ami nincs jó hatással a szárnyasokra :(
A két bombázó raj között mi a különbség? Egyik AP, másik HE?
Tegnap este már nem tudtam nagyon épésszel próbálgatni, sok volt a sörike meg a pálinkácska :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 8 hónapja - 6 éve 8 hónapja #41034 Írta: Szete58
Szete58 válaszolt a következő témában: Prémium repülőgép-hordozók

HardcorePunk írta: ...sok volt a sörike meg a pálinkácska :)


Olyat eddig csak egyszer láttam, egy esküvőn, két nem is kicsi hűtő volt dugig tele sörrel... soknak tűnt, de mégsem volt elég. :)
Utolsó szerkesztés: 6 éve 8 hónapja Szete58 által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 8 hónapja #41037 Írta: GaiusHun
GaiusHun válaszolt a következő témában: Prémium repülőgép-hordozók
Na majd mindjárt tolok fel képeket. Egyrészt azok a vadászok nem is olyan rosszak. Oké, 7. tier gépek, de egyszer megálltam a helyem egy Lexington vadász setup-al szemben is :evil: A Shokaku meg nem gond :woohoo:
A bombázókról; az AP bombázó setup-ot kell feltolni, de nagyon. Az adja az igazi sebzést... eddig a top 40K HP egy Tirpitzbe... de min. a két kötelék sebez 10-15K. Szóval ha rárepülsz egy csatahajóra, elsőnek bombázók, szorosan együtt repülve, amit kap, attól sokkot kap. Utána jöhetnek a torpedóvetők. Egy 8-as csatahajó simán kijön egy körből, ha ügyes vagy :lol: A fő gond a légvédelem...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.278 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.