Minden, ami nem a játékkal kapcsolatos...

Érdekes képek, videók, infók, beszélgetések

Több
3 éve 7 hónapja #65147 Írta: Rolesz81
Rolesz81 válaszolt a következő témában: Dühöngő
Képzeljétek el mi lesz 5 év múlva? :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 éve 7 hónapja #65152 Írta: Andurin77
Andurin77 válaszolt a következő témában: Dühöngő
Én is így szoktam, mikor spot távolságban megjelenik két ellenséges romboló, miközben a csapatunk meg b@szik reájuk.
Persze sok-sok anyázásal megfűszerezve a chat-n.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 éve 7 hónapja #65190 Írta: Andurin77
Andurin77 válaszolt a következő témában: Dühöngő
Valahol, valakinek elgurult a gyógyszere.

Balansz és hibajavítások helyett.



Skip Bombers

Most abba nem akarok bele menni, hogy ez a technológia mi célt szolgált a világháborúban. Akit érdekel, úgyis utána olvas.

Viszont a nyílt tengeren ilyet használni, manőverező célok ellen, erősen megkérdőjelezhető az épelméjűség szerintem.

Annyi jó dolgot ki lehetne találni, nem ezt a marhaságot.

Manuálisan kezelhető másodlagos fegyverzetet csatahajóra. Ami azonnal automatára vált, ahogy nincs kiválasztva, viszont sokkal lelkesebben vadásznának a csatahajósok közeli rombolókra.

Ugyan így lehetne választani a manuális légvédelmet, ha épp van rá idő. Nem is kell különösebb nézet váltást kreálni hozzá. Elegendő lenne a megfelelő irányzék rendszer elkészítése. és lehetne a flak és egyéb légvédelmi eszközöket fókuszálni.

Lehetne a CV-k esetében a vadászokat irányítani. Ez mondjuk munkásabb dolog, programozói szemszögből, de volna értelme. Ott is addig manuális, míg ki vannak választva.

Lehetne kicsit bővebb a hajón szolgálatot teljesítő tiszti állomány.

Nem akarok több száz fős legénységet managelni, de azért néhány fontosabb posztra lehetne tiszti állomány, akik kapnának XP-t, amitől jobban kezelnék a szakerületükön rábízott eszközöket.

Légvédelem, másodlagos fegyverzet, kárelhárítás, torpedó irányzás, töltés, stb.

Mindjárt nem csak egy üres, élettelen burok volna egy-egy, nehezen kifarmolt hajó.

Esetleg kaphatna a legénység is valami általános tapasztalati pontot, minél több csatában vesz részt a hajó.

Lehetne egyéniséget csempészni kicsit így a hajókba. Szintén jobban kötődne hozzá a játékos.

Most egy üres hajót terelgetünk. Semmi kötődés nincs szinte hozzá. Ezt azzal helyettesíti a fejlesztő, hogy félévente ömleszti az új hajókat a játékba.

Lehet, kicsit el kellene menni más irányba. Gazdagítani a tartalmat olyasmikkel, mint amit felsoroltam.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Szete58, Mcarthur73, llw99, BacsaA, Foxtrot

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 éve 7 hónapja #65193 Írta: Shardik4
Shardik4 válaszolt a következő témában: Dühöngő
Hát tuti vicces lenne , ha lehetne ezeket fejleszteni . Célzás , másodlagos , légvédelem , meghajtás , kárelhárítás , felderítés , rádióstiszt , szakács . Kicsit másabb lenne minden hajó tőle . Még föleg akkor ha ezek automatikusan fejlődnének a játék stilus szerint . Így az aki lapít és úgy harcol és aki bele áll a közepébe más hajót kapna pár száz csata múlva .

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 éve 7 hónapja #65214 Írta: Rolesz81
Rolesz81 válaszolt a következő témában: Dühöngő
Egyetértek Andurin77, és még sok mást is be lehetne hozni legalább event jelleggel pl történelmi csaták, nemzet vs nemzet csaták, új scenariok stb....de ez a 2020-as év kontenteket tekintve atomkatasztrófa. Néhány Svéd hajó kivételével egytől egyig csak tervrajz hajókat kaptunk, még CV-ket is amitől a játékos közösséget általában kiveri a víz. Nem beszélve a nagyobbnál nagyobb ökörségek, mint warhammer, azur lane és most transformers.....hát komolyan milyen bohóckodás lett ebből a játékból?? Ha érdekel valakit ez akkor bánja a fene vegye meg, de nem igaz hogy a történelem iránt érdeklődőknek nem lehetne egy kicsit a kedvére tenni legalább egy évben egyszer..azokkal a dolgokkal amiket fentebb említettem. A játékos közösség már egy ideje Olasz BB-ket akarna látni a játékban, de semmi nem mutat abba az irányba hogy lesznek a közeljövőben, igaz most Olasz DD téren látok némi mozgolódást, tehát valószínű hamarosan azok jönnek. Remélem a jövő év jobban fog sikerülni a WG-nek mert így hamar kifullad a játék nekem.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 éve 7 hónapja #65215 Írta: leopardusz
leopardusz válaszolt a következő témában: Dühöngő
A kézi másodlagos, légvédelem, kézi vadász amiket emlitesz Andurin, sztem nem járható ut a wg számára... Hisz a nagy CV reformkor is azért volt kivéve vadász a kezünkből mert a nagy többségnek tul bonyolult volt egyszerre több rajt terelgetni, le kellett az irányitást butitani. A kézi másodlagos meg kézi Flak irtó vagány lenne az tuti, de ujra csak messze meghaladná a többség irányitótiszti szintjét :whistle:
A változatosság nem csak gyönyörködtet, hanem emeli is a hozzá szükséges készségszintet, a játékosnak több pontot kellene tenni az Ügyesség, a Kétkezes, a Gyorsaság perkekre B) :lol: :lol:
Ami már üzletpolitikailag nem megfelelő irány imádott WGnknek... :silly: :lol:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.346 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.