Minden, ami nem a játékkal kapcsolatos...

Érdekes képek, videók, infók, beszélgetések

  • Lord
  • Látogató
  • Látogató
3 éve 9 hónapja - 3 éve 9 hónapja #64601 Írta: Lord
Lord válaszolt a következő témában: Dühöngő

Shardik4 írta: Ér valamit az odin ?
Esetleg szokásos a többitöl lényegesen gyengébb hajó ?


Amit tudunk, hogy 3x3 305-ös ágyúi vannak és kevesebb hp-ja van mint az egy tier-el lejjebb lévő scharnhorstnak. Elvileg a másodlagosai erősek de akikkel eddig találkoztam még egy sem volt másodlagosra húzva. Van rajta egyszerre repülő, torpedó meg szonár ami király de a hp és a gyenge ágyúk miatt nekem már nem annyira jön be főleg tier 8-ban. Az ágyúkról meg csak annyit, hogy 250m a max szórása 19km-en ami szerintem gáz. Official streamben láttam menni a srácokat de a szórás miatt középtávon is alig talált el valamit, ha talál akkor meg a tipikus overpen, lepattanó beletörő mint általában a német csatahajóknál ahogy tapasztaltam. Amikor ellenem jöttek akkor 1vs1 párbajban a bismarckal megettem őket reggelire. Közelre a bismárck-tirpitz sokkal jobb, távolra meg egy pontatlan, erőtlen szar. Szeretném hangsúlyozni, hogy ez az én személyes véleményem a hajóról és saját tapasztalatom amit én láttam és amit én tapasztaltam ellene a csatában. (Elfogult vagyok, mert nagyon vártam, azt hittem, hogy egy bismarck 2.0 lesz nem pedig egy cirkáló.)

Ez nem egy csathajó, ez egy combosabb cirkáló. 3500 dublonért vigye aki szeretné, 3 doboz marbi többe kerül :P
Utolsó szerkesztés: 3 éve 9 hónapja Lord által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Lord
  • Látogató
  • Látogató
3 éve 9 hónapja #64603 Írta: Lord
Lord válaszolt a következő témában: Dühöngő
Sziasztok! Július 9-től hetente többször lesz official stream youtub-on és twittch-en is. Ezeken a streameken lehet szerezni bonus kódot amivel lehet kapni küldetéseket és német hordozó konténert. Nekem ez jött le de sietek most és az angol tudásom se profi ;)

A warships fiókotokat össze tudjátok kötni a twitch-el és külön twitch konténert és egyéni küldetéseket is kaphattok! :)

További szép napot! ;)

worldofwarships.eu/en/news/general-news/...ams-receive-rewards/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 éve 9 hónapja #64604 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Dühöngő
Odin akkor éri meg, ha gyüjtő az illető. Gond, hogy németes a másodlagosa, vagyis a range rendben lenne, de kevés a másdolagos lövege és a szögek se az ideállisak, hogy normáélisan ki lehessen használni a letöbbet :/
Meg kevés a hp-ja, armorja nem a legjobb, torpedók hátul vannak ami akkor tud gond lenni, ha épp le akarnak rammolni és akkor számít h a torpedók az ellenhez milyen közel vannak. Hydro meg ok, hogy van, de... néha azért több is kéne (vagyis asszem hydrora hivatkozva vettek le egyszer a hp-jából, mondván hydroval kikerüljük a torpedókat, ja....)
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Shardik4

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 éve 9 hónapja - 3 éve 9 hónapja #64617 Írta: llw99
llw99 válaszolt a következő témában: Dühöngő
Haditengerészeti bázis (Naval Base) frissítés
Kincstár (Treasury)
4 új bővítés: "4 new expansions are added for the Treasury, which will allow Clan leaders to regularly exchange oil for "More resources", "Lucky" and Supercontainers."

Kutató Intézet (Research Institute)
"Research center which gives bonus to the amount of received XP is renamed to Naval institute and new building called Research Institute is added. It will increase the amount of Research points received. "

Hajók (Ships and vessels)

blog.worldofwarships.com/blog/43
Mellékletek:
Utolsó szerkesztés: 3 éve 9 hónapja llw99 által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Mcarthur73, BacsaA

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 éve 9 hónapja #64623 Írta: Andurin77
Andurin77 válaszolt a következő témában: Dühöngő
Jesszus!

Támadnak megint a lányok.

A következő felhasználók mondtak köszönetet: Mcarthur73, Jaszon, Lord

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 éve 9 hónapja #64625 Írta: Andurin77
Andurin77 válaszolt a következő témában: Dühöngő
Hoztam egy kis olvasni valót is.

HOGYAN (NE) TERVEZZÜNK TORPEDÓVÉDELMET?

A következő felhasználók mondtak köszönetet: Mcarthur73, leopardusz, Rallyefan81, Jaszon

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.354 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.