Minden, ami nem a játékkal kapcsolatos...

Érdekes képek, videók, infók, beszélgetések

Több
3 éve 10 hónapja #64004 Írta: lacy63

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 éve 10 hónapja #64005 Írta: Andurin77
Andurin77 válaszolt a következő témában: Dühöngő
Hát majd...egyszercsak.



Játék közben meg...



Nem tudom, miért akar mindenki hordozóval belépni. Nem alkalmas tengeralattjáró vadászatra. Tesztszerveren bebizonyosodott.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 éve 10 hónapja #64008 Írta: [DPH] Greendevil97
[DPH] Greendevil97 válaszolt a következő témában: Dühöngő
Tengeralattjárós mód tapasztalat eddig:

Boldog boldogtalan a tengeralattjárókat vadássza! A rombolók és könnyűcirkálók egymást taposva rohannak a vesztükbe, de legalább ki is szedik őket hatékonyan. BB-p pedig annyira nincsenek, hogy a Játék botokat dob be, csak hogy legyen 1-1- bb a csapatokban XD
A következő felhasználók mondtak köszönetet: leopardusz, Jaszon

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 éve 10 hónapja #64010 Írta: Shardik4
Shardik4 válaszolt a következő témában: Dühöngő
Sziasztok
Xpt kreditet hogy ad ?
Érdemes rászánnni párpercet ?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 éve 10 hónapja #64011 Írta: Foxtrot
Foxtrot válaszolt a következő témában: Dühöngő
"egy darab tengeralattjárót tudtok kapni"
az az 1 hajó az 3!
:P :P :P

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 éve 10 hónapja - 3 éve 10 hónapja #64013 Írta: Andurin77
Andurin77 válaszolt a következő témában: Dühöngő
Az új játék móddal kapcsolatosan én is ide írnék néhány sort.

A tesztszerveren mentem néhány csatát, így olyan nagyon nem viszketnek az ujjaim a tengeralattjárók miatt. Már most is érzem, hogy nem nekem valók.

A játékmenettel kapcsolatosan: Szerintem érdekes, új színt, taktikákat hozott a játékba. Láthatóan változnak a szerepkörök, mindenki keresi a helyét.

Pedig szerintem nem újdonság amire most van szükség. Épp ellenkezőleg. Ez bizonyos értelemben visszalépés minden hajóoasztálynak a saját szerepköréhez. Ami viszont jó dolog.

Mentem rombolóval, cirkálóval, hordozóval néhány csatát. Ez utóbbinál maradtam, mert a tudásom ennél a hajóosztálynál a legmagasabb.

Jól látszott minden csatában a játékosok tudásbéli hiányossága.

A csatahajós panaszkodott, hogy egyből kiszedik a tengósok. Bár, hogy mit keresett az első sorban, mikor várható volt a támadás, azt nem lehet tudni.

A cirkálós panaszkodott, hogy őt meg kikapkodják az ellenfél csatahajói. Hoppá! Ez a dolguk.

A rombolós panaszkodott, hogy menne és lefogná a tengósokat, de nem mer - jogosan - mert az ellenfél cirkálói és gunboatjai kiszedik egy pillanat alatt.

A tengós panaszkodott, mert... nem találta a megfelelő gombokat, meg különben is.

Javasolnám minden játékosnak, hogy nézzen rá a saját statjára és azzal a hajó osztállyal tesztelje az új játékmenetet, amivel a legeredményesebb.(kivéve tengó) Ezért váltottam vissza én is CV-re.



Amúgy szerintem simán be lehetne tenni szint korlát mellett a random játékba a tengókat. Aki érti a saját hajóját, meg azt, hogy mi is a dolga, az hamar megtanulja az új csapatmunkát. Aki meg nem, az hiába sír bármi miatt, később sem fogja elsajátítani a tudást hozzá.

XP szempontjából szerintem teljesen rendben van a játék.

Ide linkelem az egyik csata eredményét. Kikaptunk elég csúnyán, már a harmadik-negyedik percben. Azért, amit lehetett a Warspite-l közösen megtettünk.




Utolsó szerkesztés: 3 éve 10 hónapja Andurin77 által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: leopardusz, BacsaA, Shardik4

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.368 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.