Minden, ami nem a játékkal kapcsolatos...

Érdekes képek, videók, infók, beszélgetések

Több
5 éve 4 hónapja #55720 Írta: ledgeri
ledgeri válaszolt a következő témában: Dühöngő
Szóval ide is csúszott pár prém hajó ára...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 4 hónapja #55721 Írta: [DPH] Greendevil97
[DPH] Greendevil97 válaszolt a következő témában: Dühöngő

ledgeri írta:

Szóval ide is csúszott pár prém hajó ára...


Amikor a videón a "játékos" két találatot szerez kb 1000 hp sebzéssel és elkezdi öklözni a levegőt.... :sick: :sick:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 4 hónapja - 5 éve 4 hónapja #55723 Írta: [DPH] Greendevil97
[DPH] Greendevil97 válaszolt a következő témában: Dühöngő
Frissítés 0.7.11: (kissebb hibák kijavítva)
November 22 6:00-9:00, 1,8 gb

A királyi haditengerészet küldetéssorozat harmadik és utolsó felvonása. A küldetések brit ládákat adnak amikkel teljesíthető az új brit cirkáló kollekció. A kollekció összegyűjtéséért két zászlót lehet majd tenni brit hajókra, és egy prém festés a Haida és lightning rombolókra.

Alkonyat csata :woohoo: :woohoo:
A hajók képességeiről részletesen holnap fog megjelenni egy cikk
7x7 csata a halloweeni hajókkal (rasputin, razorworm, octopus stb) egy egyre szűkülő körön belül. Minden hajónak egyedi képességei vannak amik nagyon trollok tudnak lenni
3 alap hajó, többit győzelemmel lehet kioldani. Ha rasputinnal nyersz kapsz valami értelmetlen biszbaszt.

4. kláncsata szezon: NORTH November 28-Január 20. szerda, csütörtök, szombat, vasárnap 19-23 óra. Aki nov 28-dec 4 ig egy kláncsatát megy, ingyen újraoszthatja a kapitányi pontokat!

A 0.7.12-es frissítéssel eltűnnek a szuverének és guineák, egy szuverénért 25k kredit, egy guineáért 100k kredit jár.

Arzenálba jön 30000 acélért a burgogne (alsace tier 10-nek titulálva), töltésgyorsító fogyóeszközzel

A North, Hotspot és Islands of Ice térképekre jön az újfajta vihar, mint ami a hermes küldetés során volt (amikor a francia bb-t kellett kísérgetni) tier 8-10es meccsek esetén. a viharban 1.3x nagyobb a szórás és lövés után csak 7mp ig látszódsz.

280mm felett egy AP lövedék a max sebzés max 10% át sebezheti egy rombiba, kivéve a harugumo és khabarovsk esetén.

203mm-es japán cruiser ágyúk: jobb forgás és zao- szerű pontosságot kapnak. Ibuki 13.7mp-es töltést kap 15 helyett. A tropedós japán rombolóágon a gyujtós 1800 helyett max 2150-et sebez és 2%al jobban gyújt.
Buffalo töltésideje 1mp-el csökken
Hindenburg 1-el több hp töltést kap alapból
Cossac torpedótöltésidő lecsökken 66mp-re, toronyforgás 10 helyett 20°/s
chapajev A test jobb légvédelmet kap, de a spottergépet elveszti
donskoi lövésszögei jobbak lesznek
yueyang 3 helyett 4mp-es lövésgyorsaságot kap, és 20mp-el lassabb torpedótöltést

új insigniák, rankedben szerzett csillagokért és nyert kláncsatákért

Zippangu kikötő kap egy kis téli időjárást, mert tél van -_-

Vátlozik a hotspot, tears of the desert, loop, warriors path és lands of fire térképek kicsit.

újabb adag napi belépő ajándék jön...

Musashi és kronstadt eltűnik két hónap múlva

Ovechkin küldisorozatnak vége, a 4-goal-haul (tescós kraken :P nem lesz többé kapható)

Köszöntem!
Utolsó szerkesztés: 5 éve 4 hónapja [DPH] Greendevil97 által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: PzPuma, leopardusz, Jaszon, deaxus

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 4 hónapja #55724 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Dühöngő
A Guinea nem tűnik el, még :huh: Már kicsit megijedtem ,hogy átsiklottam vlami felett, de kell az a 3 hét még a 48 meglétéhez
A következő felhasználók mondtak köszönetet: [DPH] Greendevil97

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 4 hónapja #55725 Írta: PzPuma
PzPuma válaszolt a következő témában: Dühöngő

[DPH] Greendevil97 írta: A frissítéssel eltűnnek a szuverének és guineák, egy szuverénért 25k kredit, egy guineáért 100k kredit jár.

4 kell még a Cossachoz erre a frászt hoztad rám... :P
Guinea 0.7.12-el tűnik el.. ;)
A következő felhasználók mondtak köszönetet: [DPH] Greendevil97

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 4 hónapja #55730 Írta: hadtjuk
hadtjuk válaszolt a következő témában: Dühöngő

ledgeri írta:

Szóval ide is csúszott pár prém hajó ára...

Ledggeri!
Néztem az írásodat: "csúszott pár prémhajó ára..."
Gondoltam Black friday-t harangozzák be, hát végignéztem. De sehol se láttam semmi leárazós információt. Már meg akartam kérdezni, hogy hol a ****** van a leárazás, mikor végre megláttam az szöveged első felét.
Ha kérhetem ezen túl tegyél már egy soremelést a képek mögé, mert most nagyon átvertél.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.490 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.