Minden, ami nem a játékkal kapcsolatos...

Érdekes képek, videók, infók, beszélgetések

Több
6 éve 7 hónapja - 6 éve 7 hónapja #43806 Írta: ledgeri
ledgeri válaszolt a következő témában: Dühöngő
A diagram, és a tény hogy változtatják az AP-t nem függ össze ilyen szorosan, nem mutatója egyik a másik okának. Persze valahol benne van a BB AP is DD-sértésben de nem ez a fő mutató.
(a hír, hogy lesz a változás az szivárog mindenhol, míg a képet csak én találtam, mert valaki a linkkelt Q&A-ben egy 2015-ös, és megkapta az aktuálisat. Semmi direk kapcsolat nincs.)
Az AP váltás indoklása, hogy túl sok az ilyen lövés , és emberkék sírnak miatta.

Ohh, egyébként én is de elnézegetnék egy két meta-statot!
Utolsó szerkesztés: 6 éve 7 hónapja ledgeri által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 7 hónapja #43807 Írta: ledgeri
ledgeri válaszolt a következő témában: Dühöngő
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Szete58, SirHiggins

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 7 hónapja #43831 Írta: VoiceOfTheVoiceless
VoiceOfTheVoiceless válaszolt a következő témában: Dühöngő
Hello!
WG technikai problémák miatt máról holnapra tette át a születésnapi ajándékos dolgokat, így a mai nap nem kap senki szupert 10-es csatáért, és egyéb ajándékot 4+ tierért. Annyi még a változás, hogy két csatát fog kelleni menni holnap mindezekért.

"Due to some technical limitations that we uncovered with the release of 0.6.10, the following changes needed to be made:

- The prize campaigns will start on 15/09 instead of 14/09
- To get the goodies you need to play 2 battles on any tier I-IX ship instead of 1.
- To get the supercontainers for playing on tier 10, you need to play 2 battles per ship, instead of 1"
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Sith7, Mcarthur73, Acetil_coenzim_A, Rallyefan81, llw99, Storm

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 7 hónapja #43846 Írta: Storm
Storm válaszolt a következő témában: Dühöngő
Szerencsésnek érzem magam, hogy ilyen idiótákkal még nem találkoztam :silly:
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Szete58, Jaszon

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 7 hónapja #43851 Írta: AtuqShaman
AtuqShaman válaszolt a következő témában: Dühöngő

Storm írta: Szerencsésnek érzem magam, hogy ilyen idiótákkal még nem találkoztam :silly:

Jo neked. Sajnos nekem mar volt dolgom nem egyszer hasonlokkal. Nem usztam meg szarazon oket.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Mcarthur73, Storm

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 7 hónapja #43862 Írta: Storm
Storm válaszolt a következő témában: Dühöngő

AtuqShaman írta:

Storm írta: Szerencsésnek érzem magam, hogy ilyen idiótákkal még nem találkoztam :silly:

Jo neked. Sajnos nekem mar volt dolgom nem egyszer hasonlokkal. Nem usztam meg szarazon oket.

Olyanok persze voltak, hogy alacsony tierben egy két cirkáló elindította a képzeletbeli 30 km-es torpedóit, de ezt még rá lehet fogni arra, hogy nem tudja még a működését.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.327 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.