Minden, ami nem a játékkal kapcsolatos...

Dühöngő

Több
5 éve 3 hónapja #56447 Írta: Palánta
Palánta válaszolt a következő témában: Dühöngő
Én coopban szedtem össze a 25k xp-t Bouge-al, meccsenként 1100-1400 xp.

De ha randomozni akarsz, érdemesebb társat keresni az AA CA-CL-el megtámogat.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 3 hónapja #56448 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Dühöngő
Akartam kérdezni mennyi volt coopban, de leírtad :D nekem így volt 6-7k, 2-3 csillag mellett.
Hát ja, úgy lenne az igazi, de nem igazán szoktam szakaszozni, ha meghaltam, akkor tudok egyből cserélni hajót és időt nyerek. Igaz, ez cw-n kiütközik, hogy nem vagyok nagyon szakaszos ember

Erre a scenariora az amcsi lenne jó talán, kevesebb raj, több gép egyben,de semmi kedvem cv-zni, főleg t6-ossal :dry: (cv rework még rátesz egy lapáttal, lehet ki kell free xp-znem shoukakut, ami nem lenne para, ha visszakapom az árát free xp-ben kb)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 3 hónapja #56453 Írta: Palánta
Palánta válaszolt a következő témában: Dühöngő

Grievous írta: Akartam kérdezni mennyi volt coopban, de leírtad :D nekem így volt 6-7k, 2-3 csillag mellett.
Hát ja, úgy lenne az igazi, de nem igazán szoktam szakaszozni, ha meghaltam, akkor tudok egyből cserélni hajót és időt nyerek. Igaz, ez cw-n kiütközik, hogy nem vagyok nagyon szakaszos ember

Erre a scenariora az amcsi lenne jó talán, kevesebb raj, több gép egyben,de semmi kedvem cv-zni, főleg t6-ossal :dry: (cv rework még rátesz egy lapáttal, lehet ki kell free xp-znem shoukakut, ami nem lenne para, ha visszakapom az árát free xp-ben kb)


Én coopban szívtam a kevés raj és sok géppel, mert jellemzően a 6 torpedóból 2 talált csak, a többit kimanőverezte a célpont vagy, eleve mellé ment. 2db 4 repülős rajból is ha csak 2 torpedó talál, már majdnem kétszer akkora a sebzési lehetőség...

Coopban meg azért mentem, mert nem akartam más játékát olyan nagyon elrontani, csak egy kicsit. Így is volt hogy utolsó hajóként maradva DB raj vitte be a végső találatot az éppen foglaló Kongóba.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 3 hónapja #56488 Írta: bontottcsirke
bontottcsirke válaszolt a következő témában: Dühöngő
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Mcarthur73, leopardusz, Jaszon

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • obsidianriver
  • Látogató
  • Látogató
5 éve 3 hónapja #56492 Írta: obsidianriver
obsidianriver válaszolt a következő témában: Dühöngő
Ez min ment el bontottcsirke?
Csak érdekelne, ha ennyit teszel a csapatért, mégis hogyan úszhat el a meccs?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 3 hónapja #56493 Írta: bontottcsirke
bontottcsirke válaszolt a következő témában: Dühöngő
A rombolónk meccs vége fele berohant egy NC, Kurfürst, musashi trió közé, a csatahajóink rossz helyen és ütemben támadtak. Nem foglalkoztunk eleget a foglalással és elmentek pontokkal. 1db cv élte túl tőlük de arra már nem volt idő hogy megöljük.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: obsidianriver

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.435 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.