Minden, ami nem a játékkal kapcsolatos...

Dühöngő

Több
5 éve 5 hónapja - 5 éve 5 hónapja #55171 Írta: Rallyefan81
Rallyefan81 válaszolt a következő témában: Dühöngő

Loedertje írta: A shell átüti a torpedo beltet, de a citadel armort nyilvánvalóan nem, ez az oka a penetrating hit 0 damage kombinációnak


Tudjuk Uram! ;)
Csak Shift F12 ;) :) Persze lehetne simán lepattanó, vagy felfogott lövedék is. Csak mostanában többször feltünt ez a verzió , főleg messze leadott első lövéssel. Elküldöd a skúlót, "behatol" zászló jelzi, számláló meg nem pörög. :pinch: nyílván RNG. Csak... na. ;) Shift F12..
Utolsó szerkesztés: 5 éve 5 hónapja Rallyefan81 által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 5 hónapja #55174 Írta: Storm
Storm válaszolt a következő témában: Dühöngő
Hamarosan már nem lesz többé ilyen gond:
www.facebook.com/wowsdevblog/posts/22049...NFi4OVAG_I&__tn__=-R

Lényegében, csak akkor lehet majd 0 sebzéses átütő találatot látni, ha a tornyokat üti át a lövedék és abban robban. Minden más esetben, amikor a hajó eltalált részében már nincs HP, 10%-a lesz a max. sebzésnek.

Ez még mindig tesztelés alatt van, szóval van rá esély, hogy jó pár update-et még várni kell rá.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Jaszon

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 5 hónapja #55183 Írta: [DPH] Greendevil97
[DPH] Greendevil97 válaszolt a következő témában: Dühöngő
vagy amikor ágyút vagy másodlagost, AA-t és a találat... azoknak saját Hp-ja van, ami nem számít bele a hajó hp-ba.

Amit én furcsálok mostanában az a francia páncél... Annyiszor van hogy egy rendes AP élesedik, de csak 2-3 ezer damage.. Amikor az éllesített AP sebzése elvileg fix, a citadella érték 1/3-a... :blink: :blink:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 5 hónapja #55185 Írta: Storm
Storm válaszolt a következő témában: Dühöngő

[DPH] Greendevil97 írta: vagy amikor ágyút vagy másodlagost, AA-t és a találat... azoknak saját Hp-ja van, ami nem számít bele a hajó hp-ba.

Amit én furcsálok mostanában az a francia páncél... Annyiszor van hogy egy rendes AP élesedik, de csak 2-3 ezer damage.. Amikor az éllesített AP sebzése elvileg fix, a citadella érték 1/3-a... :blink: :blink:

Nem fix a sebzése. A hajó adott részének életerejétől függ. 1/3-a a max sebzés és az csökken ahogy sérül a hajó. Csak a citadella és az átütő, de nem élesedő lövedék sebzése fix.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 5 hónapja #55186 Írta: [DPH] Greendevil97
[DPH] Greendevil97 válaszolt a következő témában: Dühöngő

Storm írta:

[DPH] Greendevil97 írta: vagy amikor ágyút vagy másodlagost, AA-t és a találat... azoknak saját Hp-ja van, ami nem számít bele a hajó hp-ba.

Amit én furcsálok mostanában az a francia páncél... Annyiszor van hogy egy rendes AP élesedik, de csak 2-3 ezer damage.. Amikor az éllesített AP sebzése elvileg fix, a citadella érték 1/3-a... :blink: :blink:

Nem fix a sebzése. A hajó adott részének életerejétől függ. 1/3-a a max sebzés és az csökken ahogy sérül a hajó. Csak a citadella és az átütő, de nem élesedő lövedék sebzése fix.


elfelejtettem hozzátenni hogy ez karcolásmentes hajókon is előfordult már :whistle:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 5 hónapja #55187 Írta: Storm
Storm válaszolt a következő témában: Dühöngő

[DPH] Greendevil97 írta:

Storm írta:

[DPH] Greendevil97 írta: vagy amikor ágyút vagy másodlagost, AA-t és a találat... azoknak saját Hp-ja van, ami nem számít bele a hajó hp-ba.

Amit én furcsálok mostanában az a francia páncél... Annyiszor van hogy egy rendes AP élesedik, de csak 2-3 ezer damage.. Amikor az éllesített AP sebzése elvileg fix, a citadella érték 1/3-a... :blink: :blink:

Nem fix a sebzése. A hajó adott részének életerejétől függ. 1/3-a a max sebzés és az csökken ahogy sérül a hajó. Csak a citadella és az átütő, de nem élesedő lövedék sebzése fix.


elfelejtettem hozzátenni hogy ez karcolásmentes hajókon is előfordult már :whistle:

Akkor az fekete mágia :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.513 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.