Jelenleg 146 vendég és nincs tag online

Üdv, Vendég
Felhasználóinév: Jelszó: Emlékezz rám
Minden, ami nem a játékkal kapcsolatos...

TÉMA: Dühöngő

Dühöngő 5 hónapja 3 napja #53858

• 66AlexHUN
  • 66AlexHUN profilkép
  • TÁVOL
  • Matróz II
  • Köszönetek száma: 1
Szia!
Köszönöm...egyáltalán nem probléma a tegeződés. :) Őszintén szólva felvetettem valamit sem több sem kevesebb. :) Természetesen játszom ha van időm bár abból sajnos elég kevés van. Szívesen csatlakoznék egy csapathoz vagy klánhoz bárhogy is nevezzük ugyanakkor a tier még csak 4-esig jutott mert minden hajót próbálok fejleszteni egyszerre. Meglehet hogy hozzám közelebb áll egy szimulátor sajnos azonban ilyen jellegű játék ritka mint a fehér holló. Még lenne egy kérdésem...döcögve eljutottam a hosho hordozóig mert ugyebár a myogi egy kész káosz. Miért is nem lehet manuálisan használni a torpedó repülőket csak 6-os osztálytól? Ha logikusan gondolkodom a játékosok többsége nem csak egy vonalon játszik kvázi ott is van már kellő tapasztalat... Még egyszer köszönöm......és további kellemes délutánt és játszadozást... :)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Dühöngő 5 hónapja 3 napja #53860

• Mcarthur73 [T-F-K]
  • Mcarthur73 profilkép
  • TÁVOL
  • Hadnagy
  • Köszönetek száma: 348
66AlexHUN beküldte:
Szia!
Köszönöm...egyáltalán nem probléma a tegeződés. :) Őszintén szólva felvetettem valamit sem több sem kevesebb. :) Természetesen játszom ha van időm bár abból sajnos elég kevés van. Szívesen csatlakoznék egy csapathoz vagy klánhoz bárhogy is nevezzük ugyanakkor a tier még csak 4-esig jutott mert minden hajót próbálok fejleszteni egyszerre. Meglehet hogy hozzám közelebb áll egy szimulátor sajnos azonban ilyen jellegű játék ritka mint a fehér holló. Még lenne egy kérdésem...döcögve eljutottam a hosho hordozóig mert ugyebár a myogi egy kész káosz. Miért is nem lehet manuálisan használni a torpedó repülőket csak 6-os osztálytól? Ha logikusan gondolkodom a játékosok többsége nem csak egy vonalon játszik kvázi ott is van már kellő tapasztalat... Még egyszer köszönöm......és további kellemes délutánt és játszadozást... :)

Szia!
Atlantic Fleet,Silent hunter,steel ocean..amik közelebb állnak a simulatorhoz,realisztikusabbak..ha jól emlékszem.Talán szimpatikusabbak Neked ,mint ez..
"Virtutis Confido"

Dühöngő 5 hónapja 3 napja #53863

• Szete58 [T-F-K]
  • Szete58 profilkép
  • TÁVOL
  • Fregattkapitány
  • Köszönetek száma: 1926
Szerintem pedig hagyjátok meg a Dühöngőt a dühöngőknek! :evil: Köszönöm!
„Elsüllyeszthetetlen, mint a Titanic!”
Köszönetet mondtak: 66AlexHUN

Dühöngő 5 hónapja 2 napja #53873

• Acetil_coenzim_A
  • Acetil_coenzim_A profilkép
  • TÁVOL
  • Korvettkapitány
  • Köszönetek száma: 295
Na ennyit a statisztikáról-ezért nem érdekel, a másiké meg végképp nem. Lényegében teljesítettem a feladatot, csak éppen a csapaton múlt. Mikor kilőttek, még nyerésre álltunk.

shot-18.07.09_16.27.20-0332.jpg

shot-18.07.09_16.27.25-0854.jpg

Próba újra.

Dühöngő 5 hónapja 1 napja #53880

• Szete58 [T-F-K]
  • Szete58 profilkép
  • TÁVOL
  • Fregattkapitány
  • Köszönetek száma: 1926
Amikor szakaszban megyek, rendszeresen hallom (vagy mondom): „Ha mi nem hozzuk le, más nem fogja!”
„Elsüllyeszthetetlen, mint a Titanic!”
Köszönetet mondtak: Mcarthur73

Dühöngő 5 hónapja 1 napja #53887

• Mcarthur73 [T-F-K]
  • Mcarthur73 profilkép
  • TÁVOL
  • Hadnagy
Szete58 beküldte:
Amikor szakaszban megyek, rendszeresen hallom (vagy mondom): „Ha mi nem hozzuk le, más nem fogja!”

Én meg: "Na!Ez sem rajtunk múlott! Mi a szart csináltak a 1-2 tierrel feljebbiek? " :cheer: :cheer:
"Virtutis Confido"
Köszönetet mondtak: Szete58

Dühöngő 5 hónapja 1 napja #53889

• Grievous [HHRHA]
  • Grievous profilkép
  • TÁVOL
  • Kapitány
  • Köszönetek száma: 1101
Jól van, megint egy jó nap, Indianapolis-szal kezdek, 2/2 bukó, egyik t9, másik t8 mm, top3-ban vagyok mindkét alkalommal, 90k és 64k sebzéssel...
Utána DM-mel nyerünk, majd tartottam egy szünetet, gépet is kikapcsoltam, aztán megyek egy kört Montanaval, bukó, de ez most mi a franc?

shot-18.07.10_13.50.31-0344.jpg

Chatre írtam volna valamit, de véget ért a meccs, amit NYERTÜNK VOLNA, HA nem ölik le magukat az emberek, mert 3 bázisunk volt, 950 pontnál voltunk, de aztán egyesével lelövették magukat az emberek, utolsó előtti voltam...
Szép, kövi meccs meg ez:

shot-18.07.10_13.55.38-0903.jpg

shot-18.07.10_13.57.25-0225.jpg

Jól van akkor, ha nem akarsz betölteni, akkor hagyom a francba, feladatkezelővel bezártam, de mi ez az error?

ScreenShot_20180710140032.png

Tegnap meg valamiért minden meccsen volt 1 v 2 alkalommal, hogy 20 másodpercre totál leállt a kliens, vagyis se hang, se kép mozgás nem volt, majd a számlálón láttam, hogy a megállás pillanata után az aktuális számra tér rá, ez kb 20 másodperc volt. Gép restarttal megoldódott, de wtf (2x jött elő ez a gond)

Dühöngő 5 hónapja 14 órája #53900

• Grievous [HHRHA]
  • Grievous profilkép
  • TÁVOL
  • Kapitány
Ez jó kör volt, mi a franc ez a sok lepattanó? Xd

shot-18.07.11_12.30.31-0621.jpg

Ágyúja is, néha elég pontos, máskor meg mintha beadná a szokásos randomot, hogy körbelövi az ellent....

Kifogtam 2 magyar kollégát egyik meccsen:

shot-18.07.11_12.55.17-0210.jpg

Végig hátul voltak, nyomni kellett volna ott az oldalt, de ők visszafele fordultak, majd mentek előre egyk icsit, majd megint ivssza a sarok felé, jól van. Egyik csapattárs rájuk nézet, kb 500 csata/fő és 44-48% winrate. Meccs elejénél rájuk írtam ,hogy esetleg megindulnának, de egyikük írta, hogy nem a bb-k dolga előre menni. Igazat is adnék ennek, HA nem t7-8-as bb-kkel lennének és az ellennek csak egy gneisenau, 1 scharnhorst, 1 dimitri meg valami 1 v 2 töltelék hajó lett volna még, ÚGY, hogy közben jöttem a csapattársak is... Közben engemet szétszedtek, de a nagyobb gond egy dd volt....
Kövi kör, ugyanez a pálya, de 90k sebzéssel, győzelem, jól van Xd

Dühöngő 4 hónapja 1 hete #54049

Egy átlagos meccs a Yamával... Bemegyek meccsre, a mi CV-nk TK-zná saját magát, de bannoják, és az enemy Midway steamroll-ol minket.... 0 xp
shot-18.07.31_15.27.01-0588.jpg

"I have the balls to say things that nobody else has the balls to say. I'm the Voice of the Voiceless!"

21. helyezett a Gamescon: Full Nelson XP versenyen (Tier 7: Mahan 2894xp)

Dühöngő 4 hónapja 1 hete #54061

• ledgeri [WOWS]
  • ledgeri profilkép
  • TÁVOL
  • Moderátor
  • Köszönetek száma: 1309
Amikor ez a hatodik a mai nap, amely nap sokadik ilyen hetek óta, ami 7.5-7.7 óta sorozatosan így fordul elő , komolyan gondolkodom, hogy ezt most minek is...

És tök mindegy melyik oldalon vagyok...
Csatolmányok:
<<Itt streamelem

Dühöngő 4 hónapja 1 hete #54068

• Grievous [HHRHA]
  • Grievous profilkép
  • TÁVOL
  • Kapitány
Úgy utálom, mikor megkapom ezt a 30%-os daily winrate-es napokat, mert túl jó voltam pár napig...

shot-18.08.02_17.36.24-0919.jpg

Első hipper meccsen még krakenem is volt, csak full hp-s bismarck, és full hp-s gnei meccs végén az oldalunkon csöppet furcsa...

meg a szokásos 12-3 állások...
Jó, pár nap és visszaáll a winrate, csak most olyan érzésem van, hogy cw-re is hatott...

Dühöngő 4 hónapja 1 hete #54094

• Olajuwon
  • Olajuwon profilkép
  • TÁVOL
  • Főtörzsőrmester
  • Köszönetek száma: 148
Köszönjük Alabama...
Csatolmányok:

Dühöngő 4 hónapja 5 napja #54105

• Mcarthur73 [T-F-K]
  • Mcarthur73 profilkép
  • TÁVOL
  • Hadnagy
9ből ,1 győzelem flottában! hasonló jókat kívánok ennek a csaló,inkorrekt szarnak...ha bemegyek egy csatába,és utána otthagyom a gépet,akkor gyakorlatilag nagyobb arányban nyerek,mint ha végig mérgelődtem volna...
"Virtutis Confido"

Dühöngő 4 hónapja 4 napja #54107

• Mydgard [HHRHA]
  • Mydgard profilkép
  • TÁVOL
  • Korvettkapitány
  • Köszönetek száma: 645
Ez a Duhongo ugye?
Figyelem: Spoiler! [ Kattints a kinyitáshoz ]

Dühöngő 4 hónapja 4 napja #54111

• Mydgard [HHRHA]
  • Mydgard profilkép
  • TÁVOL
  • Korvettkapitány
  • Köszönetek száma: 645
Napi lose. :whistle:

Figyelem: Spoiler! [ Kattints a kinyitáshoz ]
Köszönetet mondtak: Sith7, Szete58
Az oldal motorja a Kunena fórum

Aktuális akciók, küldetések

Fórum hozzászólások

Hasznos oldalak

Cikk hozzászólások