Jelenleg 58 vendég és nincs tag online

Üdv, Vendég
Felhasználóinév: Jelszó: Emlékezz rám
Minden, ami nem a játékkal kapcsolatos...

TÉMA: Dühöngő

Dühöngő 2 hónapja 3 hete #53701

• Gaga
  • Gaga profilkép
  • TÁVOL
  • Főtörzsőrmester
  • Köszönetek száma: 81
Enyhén túlértékelték az új modulok értékét.Minden hajóra ugyanaz:100 000 xp,8 000000 kredit,15000 free xp,15 győzelem,40000 base xp.Ez zászló+festés+szerencse kb +90csata,és ezt az adott hajóval kell teljesíteni...ja és a feladatok közt nincs átfedés.Még jó hogy,a modulok nagy része szart sem ér. :dry:
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Dühöngő 2 hónapja 3 hete #53704

• Grievous [HHRHA]
  • Grievous profilkép
  • TÁVOL
  • Kapitány
  • Köszönetek száma: 1027
Az úgy szép, yamatonál néztem, Kurfürst, zao, shima vna még meg a kikötőben, zaon és shiman aszem megérős, de a németen nem. Legalább év végéig van idő megcsinálni.

Mik ezek a hulladék meccsek megint?Tegnap is alig tudtam sebezni, nyerni szinte alig, ma meg valamennyire beadta a győzelmeket, de sebezni nem tudtam, liont megtorpedózza egy shima, 2 torp találat, elmegy a 70% hp-m kb ÉS NEM TUDOK HP-T VISSZATÖLTENI, ok. Így sokra mentem vele, másik oldalt meg a csapat röhögve letolta a kb ugyanannyi fős ellent, így nyertünk, de előtte 2x kellett bukót mennem 100k sebzéssel....

shot-18.06.29_16.14.42-0804.jpg

legalább az indi küldi meglett kron-nal ,hogy 1750 base xp-m legyen...

Dühöngő 2 hónapja 3 hete #53708

• Gaga
  • Gaga profilkép
  • TÁVOL
  • Főtörzsőrmester
  • Köszönetek száma: 81
Az év vége csak ki lett írva,de nem lesz a feladatoknak határideje.De egy biztos nem fog mindenki ezekkel a modulokkal rohangálni.

Dühöngő 2 hónapja 3 hete #53715

• Grievous [HHRHA]
  • Grievous profilkép
  • TÁVOL
  • Kapitány
Ez most meg mi az isten?

shot-18.06.30_10.56.29-0942.jpg

shot-18.06.30_10.57.50-0191.jpg

shot-18.06.30_10.59.23-0930.jpg

Várom hogy töltsön és SEMMI? Semmi se ment a háttérben és semmi baja nem volt tegnap. De ez jó lesz, 3 körre pink leszek, ha meg nyerünk akkor meg oda a szorzóm, MERT MINDENKÉPP AZ ELSŐ GYŐZTES MECCSRE ADJA, AKKOR IS, HA 0 A KÖR -.-" (legalább a 0-s körre nem adhatná a szorzót...)
Utolsó szerkesztés: 2 hónapja 3 hete Írta: Grievous.

Dühöngő 2 hónapja 3 hete #53716

• BAGETT [TEAM]
  • BAGETT profilkép
  • TÁVOL
  • Zászlós
  • Köszönetek száma: 115
Ha az én csatámban landoltál volna akkor lehet hogy reportot is kaptál volna mellé. Bár ez nem mindig fair, de többnyire mod szokta ezt okozni. Néha persze amúgy is megkergül. Ha a játék újraindítása se segít akkor szinte biztos hogy mod.
Aki nem tud úszni, ne másszon fára, mert elüti a villamos.

Utolsó szerkesztés: 2 hónapja 3 hete Írta: BAGETT.

Dühöngő 2 hónapja 3 hete #53717

• Rallyefan81 [T-F-K]
  • Rallyefan81 profilkép
  • TÁVOL
  • Korvettkapitány
  • Köszönetek száma: 796
BAGETT beküldte:
Ha az én csatámban landoltál volna akkor lehet hogy reportot is kaptál volna mellé. Bár ez nem mindig fair, de többnyire mod szokta ezt okozni. Néha persze amúgy is megkergül. Ha a játék újraindítása se segít akkor szinte biztos hogy mod.

És ha se mod, se semmi és akkor is szétfagy, kidob?
Azért ,mert a kompatibilitása nem erőssége a játéknak, lévén Béta, ezért vegzálni valakit... gg, wp...
Nem ,hogy nem fair, nettó... igen,az. :side:

Dühöngő 2 hónapja 3 hete #53719

• BAGETT [TEAM]
  • BAGETT profilkép
  • TÁVOL
  • Zászlós
Ez is csak egy program, ráadásul orosz. Néha sajnos megkergül, ilyenkor nálam ctrl+alt+del és folyamat leállítása, aztán szélsebesen vissza a játékba.
Nagyon bosszantó amikor annak ellenére hogy szokás szerint lowtier vagyok a csata végén azt kell néznem, ahogy az ellenfél utolsó rommá lőtt túlélője kilövi az afk toptier reménységünket.
Patch után nem szoktam olyan komolyan venni, meg nincs is annyi reportom hogy az összes szerencsétlent vegzáljam (kell a teamkillerekre).
Amúgy meg valahogy úgy vagyok vele, hogy ha az ellenfél csak néha esik bele ilyesmi csapdába akkor úgysincs nagy jelentősége. Ha viszont rendszeresen előfordul nála modok vagy a gépe miatt, akkor lehetőleg ne rontsa el mások játékát. Próbálja ki a modjait gyakorlóban vagy co-op csatában, a gépét meg rakja rendbe vagy játsszon olyan játékkal ami elmegy rajta.
A játék persze béta, de ez csak névleg van így. A WOT is jópár évbe telt mire elérte az 1.0-t és fizetős lévén nem igazán lehet tesztnek nevezni.

Köszönetet mondtak: Rallyefan81

Dühöngő 2 hónapja 3 hete #53722

• Acetil_coenzim_A
  • Acetil_coenzim_A profilkép
  • TÁVOL
  • Hadnagy
  • Köszönetek száma: 264
Ez a méreg nem a cián! Nem sok hiányzott a 17-es feladat elvégzéséhez, ráadásul, ha prémiumom van tutira meglett volna már tegnap. :(
Csatolmányok:
Utolsó szerkesztés: 2 hónapja 3 hete Írta: Acetil_coenzim_A.

Dühöngő 2 hónapja 3 hete #53723

• Grievous [HHRHA]
  • Grievous profilkép
  • TÁVOL
  • Kapitány
Nem tudom mi volt, mert újraindítás után semmi baja nem volt, az leszámítva, hogy valamiért random megállt a kép pár pillanatra (kliens talán, mert a capslock bekapcsolását a gép jelezte a lámpájával). Nem tudom mi a jó isten volt, mert tegnap nem volt semmi :huh:

A meccs bukó volt szerencsére, meg nem kaptam színt? Wtf
majd ilyen napom volt, csak az új amcsi kampány task4-es küldijeiből nem sikerült egyet se csinálnom.. (win+top5+német kill, német hajót csak 2db-ot láttam 3 meccs alatt, meg win+top3+pár modul kilövése)
Figyelem: Spoiler! [ Kattints a kinyitáshoz ]

Kurfürsttel 50k dmg, miközben fronton voltam és elvesztettem 10k hp-t, ok Xd Shimakazeval meg 50k dmg a meccs végére, próbáltam capelni, ami összejött végül, csak elment a fél meccs ezzel, ellen 2 shimaja is próbált cappelni, ellen bb-i meg szigetek mögött

Dühöngő 2 hónapja 3 hete #53724

• reveszlaci [CSKH]
  • reveszlaci profilkép
  • TÁVOL
  • Hadnagy
  • Köszönetek száma: 166
shot-18.07.01_00.48.04-0486.jpg
ménem bassza meg az anyját a wg meg a sok nyomorék geci???????????

Dühöngő 2 hónapja 3 hete #53725

• bontottcsirke
  • bontottcsirke profilkép
  • TÁVOL
  • Hadnagy
  • Köszönetek száma: 586
Éreztem hogy valami hiányzik az életemből. :lol: Gondolom már kérdezték de lehet hogy én voltam az... Nem gondolod hogy 4.6k meccs után az a 45% WR az MIATTAD olyan? :ohmy: :lol:
Utolsó szerkesztés: 2 hónapja 3 hete Írta: bontottcsirke.

Dühöngő 2 hónapja 3 hete #53726

• Fujipapa
  • Fujipapa profilkép
  • TÁVOL
  • Alhadnagy
  • Köszönetek száma: 152
Véleményem szerint a win rate nem tükrözi a játékos játékképességeit. Így nem is lehet véleményt alkotni valakiről a win rate alapján. A sebzés az már más tészta... ;) Ott már nem lehet félrabeszélni. :P

pl: Jól tudod, hogy szinte tízes tirben játszom csak, adott hajókkal. Az átlag win rate folyamatosan 52-53 százalék között volt.
Elértem az ötezer csatát és fordult a kocka. Folyamatosan bukó csatákat kezdtem el menni! Olyannyira, hogy a havi win rate győzelmi arányom már 22% esett vissza! Természetesen ez a szám kihatással volt, van a mostani win rate arányomra. Kíváncsian várom, hogy mikor fordul újra a kocka.

összegezve: Mig a win rate visszafelé ment addig a sebzési arányom meg nőt, az általam használt összes hajóval. ja! A túlélési arányom az meg marat 60% kötül.
Köszönetet mondtak: Mcarthur73, Acetil_coenzim_A, llw99, Jaszon, Roland

Dühöngő 2 hónapja 3 hete #53727

• leopardusz [T-F-K]
  • leopardusz profilkép
  • TÁVOL
  • Fregattkapitány
  • Köszönetek száma: 1214
Akkor futni tudsz, az is valami... :silly:

Dühöngő 2 hónapja 3 hete #53728

• bontottcsirke
  • bontottcsirke profilkép
  • TÁVOL
  • Hadnagy
  • Köszönetek száma: 586
Mutass nekem egy jó játékost 45% körüli WR-rel :silly: Persze nem 10-10 csata után hanem több ezer.
Utolsó szerkesztés: 2 hónapja 3 hete Írta: bontottcsirke.

Dühöngő 2 hónapja 3 hete #53729

• BAGETT [TEAM]
  • BAGETT profilkép
  • TÁVOL
  • Zászlós
Több ezer csatánál már nem lehet mással magyarázni. Aki 45%-WR-et ér el az bármivel éri is ezt el, gyengíti a csapatot. Lehet hogy miközben a csapat elvérzik összelő egy szép sebzést, de láthatóan nem segít vele. És persze lehet DMG nélkül is sokat segíteni. Például ha egy romboló nagyon rossz leosztást kap és esélye sincs torpedózni, cserébe spotol, ködöt ereget a csapatnak, távol tartja az ellen rombolóit és ha egyedüli rombolóként túlélte akkor a végén lazán befoglal.

Szóval a winrate jó mérőszám többnyire. A szívatós körök és az ajándék winek kiegyenlítik egymást, csak a kis tier-ben játszott csaták és a stock hajók kihúzása árnyalják a képet.

Köszönetet mondtak: obsidianriver
Az oldal motorja a Kunena fórum

Aktuális akciók, küldetések

Fórum hozzászólások

Hasznos oldalak

Cikk hozzászólások