Jelenleg 99 vendég és egy tag online

Üdv, Vendég
Felhasználóinév: Jelszó: Emlékezz rám
Minden, ami nem a játékkal kapcsolatos...

TÉMA: Dühöngő

Dühöngő 6 hónapja 3 napja #53393

• Grievous [HHRHA]
  • Grievous profilkép
  • TÁVOL
  • Kapitány
  • Köszönetek száma: 1101
Nice, Graf ráment a Mogamira, first blood mellett kicsapta szerencsétlent, aztán torpedókkal ráment egy bb-re, majd jött rám a dive bomberek -.-"

shot-18.06.11_11.01.36-0086.jpg

És hát HOGYNE NYERTÜNK VOLNA -.-" (előtte mentem egy 80k-s bukó kört)

shot-18.06.11_11.01.46-0881.jpg
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Dühöngő 6 hónapja 2 napja #53398

• Mydgard [HHRHA]
  • Mydgard profilkép
  • TÁVOL
  • Korvettkapitány
  • Köszönetek száma: 645
9laurus9 beküldte:
Mydgard beküldte:
Igen a velemenyedet leirhatod, de altalaban jon egy Verlila Joskapista, aki ugyis megmondja a tutit, mi es hogy a fasza. Ezt figyelembe kell venned itt, a Duhongoben sem lehet akarmiert duhongeni. ;)

Igen, viszont ez már egyre ritkább, mert a Verpiros KandurBandik egy része nem tanácsként, a kiizzadt tapasztalatok megosztásaként, hanem egojuk elleni támadásként fogják fel. ;)

Mert mint tudjuk a Verlila Joskapista státusz mögött egyébként sincs semmi tudás és tapasztalat, csak egy mocskos sunyi paktum a WG RNG-vel, és egy ilyen sehonnai bitang nekik aztán ne mondja meg a tutit.

Én meg azt mondom, hogy a WoWs Portál fórumának színvonal csökkenéséhez nagyban hozzájárul ez a nagy arcú, énszartamaspanyolviaszt attitűd, mindig felülírni, überelni és kioktani másokat, csak mert más véleményen vannak. Nem mindenki Vérlila Jóskapista, ettől függetlenül mindenkinek jogában áll dühöngeni - ius murmurandi - leírni a gondját, baját, véleményét, erre való ez a topik. Még Vérpiros KandurBandinak is, aki egy mezei magyar játékos, még ha a véleménye nem is konvergál az általánosan elfogadotthoz. Maximum megmosolyogja az ember, viccesen reagál rá, de nem kell mindig a magas lóról hinteni az észt a pórnépnek. Erre kívántam célozni, hogy sokszor nem szimpatikus egyesek stílusa. Persze ez maradhat az én egyéni szoc. problémám, mindenesetre szoktam reagálni a magam módján.

Respekt mindenkinek!
Köszönetet mondtak: Szete58, Rallyefan81, Jaszon

Dühöngő 6 hónapja 2 napja #53400

• 9laurus9 [HEF]
  • 9laurus9 profilkép
  • TÁVOL
  • Törzsőrmester
  • Köszönetek száma: 100
Nagyon megható ahogy beállítod magad a fórum színvonalának védelmezőjeként, csak ezzel van egy kis probléma.

Érdekes módon fórumtársunk alábbi megnyilvánulása nem késztetett rá, hogy tollat, elnézést, billentyűt ragadj.

"Aki kimagaslóan jó a DDkel az az életben is ilyen sunyi"

Pedig valljuk be őszintén, ennél sértőbb és butább megjegyzést még nem gyakran láttak ennek a sokat megélt fórumnak a lapjai.

Ez láthatóan olyan nagyon nem zavarta a fórum tisztasága iránt érzékeny lelkedet, viszont Vérlila Jóskapista ezt kifogásoló hozzászólása már annál inkább.

Úgy tűnik, meglehetősen szelektív az igazság érzeted, főleg ha egy bizonyos Vérlila Jóskapistáról van szó.

Egyébként már maga a név megválasztása is sokat elárul arról, hogy miért is kapcsolódtál be ebbe a történetbe.

Vérlila Jóskapisták 100 tanácsot adó hozzászólásából 5-6 olyan szokott lenni, amely stilisztikailag kifogásolható, amennyiben nem a tartalom, hanem kinézet érdekel.

Természetesen benned ezek maradnak meg, hiszen önjelölt Lancelot szerepedet ez támasztja alá.

Részemről zárom a témát, további jó szerepjátékot.

Dühöngő 6 hónapja 2 napja #53401

• Fujipapa
  • Fujipapa profilkép
  • TÁVOL
  • Alhadnagy
  • Köszönetek száma: 152
Mindig is egy fénypontja volt a napomnak, mikor kulturált környezetben külditek el egymást melegebb éghajlatra. :woohoo:

Most is igy van ez. De ami igaz, az igaz! :whistle:

Köszönöm szépen!
Köszönetet mondtak: Rallyefan81, Jaszon, bontottcsirke, Storm

Dühöngő 6 hónapja 2 napja #53402

• Tomc
  • Tomc profilkép
  • TÁVOL
  • Alhadnagy
  • Köszönetek száma: 219
Egyzerűen nem tudok győzni Yamato-val tegnap este óta. Bármit csinálok ellenem van a játék annyira látszik. Gyulladok mindentől, belémsalvo znak olyat hogy háromnegyed HP nak annmyi. Csapattársak 0 IQ sok. Mindig IOWA vagy Hindenburg az utolsó nálunk. Mit tudnak csinálni ??!! Azért túlzásnak tartom hogy Bismark is 4 szer gyújt ki másodlagossa. Összesen 7 tűzem van egy csatában.....én meg van hogy sorozom a BBt eloltja, utána meg nem tudom gyújtani, nekem meg kétszeres tűzeket raknak...
Én meg ezzel kevés vagyok....

Nvtelen_2018-06-12.jpg
Utolsó szerkesztés: 6 hónapja 2 napja Írta: Tomc.

Dühöngő 6 hónapja 2 napja #53404

• bontottcsirke
  • bontottcsirke profilkép
  • TÁVOL
  • Hadnagy
  • Köszönetek száma: 641
Tomc beküldte:
Egyzerűen nem tudok győzni Yamato-val tegnap este óta. Bármit csinálok ellenem van a játék annyira látszik. Gyulladok mindentől, belémsalvo znak olyat hogy háromnegyed HP nak annmyi. Csapattársak 0 IQ sok. Mindig IOWA vagy Hindenburg az utolsó nálunk. Mit tudnak csinálni ??!! Azért túlzásnak tartom hogy Bismark is 4 szer gyújt ki másodlagossa. Összesen 7 tűzem van egy csatában.....én meg van hogy sorozom a BBt eloltja, utána meg nem tudom gyújtani, nekem meg kétszeres tűzeket raknak...

Nvtelen_2018-06-12.jpg

Szép meccs.
Próbálj szakaszolni. Ha van veled 1-2 ember aki nem full béna az sokat jelent. Nagyobb esélyed lesz úgy nyerni. :)
Utolsó szerkesztés: 6 hónapja 2 napja Írta: bontottcsirke.
Köszönetet mondtak: Tomc

Dühöngő 6 hónapja 2 napja #53408

• Tomc
  • Tomc profilkép
  • TÁVOL
  • Alhadnagy
bontottcsirke beküldte:
Tomc beküldte:

Nvtelen_2018-06-12.jpg

Szép meccs.
Próbálj szakaszolni. Ha van veled 1-2 ember aki nem full béna az sokat jelent. Nagyobb esélyed lesz úgy nyerni. :)

Köszi !. Igen én is élveztem a meccset ennek ellenére. Csoda, hogy eddig is húztam mert kb 4 hajó lőtt engem, kettőt double strike -oltam meg egy párat még süllyesztettem, mert meglett a kraken. Szakaszolni jó lenne de egyik ismerősöm se nyomja a gamet sajnos. :dry: De tényleg felfogni se tudom hogy Xes meg IX-es hajókkal hogy lehet utolsónak lenni top tier ben....néha én is belefutok de ezek.....hihetetlen.

Dühöngő 6 hónapja 2 napja #53409

• Mcarthur73 [T-F-K]
  • Mcarthur73 profilkép
  • TÁVOL
  • Hadnagy
  • Köszönetek száma: 348
3csata,3 igen megalázó bukta..( igen,jogosan ugathatok a top 4-ből mindegyikben)csupa használhatatlan igazi fa.szfej.köszönöm wg!igazi szórakoztató élmény,igazi kikapcsolódás!!
"Virtutis Confido"

Dühöngő 6 hónapja 2 napja #53410

• Tomc
  • Tomc profilkép
  • TÁVOL
  • Alhadnagy
Én meg a top1 ből általában nyugi. Most Missourival voltam első. Egyedül foglaltam az ellen bázisát 3 an meg végignézték, ahogy egy Gearing elfoglalja a miénket előbb, pár ponttal győztek. GG retardáltak. Ja és 70% körüli HP val BBk. Nagyon elegem van hogy ennyire nem engedi hogy győzzek főleg jó csatákban. Most is 2 hit-eltem full HP ról egy Mino-t egy másikat is leszedtem egy Citával. NAgyszerű érzés volt hátsó toronnyal Missouri -val 3 lövedék mind a 3 vízvonalban találta el ...sülyedt :)

Dühöngő 6 hónapja 2 napja #53411

• vcsaba1968 [T-F-K]
  • vcsaba1968 profilkép
  • TÁVOL
  • Kapitány
  • Köszönetek száma: 2082
shot-18.06.12_16.24.03-0108.jpg

ez a mi a lócsöcsöt csinál??

Dühöngő 6 hónapja 2 napja #53414

• Tomc
  • Tomc profilkép
  • TÁVOL
  • Alhadnagy
Nem támogatja a háborút és a harcot :lol:
Nekem ma egy 9 es német DD X valahányas szórakozott azzal, hogy a map közepén ment körbe körbe és a 20+ km -re lévő, ráadásul távolodó BB re torpedózott.

Dühöngő 6 hónapja 2 napja #53421

• Roland
  • Roland profilkép
  • TÁVOL
  • Főtörzsőrmester
  • Köszönetek száma: 102
vcsaba1968 beküldte:

Biztos félt 1 külső támadástól.
Köszönetet mondtak: Mcarthur73, Jaszon

Dühöngő 6 hónapja 1 napja #53430

• Grievous [HHRHA]
  • Grievous profilkép
  • TÁVOL
  • Kapitány
  • Köszönetek száma: 1101
Szeressük a yamato/musashit ebben a szögben :silly:

shot-18.06.13_10.59.55-0798.jpg

Csak mondjuk jó lett volna, ha a csapat nem hal meg egyből az elején még -.-"
Figyelem: Spoiler! [ Kattints a kinyitáshoz ]

Mi a franc van Nelsonnal? Legalábbis manapság alig tudok vele sebezni, de az is jó lenne, ha a csapat nem a pálya szélén haladna, akkor talán nem engem lőne mindenki... (colorado mit szeretne ott az ágyú szórásával és sebességével?)

shot-18.06.13_11.57.13-0413.jpg

Győzelem, középmezőny -.-"
Köszönetet mondtak: Mydgard

Dühöngő 6 hónapja 1 napja #53434

• [DPH] Greendevil97 [DPH]
  • [DPH] Greendevil97 profilkép
  • TÁVOL
  • Főtörzsőrmester
  • Köszönetek száma: 278
Roland beküldte:
vcsaba1968 beküldte:

Amikor már annyira nincs játékos hogy botot kell berakni :huh: :whistle: Legalább a neve ne lenn ennyire egyértelmű

"None of you seem to understand... I'm not locked in here with you, you're locked in here with ME!"

Dühöngő 6 hónapja 1 napja #53438

• bontottcsirke
  • bontottcsirke profilkép
  • TÁVOL
  • Hadnagy
  • Köszönetek száma: 641
[DPH] Greendevil97 beküldte:
Roland beküldte:
vcsaba1968 beküldte:

Amikor már annyira nincs játékos hogy botot kell berakni :huh: :whistle: Legalább a neve ne lenn ennyire egyértelmű

Botnak bot de nem feltétlen az amire te gondolsz. a COOP csatás botok neve más :név: Ez valószínűleg egy hülye gyerek aki viccesnek gondolja magát és csinált egy accountot aztán szerzett magának egy botot farmolni.

Vagy ha rendes bot akkor elég jól megcsinálta a WG mert márciusban még klánba is belépett ez az account. :dry:
Utolsó szerkesztés: 6 hónapja 1 napja Írta: bontottcsirke.
Az oldal motorja a Kunena fórum

Aktuális akciók, küldetések

Fórum hozzászólások

Hasznos oldalak

Cikk hozzászólások