Minden, ami nem a játékkal kapcsolatos...

Dühöngő

Több
5 éve 10 hónapja #53393 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Dühöngő
Nice, Graf ráment a Mogamira, first blood mellett kicsapta szerencsétlent, aztán torpedókkal ráment egy bb-re, majd jött rám a dive bomberek -.-"



És hát HOGYNE NYERTÜNK VOLNA -.-" (előtte mentem egy 80k-s bukó kört)

Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 10 hónapja #53398 Írta: Mydgard
Mydgard válaszolt a következő témában: Dühöngő

9laurus9 írta:

Mydgard írta: Igen a velemenyedet leirhatod, de altalaban jon egy Verlila Joskapista, aki ugyis megmondja a tutit, mi es hogy a fasza. Ezt figyelembe kell venned itt, a Duhongoben sem lehet akarmiert duhongeni. ;)


Igen, viszont ez már egyre ritkább, mert a Verpiros KandurBandik egy része nem tanácsként, a kiizzadt tapasztalatok megosztásaként, hanem egojuk elleni támadásként fogják fel. ;)

Mert mint tudjuk a Verlila Joskapista státusz mögött egyébként sincs semmi tudás és tapasztalat, csak egy mocskos sunyi paktum a WG RNG-vel, és egy ilyen sehonnai bitang nekik aztán ne mondja meg a tutit.


Én meg azt mondom, hogy a WoWs Portál fórumának színvonal csökkenéséhez nagyban hozzájárul ez a nagy arcú, énszartamaspanyolviaszt attitűd, mindig felülírni, überelni és kioktani másokat, csak mert más véleményen vannak. Nem mindenki Vérlila Jóskapista, ettől függetlenül mindenkinek jogában áll dühöngeni - ius murmurandi - leírni a gondját, baját, véleményét, erre való ez a topik. Még Vérpiros KandurBandinak is, aki egy mezei magyar játékos, még ha a véleménye nem is konvergál az általánosan elfogadotthoz. Maximum megmosolyogja az ember, viccesen reagál rá, de nem kell mindig a magas lóról hinteni az észt a pórnépnek. Erre kívántam célozni, hogy sokszor nem szimpatikus egyesek stílusa. Persze ez maradhat az én egyéni szoc. problémám, mindenesetre szoktam reagálni a magam módján.

Respekt mindenkinek!
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Szete58, Rallyefan81, Jaszon

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 10 hónapja #53400 Írta: 9laurus9
9laurus9 válaszolt a következő témában: Dühöngő
Nagyon megható ahogy beállítod magad a fórum színvonalának védelmezőjeként, csak ezzel van egy kis probléma.

Érdekes módon fórumtársunk alábbi megnyilvánulása nem késztetett rá, hogy tollat, elnézést, billentyűt ragadj.

"Aki kimagaslóan jó a DDkel az az életben is ilyen sunyi"

Pedig valljuk be őszintén, ennél sértőbb és butább megjegyzést még nem gyakran láttak ennek a sokat megélt fórumnak a lapjai.

Ez láthatóan olyan nagyon nem zavarta a fórum tisztasága iránt érzékeny lelkedet, viszont Vérlila Jóskapista ezt kifogásoló hozzászólása már annál inkább.

Úgy tűnik, meglehetősen szelektív az igazság érzeted, főleg ha egy bizonyos Vérlila Jóskapistáról van szó.

Egyébként már maga a név megválasztása is sokat elárul arról, hogy miért is kapcsolódtál be ebbe a történetbe.

Vérlila Jóskapisták 100 tanácsot adó hozzászólásából 5-6 olyan szokott lenni, amely stilisztikailag kifogásolható, amennyiben nem a tartalom, hanem kinézet érdekel.

Természetesen benned ezek maradnak meg, hiszen önjelölt Lancelot szerepedet ez támasztja alá.

Részemről zárom a témát, további jó szerepjátékot.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: leopardusz, Fujipapa, VoiceOfTheVoiceless, bontottcsirke, Storm

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 10 hónapja #53401 Írta: Fujipapa
Fujipapa válaszolt a következő témában: Dühöngő
Mindig is egy fénypontja volt a napomnak, mikor kulturált környezetben külditek el egymást melegebb éghajlatra. :woohoo:

Most is igy van ez. De ami igaz, az igaz! :whistle:

Köszönöm szépen!
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Rallyefan81, Jaszon, bontottcsirke, Storm

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 10 hónapja - 5 éve 10 hónapja #53402 Írta: Tomc
Tomc válaszolt a következő témában: Dühöngő
Egyzerűen nem tudok győzni Yamato-val tegnap este óta. Bármit csinálok ellenem van a játék annyira látszik. Gyulladok mindentől, belémsalvo znak olyat hogy háromnegyed HP nak annmyi. Csapattársak 0 IQ sok. Mindig IOWA vagy Hindenburg az utolsó nálunk. Mit tudnak csinálni ??!! Azért túlzásnak tartom hogy Bismark is 4 szer gyújt ki másodlagossa. Összesen 7 tűzem van egy csatában.....én meg van hogy sorozom a BBt eloltja, utána meg nem tudom gyújtani, nekem meg kétszeres tűzeket raknak...
Én meg ezzel kevés vagyok....


Mellékletek:
Utolsó szerkesztés: 5 éve 10 hónapja Tomc által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 10 hónapja - 5 éve 10 hónapja #53404 Írta: bontottcsirke
bontottcsirke válaszolt a következő témában: Dühöngő

Tomc írta: Egyzerűen nem tudok győzni Yamato-val tegnap este óta. Bármit csinálok ellenem van a játék annyira látszik. Gyulladok mindentől, belémsalvo znak olyat hogy háromnegyed HP nak annmyi. Csapattársak 0 IQ sok. Mindig IOWA vagy Hindenburg az utolsó nálunk. Mit tudnak csinálni ??!! Azért túlzásnak tartom hogy Bismark is 4 szer gyújt ki másodlagossa. Összesen 7 tűzem van egy csatában.....én meg van hogy sorozom a BBt eloltja, utána meg nem tudom gyújtani, nekem meg kétszeres tűzeket raknak...
Én meg ezzel kevés vagyok....



Szép meccs.
Próbálj szakaszolni. Ha van veled 1-2 ember aki nem full béna az sokat jelent. Nagyobb esélyed lesz úgy nyerni. :)
Utolsó szerkesztés: 5 éve 10 hónapja bontottcsirke által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Tomc

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.452 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.