Minden, ami nem a játékkal kapcsolatos...

Dühöngő

Több
5 éve 11 hónapja - 5 éve 11 hónapja #52106 Írta: geotigris9
geotigris9 válaszolt a következő témában: Dühöngő
zsinórban 7 verség után szoros csatában nyertünk egyet, utána újra ilyen csata:
Ellen CV folyamatosan spotban tartott a saját cv hiába kértem bármi nemű támogatásra semmi egyik sem.
Mellékletek:
Utolsó szerkesztés: 5 éve 11 hónapja geotigris9 által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 11 hónapja #52108 Írta: Benign_Wolf33
Benign_Wolf33 válaszolt a következő témában: Dühöngő
Lehet ha egy hajót erőltetsz mindig szívat az mm

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 11 hónapja #52135 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Dühöngő
Csodás, bekapcsolom a gépet, kapcsolom a wowsot hogy gyorsan letudjam a 7 parsect utolsó részét az űrcsatás módban, erre ez fogad, miután kidobott a kliens és próbáltam volna belépni



Csodás, így is elég pocsék érzésem van, mert elég sok a bukta ebben a módban, de még ez is rátesz egy lapáttal...
Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 11 hónapja #52136 Írta: sgt_dog
sgt_dog válaszolt a következő témában: Dühöngő
Fasza,gondoltam megyek 1-2 kört... első csata Baltimore-ral.. sziget mögött bujkált egy Indi,megyek rá,egyszer csak jönnek a hátam mögül a torpedók...szájba!!/%!/%/%==tt rombolónk telib...szott,majdnem full hp ról süllyedtem....szépen megköszöntem...csata végén nézem,még reportolt az egysejtűje...rövid nap lett a mai,ennyi elég is volt....

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 11 hónapja #52146 Írta: Dewri
Dewri válaszolt a következő témában: Dühöngő

sgt_dog írta: Fasza,gondoltam megyek 1-2 kört... első csata Baltimore-ral.. sziget mögött bujkált egy Indi,megyek rá,egyszer csak jönnek a hátam mögül a torpedók...szájba!!/%!/%/%==tt rombolónk telib...szott,majdnem full hp ról süllyedtem....szépen megköszöntem...csata végén nézem,még reportolt az egysejtűje...rövid nap lett a mai,ennyi elég is volt....


Igen, mert vannak, akik úgy játszanak, hogy lőnek mindenre mindent, leszarják, hogy esetleg van ott csapattárs, vagy éppen arrafelé tart a csapattárs. Elvárják, hogy kerüld ki még az ő torpedójukat is, ha meg nem, akkor te vagy a hülye...

Csatahajósként hányszor van, hogy belém jön a saját cirkáló/romboló... Mert nyilván nekem kéne kerülgetni őket, mert én megyek 40-el és fordulok úgy mint a villám.... Ma is volt olyan beteg idióta romboló, aki rálőtte az 1800 hp-s döglődő ellenfélre a világ összes torpedóját. Az ellenfél mögött én voltam, csatahajóval. Persze az ellenfelet leszedték (mert ilyenkor az egész térkép a low hp-t lövi, amíg nem low hp, le se szarja senki...), de a torpedók jöttek tovább. Fél méteren múlt, hogy ki tudtam jönni előle, majdnem vitte a hajó farát az egyik.

Gondolom a rózsaszínek nagy része erre szokta írni, hogy "belefordult a csapattárs"... Ja, persze... Mer mondjuk nem a hátsó sorból kellene torpedózni 20 km-re (az 5 km-es hatótávval, arról nem is beszélve...), akkor nagyobb eséllyel vinne ellenfelet, mint sajátot...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 11 hónapja #52147 Írta: Dewri
Dewri válaszolt a következő témában: Dühöngő
Csaba szokta kitenni a napi Krakent az Örömködőbe. Ide jöhet a "napi idióták" kép:



Amikor az egyik FDG szinte legalul van, pedig a mezőny legkeményebb hajója és az első 7 helyen 5 db hetes hajó van kilences mezőnyben (jómagam stock Coloradoval, még átképzés alatt levő kapitánnyal...). És a legdurvább, hogy sajnos a szemem se rebben már az ilyen körökön, annyira mindennapos látvány... :angry: :S

Persze az a jó édes drága MM is megéri a pénzét, hogy berak ilyen körbe EGY DARAB hatos hajót, de csak az egyik csapatba. Mert nyilván nem volt még egy hetes az egész szerveren, természetesen. Nem lehetett volna a t6-t7 vegyes szakaszt t5-t6-t7 mezőnybe tenni, be kell vágni t9-be. Kedves...
Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.521 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.