Minden, ami nem a játékkal kapcsolatos...

Dühöngő

Több
6 éve 7 hónapja #43954 Írta: Szete58
Szete58 válaszolt a következő témában: Dühöngő

killer_1997 írta: Nagyon kössz a szétalázást.


Nem alázott... olykor nyers - na jó, nem olykor, mindig :) - de olyat nem láttam még, h. ne lett volna igaza... a tartalmat nézd és fogadd meg, ne a stíluson akadj fenn!
A következő felhasználók mondtak köszönetet: PzPuma, Jaszon, Storm

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 7 hónapja - 6 éve 7 hónapja #43955 Írta: PzPuma
PzPuma válaszolt a következő témában: Dühöngő

leopardusz írta: Hidd el, nem te vagy az egyetlen a fórumon, aki sz.pik... :silly: Csak mi már beletörődtünk :lol:

Így van ;) nálam mélytork.os van, nem egy napja nem is kettő hanem két hete...
Egy stukát lepipálok a wr zuhanásommal. :lol: :angry: (ide értendő az agyhalott csapatok, lepattanó lövések tömkelege, 12-0(jobb esetben 1/2) csaták amik ált 5 percesek stb stb, nem is részletezem tovább)
Utolsó szerkesztés: 6 éve 7 hónapja PzPuma által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: leopardusz

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 7 hónapja - 6 éve 7 hónapja #43957 Írta: Storm
Storm válaszolt a következő témában: Dühöngő

Mydgard írta: Mod packot szedd le, nem kell. Jatsz tiszta klienssel.
- Mas celkeresztet hasznalj, olyat ami szamozott. Nem tudsz mihez viszonyitani, igy nem is tudsz pontosan celozni. Ha megszokod, sokkal eredmenyesebb leszel. Altalaba veve 30 csomo sebessegu hajo, 10 km-re toled, veled parhuzamosan, 10-es jelzesnel lovod, a vonalat a hajo vizvonalahoz allitva. Minden egyeb mozgasbeli elteresnel ehhez viszonyitva celzol.


- a tuzzel/oltassal kapcsolatban elmondtak.
- az eredmenyes jatekhoz az elerheto legjobb felszereles kell
1. Upgradek, ha kell olvass utana, erdeklodj a forumokon
2. Kapitany skillezes
3. Camo mindig a top (-3% -4%)
4. Flagek
5. Fogyocikkek, legalabb a javito alapbol top, de lehetoseg szerint minden. Ha kell ezt szedegesd ki a kontenerbol napi szinten.
- terkep es csapatmozgas figyelese
- osszjatek random csapattarsakkal pl. focus fire
- cap fontossaga a gyozelemhez
- hajo oldalanak rejtese, megfelelo idoben torteno fordulas
- ha rombolo spotol, gyakori sebesseg es iranyvaltas
- bomberek, torpedoveto repuloknel is az elobbi
- megfelelo celpont kivalasztasa (pl. mutatja az oldalat), mindig arra koncentralj, celzas es bamm. En ezert hasznalom a priority target skillt, mert igy mindig latom mennyien celoznak. Ha senki, akkor lehet belso nezetbol koncentralva celozni. 1-nel mar ki kell nezni. Ennel tobbnel mar nem a celzassal es lovoldozessel foglalkozol, hanem a rad zudulo salvokat probalod kimanoverezni.

1. Ezek az én modjaim. Nem befolyásolják a játékmenetet, csak jobban néz ki tőle a játék (szerintem).
2. Ez egy replay azért nem látszódik a célkereszt.
3. A dinamikus célkeresztet ajánlom, mert azzal a legkönnyebb célozni. 30 csomónál veszed a másodperc egyszeresét, 20 csomónál felezed.

Többivel egyetértek.
Utolsó szerkesztés: 6 éve 7 hónapja Storm által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 7 hónapja #43958 Írta: szabi62
szabi62 válaszolt a következő témában: Dühöngő

vonKurz írta:

szabi62 írta: Killer ez egy átlagos Amagi kör, semmi különleges .... minden a megfelelő helyezkedésen múlik ;)


átlagos mi ? azért ennyire nem kéne szivatni szegenyt :)



Nem a killekre vagy a dm-re értettem, hogy átlagos, hanem "játékilag" :cheer:

Bekaptam olyan torpedókat, amiket, ha rendesen figyelek kikerülhetők ;) többször nem engem tekintettek a legveszélyesebbnek, és ezért nem lőttek rám :whistle: , pedig az oldalamat mutattam ...stb.

A szerencsefaktor magas volt ezért lett ilyen az eredmény :P

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 7 hónapja #43959 Írta: warrior11
warrior11 válaszolt a következő témában: Dühöngő
MOD Issue

Egy darabig jó móka volt hogy szebbeka texturák meg egyedi célzók vannak de hála istennek a klienst felhúzták annyira hogy mindenfasza legyen. A dinamikus célzó elég jól segít mindenben, és a gyor parancsmenü ami a wot-ban van már a kezdetek óta igen hasznos lett :) vééégre.

TExturékkal mondjuk lenne egykis okosítás modjuk azoknak akik pl gyengép gépeken tolják, pl smoke render, robbanások, particle render de még így is kompatibilis egy win xp SP 3 al :)

Jó vadászatot.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 7 hónapja #43963 Írta: Szete58
Szete58 válaszolt a következő témában: Dühöngő
Persze, szép már a kliens, sőt, a gyönyörű robbanásoktól és lángoktól és füsttől most már olykor másodpercekig nem tudok célozni... sebaj, a játék tényleg gyönyörű - bár a fel-felugró delfineket és a távolban a bálnákat hiányolom némileg -, ám a történelmietlen, viszont politikailag felettébb korrekt, hajókon sosem lengett lobogóktól szigetnek megyek... :whistle:
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Jaszon

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.446 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.