Jelenleg 53 vendég és egy tag online

Üdv, Vendég
Felhasználóinév: Jelszó: Emlékezz rám
Minden, ami nem a játékkal kapcsolatos...

TÉMA: Dühöngő

Dühöngő 3 hete 4 napja #65501

A következő sorokat szívből küldeném az illetékes WG munkatársaknak:

Rohadjatok meg. Remélem annyi fizut kaptok a hó végén, mint amennyi kreditet és xp-t lehet szerezni a Halloweeni játékmóddal. Azaz NULLÁT.
:evil: :whistle:
köszönöm.

De most komolyan. A perma kamó kiszedéséhez jó esetben 100 kört kell menni, és mindezért semmit nem tudsz keresni. Vagy beváltod a pontokat kreditre, és elfelejtheted a camót. Kellemes Halloweent kíván a kedvenc játékcégetek. :P :P

"None of you seem to understand... I'm not locked in here with you, you're locked in here with ME!"
Utolsó szerkesztés: 3 hete 4 napja Írta: [DPH] Greendevil97.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.
Köszönetet mondtak: vcsaba1968

Dühöngő 3 hete 4 napja #65503

• Myrsky [MAHAT]
  • Myrsky profilkép
  • TÁVOL
  • Alhadnagy
  • Köszönetek száma: 349
Cserébe 2 óra Halloween-i játékmód után kész is lett a direktíva első része :)
Ha másra nem, arra jó lesz, hogy a direktívát gyorsan kipörgesse az ember.

Dühöngő 3 hete 3 napja #65508

• Shardik4
  • Shardik4 profilkép
  • TÁVOL
  • Zászlós
  • Köszönetek száma: 54
Van ennek a játékmódnak valami értelme ?
Ha fornitozni akar az ember akkor azt indítja nem ?
Köszönetet mondtak: vcsaba1968, [DPH] Greendevil97

Dühöngő 3 hete 2 napja #65511

• Tomc
  • Tomc profilkép
  • TÁVOL
  • Hadnagy
  • Köszönetek száma: 335
Újonnan már azt sem tudom megnézni ki gyújtott ki ?! Gratula...eddig is csaló fos játék volt hát majd még ezután.
Petro val dupla tüzet kaptam, eloltom ...egyből 4 et kaptam. komolyan már fel sem idegel, csak nevetek ezena fos játékon. :silly:

Nvtelen_2020-10-31.jpg

Dühöngő 3 hete 2 napja #65512

• Kopasz0721
  • Kopasz0721 profilkép
  • TÁVOL
  • Tizedes
  • Köszönetek száma: 28
Mit kell csinálni ebben az eventben azonkívül, hogy lődözöm a takonyköpködő ufóbálna izéket? No+ a hajók 1 része jön velem szakaszban utána meg mindenki mindenkit lő...? :silly:
Egyébként én jól elvagyok vele :P megyek összevissza és lövöldözök mindenkit :evil:
Cogito ergo....BUMM!:-)
Utolsó szerkesztés: 3 hete 2 napja Írta: Kopasz0721.

Dühöngő 3 hete 1 napja #65513

• akkufuro [ELSA]
  • akkufuro profilkép
  • TÁVOL
  • Hadnagy
  • Köszönetek száma: 121
Modern életre nevelés ! Akivel szövetséget kötöttél /csatlakoztál a divizióhoz/ azt utána áruld el és szúrd hátba. /nem tudom szovjet elvtársak hogy fér bele a morálba/ Elvileg életben kéne maradni és átjutni az átjárón ami a nagy mittudoménmi alatt van és csak kis ideig van nyitva. Jobbra fent írja mikor nyit. Ott ismételten mindenki mindenki ellen ha véletlen nem fogsz ki ezerből egyet aki nem telhetetlen vagy nem hős. Ekkor a 500 1000 armoriban elkölthető fiizetőeszköz helyett kapsz 10000t. Legalábbis egyszer sikerült már én ennyit kaptam. A torpedós hajóról dühöngök egy kicsit tisztelt fejlesztő urak ki volt az a m.......a aki kitalálta hogy az egyszer befogott célt nem tudja elengedni amíg nem süllyedt. Miért nem tud ugy működni mint a DDk hogy amire fókuszálok arra küldi a torpedót. Használhatatlan kategória.
Utolsó szerkesztés: 3 hete 1 napja Írta: akkufuro.
Köszönetet mondtak: Kopasz0721

Dühöngő 3 hete 1 napja #65514

Az egy bug, de amúgy elvileg az X gombbal váltasz célpontot.

"None of you seem to understand... I'm not locked in here with you, you're locked in here with ME!"
Köszönetet mondtak: akkufuro

Dühöngő 3 hete 19 órája #65515

• akkufuro [ELSA]
  • akkufuro profilkép
  • TÁVOL
  • Hadnagy
Esetleg még valaki megírná divibe hogy lehet hívni az ellent ? Sok értelme nincs de 1-2 percre jó. Ja még egy buta kérdés a pirosak zöldek ok de a sárgák függetlenek vagy 3. divízió?
Utolsó szerkesztés: 3 hete 19 órája Írta: akkufuro.

Dühöngő 3 hete 15 órája #65516

• llw99
  • llw99 profilkép
  • TÁVOL
  • Korvettkapitány
  • Köszönetek száma: 2007
Azért néha nem ártana elolvasni a szabályokat. Aki meg nem tud angolul (én sem vagyok profi angolos) a Google fordító is segít.

"Players are not allowed to enter Key Battles in Divisions, but you can assemble a team of up to three ships directly in battle. To invite a player to your team, aim at them and press F. When you receive an invitation, the top of the screen displays who sent the invitation and how to accept or decline it. While you are on the same team, you cannot deal damage to each other, and all Points earned are divided equally."

Akit csapattársnak akarsz hívni, rácélzol és megnyomod az "F"-et.
47009e30-143e-11eb-b085-8cdcd4b147d4.jpg

Amennyiben téged hívnak csapattársnak akkor elfogadhatod (Join) vagy elutasítod (Decline)
46bf3ae4-143e-11eb-accc-8cdcd4b147d4.jpg

"However, only one player can use one key, which is why you'll face a choice—go all the way with your allies, or turn your guns against them and escape as a lone wolf via the Portal. When you decide to leave the Division of allies, hold Tab and open the Team Members tab. Under this tab, you can view the weapons and consumables of your temporary allies, as well as choose to leave the Division."

Amennyiben ki akarsz lépni abból a csapatból akkor a "TAB" billentyűvel megnyitod a csapattagok részt és ott tudsz a szakaszból kilépni.
46aae9a4-143e-11eb-9efa-8cdcd4b147d4.jpg

"For destroying monsters and other players' ships, you earn a temporary resource—Battle Points. Having accumulated a certain number of Battle Points, you can reinforce your ship directly in battle. To select one of the two improvements, use Ctrl+1 or Ctrl+2. You don't need to spend any Battle Points to make your selection, and because improving your ship won't cost any Points, don't delay installing an upgrade—do it as soon as you can. After the end of the battle, Battle Points can be exchanged for rewards in the Armory."

Miután elérsz csatapontokat lehetőség van fejleszteni/ erősíteni a hajódat amit CTRL+1 vagy CTRL+2-vel választhatsz ki.
34de6450-143c-11eb-9fb8-8cdcd4b147d4.jpg

Például mint ezen a képen vagy gyorsabb ágyútöltést vagy gyorsabb fogyóeszköztöltést választhatsz.

worldofwarships...tory/
Utolsó szerkesztés: 3 hete 15 órája Írta: llw99.
Köszönetet mondtak: Jaszon, [DPH] Greendevil97, akkufuro

Dühöngő 3 hete 8 órája #65520

• leopardusz [T-F-K]
  • leopardusz profilkép
  • TÁVOL
  • Kapitány
  • Köszönetek száma: 1652
Ti milyen sorrendben s mit választotok inkább?
Köszönetet mondtak: Shardik4

Dühöngő 2 hete 3 napja #65528

• Olajuwon
  • Olajuwon profilkép
  • TÁVOL
  • Zászlós
  • Köszönetek száma: 330
:(

shot-20.11.06_17.58.45-0703.jpg

Figyelem: Spoiler! [ Kattints a kinyitáshoz ]
Köszönetet mondtak: vcsaba1968, Szete58, llw99, Jaszon

Dühöngő 2 hete 2 napja #65530

• Tomc
  • Tomc profilkép
  • TÁVOL
  • Hadnagy
  • Köszönetek száma: 335
Nem messze vagyok tőle hogy töröljem ezt a sz@rt. Ez a gyújtás mizéria az őrületbe kerget. Oltás után első salvo dupla tüzet rak rám 2 szer is ! Persze mikor én gyújtok nagy nehezen egyszer azt eloltja és utána a büdös életbe nem gyullad megint. Csaló mocsok játék ez.
Tessék ennyi találatből 7 tűz 70 ezer sebzést kaptam. VICC !
Újonnan azt sem tudom megnézni ki gyújt ki, hiába teszem oda a kurzort a statban

Nvtelen_2020-11-07.jpg
Köszönetet mondtak: Shardik4

Dühöngő 3 napja 8 órája #65579

• akkufuro [ELSA]
  • akkufuro profilkép
  • TÁVOL
  • Hadnagy
Hát undorító férgeket hordoz a hátán ez a föld ! Key battle 2 mocsok 5000 pénzzel kulcsal beáll a kör mellé az egyik védi torpedótól pajzsal a másikat és mindenkit szétlőnek. Ismétlem max pénzzel kulcsal tehát az élvezeten kívül hogy tőlem meg még vagy 2 játékostól elvettek 2-3 k pénzt ami az átjutásért járt volna semmi értelme nem volt. Na ez legyen a legnagyobb örömük életük során.
Utolsó szerkesztés: 3 napja 8 órája Írta: akkufuro.

Dühöngő 3 napja 7 órája #65580

• BacsaA [VDHEK]
  • BacsaA profilkép
  • TÁVOL
  • Főtörzsőrmester
  • Köszönetek száma: 72
Taknyok mindig és mindenütt lesznek. :(

Tavaly az év végi "Szmötyi"-csatában is voltak ilyenek. Ez is okként szerepel, amiért kerülni szoktam az ilyen jellegű eventeket.

Ennél nagyobbat sose évezzenek.
Az oldal motorja a Kunena fórum

Fórum hozzászólások

Hasznos oldalak

Cikk hozzászólások