Minden, ami nem a játékkal kapcsolatos...

Dühöngő

Több
3 éve 6 hónapja #65337 Írta: akkufuro
akkufuro válaszolt a következő témában: Dühöngő
Andurinhoz képest kicsi a problémám amit ki kell adnom magamból . Elég sokat Coopozok (amikor260 torpedot kell csinálni fejen állva hátszélben BB vel)ami mostanában ott van egyszerűen undorító. Olyan közelről engedem el a torpedót hogy már félek nem fog élesíteni de láss csodát a BB kifordul belőle. Szeretnék olyan fordulékony hajókat a kikötőmben mint amilyenek a WG istállóban vannak.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Mcarthur73, Andurin77

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 éve 6 hónapja #65338 Írta: [DPH] Greendevil97
[DPH] Greendevil97 válaszolt a következő témában: Dühöngő
Most volt pár "rejtett" cv nerf, amit felfedeztek a játékosok, így már "vizsgálják".
A kamera mzgás is emiatt van módisítva pl. Mivel a gépek lassulása max sebességről lassú volt, így a w kattintgatásával jólav messzebbre lehetett eljutni ugyanakkora gáz adaggal, mintha tövig nyomtad volna. Most a gépek azonnal lassulnak, és mellé a kamera változása tudatosan arra van, hogy ne használják ezt a "csalást" a játékosok.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 éve 6 hónapja #65339 Írta: Andurin77
Andurin77 válaszolt a következő témában: Dühöngő
Értem én, hogy a többi játékos szerint a hordozó játékosok csalók, meg más hasonló okosságok.

Azért gondoljon már bele mindenki, hogy a többi ágban, mikor célba veszitek az ellenfelet, hirtelen elkezdené valaki előttetek rángatni a monitort. Kb fél méteres kitérítéssel és kb 10-15-s frekvenciával.

A gyengébb gyomrúak kb fél óra után le rókáznák a monitorukat, a többiek meg sűrű anyázások közben kilépnének a játékból és hagynák a fenébe az egészet.

Érdekes módon az senkit nem zavar, hogy a bombák még akkor sem találnak (bocsánat, találnak, csak Overpen), ha tengely irányban dobom a célra. Ha meg kicsit belefordul a célpont, akkor felejtős az egész. Másodjára meg nem lehet próbálkozni, mert elfogyott a raj.

Hangsúlyozom, ez a jelenlegi kamera mozgatás igen komolyan egészség károsító.

Ha a fejlesztők úgy gondolják, hogy nem megfelelően van használva a turbó gyorsítás, akkor ne a kamerát baszogtassák, hanem állítsák be szerintük megfelelően a turbó fokozatot.

Ezt a ... elbaltázott kameramozgást meg tegyék kikapcsolhatóvá.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 éve 6 hónapja #65356 Írta: Anry19
Anry19 válaszolt a következő témában: Dühöngő
Sziasztok...jött valami uj patch megint ?? csötörtöktöl???tegnap okes..ma akarom iinditani jatekot 2.26Giga toltés de iszonyat lassan mi akar ez lenni

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 éve 6 hónapja #65357 Írta: Tomc
Tomc válaszolt a következő témában: Dühöngő
Igen jött, nekem is leszedte de nem néztem meg a pontos 'patch note' ot ...

Nekem az tűnt fel hogy csatahajózik mindenki és lehetetlen bejutni csatába.
Buff volt BB téren vagy mi történt ??? :silly:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 éve 6 hónapja #65358 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Dühöngő
FPS dropot fixálták hivatalosan, más kérdés h miért 2.64 giga :silly:

Nekem 1-2 percen belül bedob bb-vel :D amúgy passz, én is azt látom h pár napja a bb-k száma megnött és nem csak német bb-ké, amikhez lenne alapból quest a gothic camoért (minek, wg?) Dockyard questeknél a bb-s talán gyorsan csinálható (most pl utolsó csoportban 24 achi vagy 1,6 (?) m dmg). Esetleg kampány? Azzal le vagyok maradva, 4. csoportot kezdtem el csak, de ugye nincs time limit...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.420 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.