Minden, ami nem a játékkal kapcsolatos...

Dühöngő

Több
3 éve 7 hónapja - 3 éve 7 hónapja #65087 Írta: Shardik4
Shardik4 válaszolt a következő témában: Dühöngő
Ez meg volt .
Csak szombat óta tart .
Azért nem szüneteltetem mert tart a prém és sajnálnàm .
A német 6 os anyahajó bombát probáltam német t6 t7 bb és t7 angol ellen betalált és mintha patogatott kukoricával szortam volna a fedélzetet , ennek így kell müködni ? Ha a t8 kikap egy tirpitz et gondoltam ez is ér valamit . Vagy csak az Rng szivat ?
Utolsó szerkesztés: 3 éve 7 hónapja Shardik4 által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 éve 7 hónapja - 3 éve 7 hónapja #65089 Írta: Andurin77
Andurin77 válaszolt a következő témában: Dühöngő
Utóbbi.

Úgy szoktam kompenzálni a dolgot, hogy magasról pottyantom a bombát. Ehez viszont alaposan be kell gyakorolni a manővert, valamint nagyon figyelni, merre megy a célpont. Így sem 100 % a citadella, de nagyobb az esélye.

Olyat, mint a YT celebek művelnek, többnyire el kell felejteni.

Szerintem nem a másodlagosára kellene gyúrni ennél a hajó osztálynál. Mivel nagyon gyorsan olvadnak a rajok, sokkal fontosabbnak tartom, hogy az irányzék gyorsabban álljon készen.

Egy ideig kísérleteztem a Toptier féle skill elosztással, de nem jött be. Alig volt bomba találat. Mérgemben át állítottam a kalsszikus CV skill-re. Már a következő csatában sokkal jobban kézre állt a dolog.

Azt nem mondom, hogy minden találat citadella volt, de sokkal több találat volt a hajón, mint korábban.

Ennek a hajóosztálynak az AP bomba az erőssége. E mellet nagyon barátságosan rántja össze a torpedó és a rakétás célzóköröket is támadáskor. Ezután kezdtem a Desmo, Venezia, Moskva, stb cirkálókat jobban szemügyre venni.
Nem örültek nekem. Egy rajból 20 K rakéta sebzés. Volt vagy 8-10 citadella kb.
Szerintem alacsonyabb szinten is érdemes a klasszikus skill-t végig nyomni.

Én ezt javaslom T10-re és az alacsonyabb szintű német hordozókra is. Persze a modulok és a pontok függvényében.



Lehetne a felső sorban 1-1 pont még, de nem vettem észre a hiányát. Inkább az a két pont jól jött a raj alapsebességéhez, valamint a torpedó sebességéhez. Kell hozzá szerintem. Így lehet meglepni a rombolósokat. A beidegződéseket nem tudják gyorsan levetni, így amikor jön a torpedó majdnem - van olyan beállítás hogy 60 kts - 60 csomóval. és mire reagál, kettőt be is nyelt belőle.
A harmadik sorban kell a HP növelés a rajnak, meg a védelem is, mert nagyon papír gépek. Főleg a kétfedelűek.
A negyedik sorban meg a célzás segítő meg az álca ami fontos. A segítőről írtam, az álca meg azért kell, mikor rakétával támadjuk a cirkálót, így még kevesebb ideje van kifordulni. nagyon észnél kell lennie, vagy épp a makkost vakarászta unalmában, ha időben észleli a rajt.
Álca beszerzése után volt igazán érdekes és érdemes a cirkáló vadászat.
Utolsó szerkesztés: 3 éve 7 hónapja Andurin77 által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Szete58, Shardik4

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 éve 7 hónapja - 3 éve 7 hónapja #65091 Írta: akkufuro
akkufuro válaszolt a következő témában: Dühöngő
Van ilyen.

Kilép-belép, újra próbál.

Ha nem változik semmi, hajót cserél.

Ha úgy sem, pihi a játéknak az napra.

Keress egy jó filmet és nézzd meg estére.

Ha igy csinálnám akkor szinte sohasem játszanék. :evil:
Valami azért van mert kb 1 éve amikor a Moskváért mentem a Donskoial 50k alatt ritkán zártam de inkább 70-80k volt most próbálnám a Nevskit örülök ha megvan a 30-40k
7perc az egész erre mindenki azt mondja van ilyen én is azt mondom de egy hónapja 20 csatából 15 ???
A WIN előrejelzésem 11% azaz TIZENEGY % van még valakinek ilyen?

Mi a varázsmondat" Letörlöm ezt a ............."
Mellékletek:
Utolsó szerkesztés: 3 éve 7 hónapja akkufuro által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Szete58

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 éve 7 hónapja #65105 Írta: Shardik4
Shardik4 válaszolt a következő témában: Dühöngő
4 próbálkozásbol nem sikerült benevezni a mini rankedra .
Van az a gyanúm hogy nem nekem találták ki .
És a legszomorúbb hogy nem én voltam a csapatban a leggyengébb .
Valaki másnak is adott ilyen mesteri társakat ?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 éve 7 hónapja #65106 Írta: Foxtrot
Foxtrot válaszolt a következő témában: Dühöngő

Shardik4 írta: 4 próbálkozásbol nem sikerült benevezni a mini rankedra .
Van az a gyanúm hogy nem nekem találták ki .
És a legszomorúbb hogy nem én voltam a csapatban a leggyengébb .
Valaki másnak is adott ilyen mesteri társakat ?


Detto!
Mentem pár kört. Abba is hagytam.
Macicsoport ismét elszabadult és vége mindennek. :(

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 éve 7 hónapja #65107 Írta: akkufuro
akkufuro válaszolt a következő témában: Dühöngő
Mostanában egyre több magányos hőssel találkozom . Szitu 2 perc van hátra 4 területböl 3 nekünk ketyeg. 800-500 ra vezetünk. Magányos hősünk egy harmad hp-s cirkával nekimegy 2 x fél hp-s BB.nek . Irjuk neki hogy csend és tünés. Ő a nagy rank egyes nekikmegy 2 salvó süllyedt : Nyeri helyett veszteség 11 embernek 1 h.... f.... miatt. Elmult napokban több ilyen eset is volt

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.502 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.