Minden, ami nem a játékkal kapcsolatos...

Dühöngő

  • Lord
  • Látogató
  • Látogató
3 éve 9 hónapja #64509 Írta: Lord
Lord válaszolt a következő témában: Dühöngő
És kezdődik megint az agyvérzés a rankeden. A cv aki spottol kapásból mindenkit így semmi taktika sincs, egyszerűen akinek az erősebb hajója van vagy nagyobbat tud rábaszni a másikra, akivel az rng van az nyer. A szerencsétlen rombolók semmit nem tudnak tenni, a cirkálók akkora broadside-ban állnak mint a ház, kapásból kilövetik magukat, a csatahajók meg a sziget mögött bujkálnak a szigetet lőve baszod. Nem veszi észre vagy nem gyanús, hogy nincs találat? Szopóbbnál szopóbb rankedek a sok hülyével. Amíg a szutyok wg nem szűri a súlyosan értelmi fogyatékosokat addig a ranked egy kibaszott cirkusz. 10000 szénért meg nem fogok idegeskedni a sok gyökérrel, csinálja basszameg akinek van türelme hozzá, vicc az egész...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 éve 9 hónapja #64510 Írta: Shardik4
Shardik4 válaszolt a következő témában: Dühöngő
Nyugi ez csak játék .
Ha magasabb szintre jutsz ott biztos értelmesebbek játsszanak .

Én például nem jutottam lentebb soha 5 nél mini rankeden .
Rendesen meg 17 a csúcsom .
Szóval az olyanok mint én fent akadnak valamelyik szinten .
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Lord

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Lord
  • Látogató
  • Látogató
3 éve 9 hónapja - 3 éve 9 hónapja #64511 Írta: Lord
Lord válaszolt a következő témában: Dühöngő
Ez nem így van, olyan szinten felhígult a játékosállomány és mivel bárki elindulhat a vége felé sem garantált, hogy profi játékosok lesznek. Meg lehet nézni az előző rankedet, konkrétan a profi klánok játékosait és az az előtti meg az előtti rankedet. Türelem kell hozzá, hogy valaki végignyomja és nagy szerencse, hogy zsinórban nyerjen. Ehhez viszont nekem már nincs se időm, se kedvem se idegrendszerem. :D Aki végignyomja az nézze az 5-ös és 3-as helyen is, hogy az adott rangoknál milyen szintű játékosok vannak és tapasztalni fogja amit mondtam. A ranked annyira lesüllyedt, hogy nem kell hozzá sem ész, sem taktika, sem összhang, csak ki kell seggelni ami a gyökereknek nagyon megy, mert ranked csatában több xp-t és kreditet kapnak. Alig várják a rankedet, végre nem mínuszos köröket mennek. A probléma viszont az, hogy a teljesítményük mínuszos, így az egész csapattal kibasznak, mert belekényszeríti őket olyan helyzetbe ami nem előnyös a csatában lásd a fogyatékos romboló epicenternél. (több példa van, azért mondom ezt, mert itt látszik meg a legjobban). Ez csak játék és ha már bosszant akkor el kell engedni. Ezt a rankedet úgy néz ki én elengedem a picsába. :sick:
Utolsó szerkesztés: 3 éve 9 hónapja Lord által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 éve 9 hónapja #64512 Írta: Shardik4
Shardik4 válaszolt a következő témában: Dühöngő
Nem hiszem hogy ennyire rossz a helyzet .
Magambol ki indulva rankeden is minuszos köröket mennek .
Na majd ha hazaértem megprobálom megszerezni a 9 es rangot remélem 10 csatánál kevesebb lessz .

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Lord
  • Látogató
  • Látogató
3 éve 9 hónapja #64513 Írta: Lord
Lord válaszolt a következő témában: Dühöngő
Rankeddel kapcsolatban csak ötletként mondom, hogy lehetne mondjuk egy 5 küldetésből álló küldetéssorozat amire lenne részenként egy hét idő a teljesítésre. Szerezz high caliber, confederate kitüntetést (hetente egy ilyen kéne valamiből), másik héten legyél 5-ször a top 3-ban (esetleg a nyertes oldalon). Ilyesmi, nem spejzolós küldetés hanem teljesítmény és ez egy-egy szerintem elég egyszerű és nem is kellene nehezebbnek lenni de az igazán gyenge játékosoknak ez egy nagy szűrő lenne. Egy mini kihívás a ranked előtt amivel jelentkezni lehet rá vagy elindulhat. Mindezt persze tier 5 vagy 8-tól randomban. Egy alap elvárás, ami könnyen teljesíthető és korrekt annak aki indulni szeretne. Ötletként mondom, nem bántásból. Flegma válaszokra nincs szükség de komolyan érdekelne a véleményetek, hogy mit gondoltok erről.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Lord
  • Látogató
  • Látogató
3 éve 9 hónapja #64514 Írta: Lord
Lord válaszolt a következő témában: Dühöngő
Első hét: szerezz egy high caliber kitüntetést. Második hét: szerezz egy confederate kitüntetést. Harmadik hét: legyél top 3-ban 5 alkalommal. Mindezt tier 5 vagy feljebb lévő hajókkal random csatában.

Ezzel olyan játékosokat szűrnének ki akik konkrétan szabotálják a rankedet azzal, hogy afkolnak, sziget mögött vannak vagy bordereznek és nem is lőnek. Aki pedig teljesíti arról meg teljesen jóhiszeműen gondolom, hogy ösztönözni fogja, hogy ne csináljon ilyen hülyeségeket.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.450 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.