Minden, ami nem a játékkal kapcsolatos...

Dühöngő

  • Lord
  • Látogató
  • Látogató
3 éve 10 hónapja #63865 Írta: Lord
Lord válaszolt a következő témában: Dühöngő
Az, hogy változóak az eredmények már majdhogynem megszoktuk... De az nekem még mindig nem világos, hogy a Jean Bart, ami full túlélésre van húzva, modulokkal is az hogy tud ennyire gyúlékony lenni egyik napról a másikra. Ebben a pár napban nagyon szép eredményeim voltak vele, ma meg konkrétan minden szalvó gyújtja. Nem túlzás, ezt komolyan mondom. 8 perces csata alatt felváltva kell használnom a javítót meg a hp töltést és amikor látom ezeket az egy lövedék betalál gyújtásos undormányt már tudom, hogy nyugodtan megvárhatom azt a harmadik tüzet is ami jön fél percen belül. Egyik nap nagyon jól bírja, másik nap meg minden gyújtja egy szalvvóval vagy akár egy nyomorult friesland lövedék is. RNG meg a faszom, a wg olyan szépen elmagyarázza, hogy mekkora esély van az ilyenekre és ezt el is fogadom. A furcsa az, hogy egyik napról a másikra óriási különbség van még e téren is.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 éve 10 hónapja #63866 Írta: Andurin77
Andurin77 válaszolt a következő témában: Dühöngő
Megyen ez... csak éppen nem annak a csapatnak, amiben én is vagyok.

Napok óta ez van. Tudom, ilyenkor kell másik hajóoasztályt, tier-t, játékot, stb. váltani.

De szeretnék egy kitűzőt vagy mit megszerezni velük, ezért erőlködök.




Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 éve 10 hónapja #63878 Írta: Shardik4
Shardik4 válaszolt a következő témában: Dühöngő
Srácok kicsit kezdek csodálkozni hogy hogyan lehet a t9 német csatahajónak nem feltünően szar statja.
Tudom hogy nagyon hülye vagyok a játékhoz .
De az nem normális hogy én szemben állok az ellenféllel nem az oldalamat mutatva 5-10 k között sebeznek a látóhatárol . Én vissza lövök mindegy milyen távolrol oldalát mutató hajónak 0-1200 között sebzek . Ha nagy mázlim van melletem az rng még a 2500 is előfordul .
Azt megszoktam hogy a német hajók égnek a csata elejétöl esküszöm szerintem a matrózok gyújtják azt a sok tüzet . Vagy az f10 lenyomása után automatikusan felgyullad 5 percen belül . És amikor torpedót gyüjtök tuti a vízbetörés .
Így hogy a francban lehet ezzel játszani .
Biztos velem van a baj .
Érdekes módon ha valamelyik videóst nézem neki nem azzal megy minden ideje hogy oltsa ezt az olajos hordót .
És nem basszák le szemböl első felszpotolás után a hp felét a túlsó pályárol .
Nekik lepattan minden .
Engem meg citadeláz egy cirkáló közép távrol .
Nem értem mi az oka hogy a francia Jbt ködobásnyirol nem tudom átütni .
Még coopban is egy lomha célpontnak való .

Nem értem hogy egymás után 2 csatában t5 ön a csapatom felsorakozott a hátam mögé és mikor megjelent az elllenfél feladták mindhárom cap elfoglalását és elfutottak .
Nem értem hogy mi a fenének mentem randomot a t9 en kívül ami eredménye nem szokott érdekelni .
Egyáltalán miért ?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 éve 10 hónapja #63879 Írta: Andurin77
Andurin77 válaszolt a következő témában: Dühöngő
Ettől még jó dolog német csatahajós videókat nézegetni.

Gondolom mind a skill, mind a zászlók, modulok a megfelelő leosztásban vannak.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 éve 10 hónapja #63881 Írta: Shardik4
Shardik4 válaszolt a következő témában: Dühöngő
Én megmondom öszintén szeretek videókat nézni ebben a témában .
De nekem ,tuti mert hülye vagyok az egészhez , nem ad be 1 tetves szalvót se .
Még a nassau is durvább sebzés oszt ki .
És írják hogy menjek előre mert ez a nyavajás benzines kanna ütés álló . Hát sok rossz tulajdonsága van de ütés állónak nem nevezném. Egy nyamvadt gun boat dd kiágyúz sziget mögül anélkül hogy bármit tudnák tenni ellene mert percek mire megáll vagy elindul . De persze a videók nem is úgy indulnak hogy bejelez hogy felderítettek . Utánna hogy 4-8 ig céloznak rád . Ha meg lapulok mint szar a fűben elöbb néha utobb észre vesznek harmadik szalvó max ,és elfutni ezzel nem lehet .
Tuti csak én vagyok ennyire szar vele .
Bár azt vettem észre hogy mindegy milyen csata t7-t10 mindkét csapatban alsó harmadban van .
Szar vagyok minden hajó osztállyal de t8 ig bb ként azért tudtam valamit tenni .
Még ha az átlagot alulról érintettem csak .
Utoljára ilyet a kongónál éreztem meg a kawánál a buf elött. Teljesen értelmetlen csatába vinni .

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 éve 10 hónapja #63884 Írta: BacsaA
BacsaA válaszolt a következő témában: Dühöngő
Hát, nem tudom. Az tény, hogy érzésem szerint alulpáncélozott (csatacirkáló-feeling), de nekem nem ennyire szélsőségesen szar az FdG. Elő szokott fordulni vele egészen normális kör is.

Kitartás! :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.474 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.