Minden, ami nem a játékkal kapcsolatos...

Dühöngő

Több
3 éve 11 hónapja - 3 éve 11 hónapja #63786 Írta: akkufuro
akkufuro válaszolt a következő témában: Dühöngő
"Teljesen értem, hogy mit írsz.
Igen , én is találkózok 0:12-12:0-as "csatákkal".
Egy nap 6x egymás után és holnapután megint 8x egymás után
Lord klántársaival ellentétben én úgy látom némiképp javult a helyzet patch óta. Talán okafogyottá válik a dolog. Változatos játék van nem emlékszem az elmúlt héten kirívó napra .

"Szín tiszta matek, maradna minden.
Én csak veled találkoznék, de pl akkuval nem.
Te megversz engem , akku megveri a nála gyengébbet.
Nekem romlik a staatom, akkunak javul , neked javul.
Én kiesek az 1000 -ből, ő bekerül.
En ott elpi verem a 800-asokat, Ő kiesik kapásból.
Te találkozol nálad jobbal, stb,stb, stb...."

De legalább változna a PR és aWR nem lenne olyan mint most hogy megnéztem néhány nagymenő statját és egy vízszintes vonalat láttam. Ugye mennyire életszerű ? Az utóbbi 2 -3 hónapban még 2 tized % ot se változott Na erre varrjál gombot ez hogy lehet


Mellékletek:
Utolsó szerkesztés: 3 éve 11 hónapja akkufuro által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Lord
  • Látogató
  • Látogató
3 éve 11 hónapja - 3 éve 11 hónapja #63787 Írta: Lord
Lord válaszolt a következő témában: Dühöngő
Ez az RNG a random number generator. Ezt nem lehet csak úgy osztogatni vagy elvenni csata közben vagy legalábbis remélem, hogy nem így van. A másik, hogy ne hogy már az RNG-el meg a co-op móddal büntessük azt aki jól játszik ha kérhetem :D Amit írtam az azt a célt szolgálná, hogy kiegyensúlyozottabbak legyenek a csaták de amit Rallyefan81 írt én azt el tudom fogadni, mert látom benne a logikát. Nehéz a helyzet, itt a wg feladata lenne szerintem ezt orvosolni, hogy profi játékosok közé ne rakjon be havi hajókázókat vagy akik telibe szarják az egészet, mit és hogyan is kellene csinálni.

Nem tudom eleget mondani, senkit nem akarok megbántani, csak szeretnék egy olyan megoldást ami mindenkinek megfelelhet vagy legalábbis igazságosabb lenne és remélem, hogy van erre lehetőség. ;)
Utolsó szerkesztés: 3 éve 11 hónapja Lord által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Lord
  • Látogató
  • Látogató
3 éve 11 hónapja #63789 Írta: Lord
Lord válaszolt a következő témában: Dühöngő
Ilyenek ne legyenek pls :D
Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 éve 11 hónapja #63792 Írta: Rallyefan81
Rallyefan81 válaszolt a következő témában: Dühöngő

Shardik4 írta: Vagy legyen úgy hogy az rng vel konpenzáljuk ki .
Pl az egyyik csapatnak van 10 ezer pontja a másiknak 4 ezer .
Az erősebb kapjon negatív a gyengébb pozitív rngt .


Hujjjujujjujjj.
Juj.
Ennek szaladj neki mégegyszer.

Ennél még az aszimmetrikus leosztás (12 , 8-10 ellen) is jogosabb, igazságosabb....

akkufuro írta:
De legalább változna a PR és aWR nem lenne olyan mint most hogy megnéztem néhány nagymenő statját és egy vízszintes vonalat láttam. Ugye mennyire életszerű ? Az utóbbi 2 -3 hónapban még 2 tized % ot se változott Na erre varrjál gombot ez hogy lehet


A tőlem okosabbak ezt majd megmondják, de szerintem sima adathiba.
A wr-t befixálod még értem (értsd, belenyúlnak, de kérdem én, minek?) De xp, stb így fixen.... ez így nem létezik.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Shardik4

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 éve 11 hónapja #63793 Írta: [DPH] Greendevil97
[DPH] Greendevil97 válaszolt a következő témában: Dühöngő

Rallyefan81 írta:

akkufuro írta:
De legalább változna a PR és a WR nem lenne olyan mint most hogy megnéztem néhány nagymenő statját és egy vízszintes vonalat láttam. Ugye mennyire életszerű ? Az utóbbi 2 -3 hónapban még 2 tized % ot se változott Na erre varrjál gombot ez hogy lehet


A tőlem okosabbak ezt majd megmondják, de szerintem sima adathiba.
A wr-t befixálod még értem (értsd, belenyúlnak, de kérdem én, minek?) De xp, stb így fixen.... ez így nem létezik.


Elég sok minden miatt lehet egyenes a stat...
Ha rankedet játszol csak, nem változik
ha co-op, nem változik
ha csak kláncsatára jársz fel, ami heti négy nap és napi 4 óra, nem fog változni a stat... pedig lássuk be, kláncsata bőven elég egy napra szerintem aj játékból.
Valamint, ha az illető csak teszthajókat játszik, azokkal elért eredmény nem befolyásolja a statot

Bár amit ide kitettél érdekes... csak a pr változik, de minden más stagnál.. megnézném, hogy hány csatát ment mostanában
A következő felhasználók mondtak köszönetet: leopardusz, Rallyefan81, Shardik4

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 éve 11 hónapja - 3 éve 11 hónapja #63794 Írta: pgergo77
pgergo77 válaszolt a következő témában: Dühöngő

[DPH] Greendevil97 írta:

Rallyefan81 írta:

akkufuro írta:
De legalább változna a PR és a WR nem lenne olyan mint most hogy megnéztem néhány nagymenő statját és egy vízszintes vonalat láttam. Ugye mennyire életszerű ? Az utóbbi 2 -3 hónapban még 2 tized % ot se változott Na erre varrjál gombot ez hogy lehet


A tőlem okosabbak ezt majd megmondják, de szerintem sima adathiba.
A wr-t befixálod még értem (értsd, belenyúlnak, de kérdem én, minek?) De xp, stb így fixen.... ez így nem létezik.


Elég sok minden miatt lehet egyenes a stat...
Ha rankedet játszol csak, nem változik
ha co-op, nem változik
ha csak kláncsatára jársz fel, ami heti négy nap és napi 4 óra, nem fog változni a stat... pedig lássuk be, kláncsata bőven elég egy napra szerintem aj játékból.
Valamint, ha az illető csak teszthajókat játszik, azokkal elért eredmény nem befolyásolja a statot

Bár amit ide kitettél érdekes... csak a pr változik, de minden más stagnál.. megnézném, hogy hány csatát ment mostanában


Urak!

Nulla csatát ment az illető.
Ismét leírom: A wows-number.com oldal (ami nem a WG oldala, csak bírja a WG jóváhagyását) minden hajnalban meghatároz hajokként három értéket. Dmg, Frags, WR.
wows-numbers.com/personal/rating/expected/preview/
Ezek a számok kis mértékben ugyan de változnak (akár napról napra). A PR ebből a három értékből kerül kiszámolásra. Ha megnézitek a linkelt illető PR-je eggyel változott pár nap alatt. Ezért.
Ismétlem, nulla csatával. Kedves Akkufuro, ismét egy olyan dolog, amivel abszolult nem vagy tisztában, de ismét gyanítasz...
Utolsó szerkesztés: 3 éve 11 hónapja pgergo77 által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Rallyefan81, [DPH] Greendevil97, Shardik4

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.517 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.