Minden, ami nem a játékkal kapcsolatos...

Dühöngő

  • Lord
  • Látogató
  • Látogató
3 éve 11 hónapja #63760 Írta: Lord
Lord válaszolt a következő témában: Dühöngő
Az egy dolog, hogy vért hugyozva lehet csatát lehozni :D amúgy a win rate szerintem semmit nem számít, a mostani ranked egy jó bizonyíték rá, mennyire haszontalan. A personal rate az ami annál inkább szerintem. De ezt is hidegen hagyja a csaták kiegyensúlyozatlansága amivel a nyerő csaták is egy kalap szart sem érnek. Egyébként meg egy 55,5%-al már elégedett lennék de mindig 55 előtt szabotál a játék. (gondolom valami lélektani határ van ott :D) Másrészt egy Flambino sem örülne 55-nek mert ahogy játszik az nem mutatja meg a valós játékát.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 éve 11 hónapja #63761 Írta: Andurin77
Andurin77 válaszolt a következő témában: Dühöngő
Azert ez elég idegesítő dolog.





A következő felhasználók mondtak köszönetet: Jaszon

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 éve 11 hónapja - 3 éve 11 hónapja #63762 Írta: Rallyefan81
Rallyefan81 válaszolt a következő témában: Dühöngő

Lord írta: Az egy dolog, hogy vért hugyozva lehet csatát lehozni :D amúgy a win rate szerintem semmit nem számít, a mostani ranked egy jó bizonyíték rá, mennyire haszontalan. A personal rate az ami annál inkább szerintem. De ezt is hidegen hagyja a csaták kiegyensúlyozatlansága amivel a nyerő csaták is egy kalap szart sem érnek. Egyébként meg egy 55,5%-al már elégedett lennék de mindig 55 előtt szabotál a játék. (gondolom valami lélektani határ van ott :D) Másrészt egy Flambino sem örülne 55-nek mert ahogy játszik az nem mutatja meg a valós játékát.


Uram, Te kezdted itt a nem lehet nyerni mantrát.
Vért izzadós nyerés szerintem az az izgalmas és eredményes csata.
Ellenben sok 0:12-es darálást. Bár erre ott a co-op.

Mivel jó játékos vagy , felelőséggel tartozol a gyengébbek felé.
Akkufúró és társai, akiknek nem megy úgy a játék , elhiszik, hogy csak a játékkal van baj.

Ezt kérlek tartsd szem előtt. ;)
Utolsó szerkesztés: 3 éve 11 hónapja Rallyefan81 által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: leopardusz, Jaszon, pgergo77, [DPH] Greendevil97, Lord

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 éve 11 hónapja #63763 Írta: Shardik4
Shardik4 válaszolt a következő témában: Dühöngő

Rallyefan81 írta:

Lord írta: Mivel jó játékos vagy , felelőséggel tartozol a gyengébbek felé.
Akkufúró és társai, akiknek nem megy úgy a játék , elhiszik, hogy csak a játékkal van baj.

Ezt kérlek tartsd szem előtt. ;)


Sziasztok .
Nem csak a játékkal van baj hanem a játékos allománnyal is .
Ebben szerintem eggyet érthetünk .
Sok a béna , velem az élen , és akárhányszor kenik el a szánkat akkor is leülünk játszani .
De talán egyszer kitalálnak erre is valamit . Kitiltanak minket vagy valami .

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 éve 11 hónapja - 3 éve 11 hónapja #63764 Írta: akkufuro
akkufuro válaszolt a következő témában: Dühöngő
Rallynak Én tudom hogy rossz vagyok ezzel nincs semmi problémám (többször leírtam aki képzi magát tudja milyen lövedék hova mikor tisztelet neki én játszok nem magolok és tanulok) amiket itt az elmúlt hetekben anyáztam az kizárólag a 12-0 mészérlás ellen szólt. 1-2 vel egymás után ezzel sincs problémám kijöhet úgy a véletlen csak amikor 6. alkalommal vagy a jobb szárnyon aránylag jól karistolsz eltelt 5 perc és a bal szárny teljesen elhullott utána átjönnek balról is és már 5 en lőnek rád na akkor villants nagyot abban a 30 mp-ben ami még hátra van. Csak azt nem értem hogy 5 x leírásra miért nem lehet ezt megérteni hogy ennyi véletlen nincs. Mármint 6x 12-0 EGYMÁS UTÁN. Én csak ennyiben okolom a játékot ha te nem kerülsz sűrűn ilyen helyzetbe márpedig úgy tűnik nem mert nem érted mit mondok akkor csak manipulálva van a játékos összeállítás. Ha kemény csatákban 3-0 1-0 még 5-0 is lenne 40% a winem egy sort sem írtam volna ide.
Utolsó szerkesztés: 3 éve 11 hónapja akkufuro által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Mcarthur73, Shardik4

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 éve 11 hónapja - 3 éve 11 hónapja #63766 Írta: Rallyefan81
Rallyefan81 válaszolt a következő témában: Dühöngő

akkufuro írta: Csak azt nem értem hogy 5 x leírásra miért nem lehet ezt megérteni hogy ennyi véletlen nincs. Mármint 6x 12-0 EGYMÁS UTÁN. Én csak ennyiben okolom a játékot ha te nem kerülsz sűrűn ilyen helyzetbe márpedig úgy tűnik nem mert nem érted mit mondok akkor csak manipulálva van a játékos összeállítás. Ha kemény csatákban 3-0 1-0 még 5-0 is lenne 40% a winem egy sort sem írtam volna ide.


Teljesen értem, hogy mit írsz.
Igen , én is találkózok 0:12-12:0-as "csatákkal".
De:
Nézzük az MM-et.
Mi alapján lenne optimális az összeállítás?
Hajófajták, összteljesítmény,konkrét hajóval való teljesítmény?

Én nem tudom mit néznek.
Szerinted mi lenne az optimális?
Egy jó CV-s bemegy rombolóval , mint lila. Csak éppen egyáltalán nem vágja a rombolózás lényegét.
Máris a hajadra kenheted a lila CV statot.

Első csatát adott hajóval hova tegyen?
Fullos a hajód, vagy teljesen alap?
Megnezed a statisztikámat Kőniggel. Katasztrófa.
Nézd meg Viribus Unitissal.
Már nem annyira kívánnál magadnak ellenfélként.


A hibát(?) nagyobb részt okozza a teljesen felhígúlt, végletes játékos állomány.
Kezdőkörben ellőtt, radar, hydro, füst. Foglalókörbenmég nincs senki, de nyomja a paraszt a radart. Egyre gyakoribb.
"F" gombokat próbáló(?) Tier 8-10 es hajók.
Megkattanó jó játékosok, lásd Lord BB-s kamikáze akciója 3 dd ellen a csata elején. (bocs Lord , ez most példának adta magát, no offense ! ;) )
Ok-okozat.
Ezért írtam, hogy gyenge , bocs, kevésbé jó játékosnak nagyot árt a jó játékos által emlegetett csalójátékozás.
Eleve úgy mész be, hogy "á , megint kikapunk."

Ez így generálja magát.
Mert minek célozzak, majd az RNG eldönti , hogy mit találok el.

Minek tanuljak, úgy is megbukok.

Hipochonder sírjára is ez van írva:
"Ugye megmondtam"

Érted mire utalok?

Én sem vagyok jó játékos, átlagos.
Aki magában, a helyzetben keresi a hibát, nem a másikban vagy a rendszerben kizárólag.
Igen, én is szoktam wtf, gj, és stb Magyar szavakat mormolni.
Utolsó szerkesztés: 3 éve 11 hónapja Rallyefan81 által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Szete58, leopardusz, Jaszon

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.444 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.