Minden, ami nem a játékkal kapcsolatos...

Dühöngő

Több
4 éve 4 hónapja - 4 éve 4 hónapja #61731 Írta: [DPH] Greendevil97
[DPH] Greendevil97 válaszolt a következő témában: Dühöngő

PzPuma írta: Kíváncsian várom a választ az érintett úriembertől, ;) :P és bizakodom hogy 1-2 napig "forrni" fog a topic. :lol:


Te kis kárörvendő :P
Utolsó szerkesztés: 4 éve 4 hónapja [DPH] Greendevil97 által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: PzPuma, Szete58, Jaszon

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
4 éve 4 hónapja #61732 Írta: Andurin77
Andurin77 válaszolt a következő témában: Dühöngő
Általában akkor szokott előjönni az összeesküvés elmélet, ha a játékos valamit nem jól csinál, de nem akarja, vagy nem tudja beismerni.

Szerintem ebben az esetben is ez a dolog áll fenn.

A stat-ba bele néztem. Hát nem egy rózsaszín álom, inkább piros (rém)álom.

Nagyon nem kellene erőltetni azt a T10 csatát még. Sőt, T5-6 nál feljebb nem is kellene megjelenni ilyen PR értékekkel, mert csak a csapattársak kárára lesz az illető.

Statisztika
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Szete58, Jaszon, akkufuro

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
4 éve 4 hónapja - 4 éve 4 hónapja #61738 Írta: akkufuro
akkufuro válaszolt a következő témában: Dühöngő

Hogy mindenki értse én tudom hogy rossz vagyok csak úgy gondolom hogy nem ennyire Lehet hogy ezt rosszul gondolom Az biztos hogy a killem nagyon gyenge de ha ketten lövünk egy hajót 10ből 8x a másiknak hal ki Ez lehet karma vagy bármi A team scoreban 80 %ban a középső harmadban végzek a maradék le i s fel is A tierekről annyit hogy pont 8-9-10 ben zöld kék a sebzésem Ja és én nyugodt vagyok ha nem lennék már rég másik játékkal játszanék Csak próbálok magyarázatot találni erre a botrányos eredményre
Mellékletek:
Utolsó szerkesztés: 4 éve 4 hónapja akkufuro által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
4 éve 4 hónapja #61739 Írta: [DPH] Greendevil97
[DPH] Greendevil97 válaszolt a következő témában: Dühöngő
kedves akkufuro. Számtalan oka lehet a dolognak, csupán össeesküvés az biztos nincs a dolog mögött. Amit mondasz, hogy pont 8-9-10 ben zöld kék a sebzésem, ez nagyon nem igaz. Az a stat az az összes játékos összes tierben elért átlagsebzésére vonatkozik, nem az adott tierhez viszonyít. Ha ehhez bővebb magyarázat kell, később el tudo mondani. Amit ránézésre megállapítottam, hogy pl hozzám képest aznos hajókkal durván 100-50%-al kevesebb a találati pontosságod, ami potenciálisan 50-100%-al kevesebb sebzést is jelent.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: akkufuro

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
4 éve 4 hónapja - 4 éve 4 hónapja #61740 Írta: PzPuma
PzPuma válaszolt a következő témában: Dühöngő
akkufuro, hogy értsd a lényeget :
tied:

Sk:

(green-ét nem teszem fel mert op szakaszban játszik így nem ér :lol: :P )

Az általad betett képet mindenki betehetné, mert mindenkinek vannak jó(mákos) körei., azaz egy csata és nem folyamatos teljesítmény.

Én is csak azt tudom írni amit a többiek, célzás, sebzés és hajók kilövésén javíthatsz.
Ami nekem még feltűnt a statod böngészve hogy szerintem főleg távolsági harcot folytatsz ami nem is lenne gond de sokszor lehet vagy kell is menni pl cirkálóval előre.
Itt már felvetődik az is hogy mennyire figyeled a minimapot mennyire vagy tisztábban a körületted lévő csatatéren lévő hajók helyzetével.
Két lövés között figyelsz e másfele, azaz hova adhatsz v honnan kaphatsz lövést.

Ne rágódj ezeken ! játssz ! ennyi. ;) de ha mégis "zavar" akkor javaslom hogy játssz szakaszban tapasztaltabb játékosokkal. ;)
Utolsó szerkesztés: 4 éve 4 hónapja PzPuma által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Szete58, leopardusz, Jaszon, akkufuro

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • vcsaba1968
  • Látogató
  • Látogató
4 éve 4 hónapja #61741 Írta: vcsaba1968
vcsaba1968 válaszolt a következő témában: Dühöngő
Ne rágódj ezeken ! játssz ! ennyi. ;) de ha mégis "zavar" akkor javaslom hogy játssz szakaszban tapasztaltabb játékosokkal. ;) Akor ugyan úgy vesztesz de jól szörakozol :lol:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.503 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.