Minden, ami nem a játékkal kapcsolatos...

Dühöngő

Több
4 éve 11 hónapja #59396 Írta: Shayarane
Shayarane válaszolt a következő témában: Dühöngő
Megint szerettek az RNG meg a WoWS istenei...


...olyan 80 darab körüli skúlót lőttem ki...
Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
4 éve 11 hónapja #59412 Írta: tyer82
tyer82 válaszolt a következő témában: Dühöngő
tehet egy szívességet a WG.... Hetek óta szopórollerre tett. 10-ből jó ha van 1 nyertes csata, de az is felejtős. Csatahajókkal a sebzés minimális, jó ha csatánként 40-50-ezret össze bírok kínlódni (IX, X-es hajókkal is). El is adtam a Yamatot, nevettséges, de tier V-ös, VI-os hajókkal jobbat megyek.... Amilyen jó volt ez a játék az elején, olyan szépen bassza el a WG

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
4 éve 11 hónapja #59418 Írta: Tomc
Tomc válaszolt a következő témában: Dühöngő

Shayarane írta: Megint szerettek az RNG meg a WoWS istenei...


...olyan 80 darab körüli skúlót lőttem ki...


Az komoly. Valamit nagyon rosszul csinálsz. Monitor ki van kapcsolva vagy hogy játszol ? Max lőtávról nyomod ? De még ezekkel együtt is többnek kellene lennie :silly:
A következő felhasználók mondtak köszönetet: leopardusz

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
4 éve 11 hónapja #59420 Írta: Shayarane
Shayarane válaszolt a következő témában: Dühöngő

Tomc írta:

Shayarane írta: Megint szerettek az RNG meg a WoWS istenei...


...olyan 80 darab körüli skúlót lőttem ki...


Az komoly. Valamit nagyon rosszul csinálsz. Monitor ki van kapcsolva vagy hogy játszol ? Max lőtávról nyomod ? De még ezekkel együtt is többnek kellene lennie :silly:


Nemcsakhogy ki van kapcsolva, de még háttal is ülök neki (ráadásul a szomszéd szobában) :D
Ugyanúgy csináltam, mint amikor 100k feletti sebzéseket viszek be... amikor nem szeret a rendszer, olyankor 10 km-ről is mellémegy/lepattan/nem sebez semmi. Például az új ruszki vasdarab (Vladivostok) a kellemesnek hangzó 42%-os gyújtásával 72 találatnál 0 tűz... Érdekes dolog ám a WG-matematika...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
4 éve 11 hónapja #59423 Írta: Rallyefan81
Rallyefan81 válaszolt a következő témában: Dühöngő

Shayarane írta:

Tomc írta:

Shayarane írta: Megint szerettek az RNG meg a WoWS istenei...


...olyan 80 darab körüli skúlót lőttem ki...


Az komoly. Valamit nagyon rosszul csinálsz. Monitor ki van kapcsolva vagy hogy játszol ? Max lőtávról nyomod ? De még ezekkel együtt is többnek kellene lennie :silly:


. Például az új ruszki vasdarab (Vladivostok) a kellemesnek hangzó 42%-os gyújtásával 72 találatnál 0 tűz... Érdekes dolog ám a WG-matematika...


1.:
Fej vagy írás? 50% esély! Vagy mégsem?

2.:
A gyújtás a fedélzeten történik tudtommal. Azaz, ha fentit hozzáadod , ahhoz, hogy a 72 találatból 59 a hajó oldala, akkor...

Igen bosszantó, nyílván.
De azt is vedd hozzá, amikor maxlőtávról citadella esik. Pl. Vagy, amikor belősz random a füstbe.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
4 éve 11 hónapja #59426 Írta: Shayarane
Shayarane válaszolt a következő témában: Dühöngő
Amikor éppen szeret a játék (kb 2 hetente egyszer), akkor 10 csatából 10 győzelem, AP salvoból 2-3 citadella, HE salvoból 2 gyújtás, 100k feletti damage még akkor is, ha éppen bénázok, 2-3 kill meccsenként...
Ha meg nem szeret, akkor jönnek az ilyen 0-sebzéses csodák, mert minden mellémegy, lepattan, nem sebez, plusz az olyan teamtagok, akik DD-vel elmennek a térkép sarkába ahelyett, hogy foglalnának, fele brigád afk, CV mindent csinál, csak azt nem, amit kéne, és a chaten osztják ám az észt ezerrel azok, akik már az első percben megölették magukat.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.458 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.