Klán: [S_GY]

Több
4 éve 2 hónapja - 4 éve 2 hónapja #62431 Írta: tapsihapsiHUN
Klán: [S_GY] téma létrehozva tapsihapsiHUN által
S_GY néven létrehoztam egy klánt...semmi extra elvárásom nincs. (Igazság szerint amiatt hoztam létre, hogy ne hivogasson senki klánba :lol: ) Ne legyél balfék, néha találd el azt amit lőni akarsz...és ennyi. ;) Nekem konkrétan az olyan klánokból lett elegem, ahol olyan elvárásokat támasztottak velem szemben, amihez nem mindig volt kedvem. Abból is elég volt, hogy páran annyira komolyan veszik a játékot, hogy olyan stílust és hangnemet engednek meg maguknak amit egy régi barátnak nem mernék úgy mondani ahogy. Megy a hülyézés, megy a barmozás és a számonkérés és a retorzió. Sokan össze keverik a játékot a magánélettel, vagy a való élettel. Ebből elég volt!
Ha van kedved játszani jó, ha nincs akkor is jó. Vagy jössz szakaszba, vagy nem. 1.előnye talán van ha nem is sok, az az, hogy kicsit több xp-t +miegymást kapsz a klánnak köszönhetően és ha valamit nem tudsz, nem értesz könnyebben jutsz válaszokhoz és segítséghez. Aki nem érzi magát bénának, jöjjön bátran. /tapsihapsiHUN/
Utolsó szerkesztés: 4 éve 2 hónapja tapsihapsiHUN által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.197 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.