Klán: [WOWS] - Az oldal klánja

Több
7 éve 2 hónapja #35867 Írta: Szete58
Szete58 válaszolt a következő témában: Klán: WOWSMP
Sokról beszélünk s sokféleképpen, s ez így van jól... s jól van ez így... az viszont nem, sőt nagyon nem, hogy egy klán dolgaiba - még ha jó szándékkal teszik is! - kívülről mások szólnak bele. Kérem, ne tegye senki - önmérsékletet kérek! Köszönöm!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • vcsaba1968
  • Látogató
  • Látogató
7 éve 2 hónapja - 7 éve 2 hónapja #35873 Írta: vcsaba1968
vcsaba1968 válaszolt a következő témában: Klán: WOWSMP

Szete58 írta: Sokról beszélünk s sokféleképpen, s ez így van jól... s jól van ez így... az viszont nem, sőt nagyon nem, hogy egy klán dolgaiba - még ha jó szándékkal teszik is! - kívülről mások szólnak bele. Kérem, ne tegye senki - önmérsékletet kérek! Köszönöm!

A probléma az hogy a klánok dolgai nyilvánosak .(pl.ezen az oldalon)Talán más online forumot kéne használniuk(pl: facebook ugy tudom ott lehet olyat csinálni és csak a klán tagok látnák +minden értesitést megkapnának stb.Ezen az oldalon csak az eseményeket, eredményeket ,tag toborzást látnák ,tehát olyan dolgokat ami mindeki számára érdekes lehet.
u.i. nem tudom hány klán van de ha kétszer enyi lenne (remélem lesz)akor ez az oldal csak a klánok nyügével-bajával lenne tele.
Utolsó szerkesztés: 7 éve 2 hónapja vcsaba1968 által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 2 hónapja #35880 Írta: ledgeri
ledgeri válaszolt a következő témában: Klán: WOWSMP

DragonZ írta: Már bocs, hogy beleszólok, ... mert most látom, hogy felvételt nyert egy tag 8 csatával,mert 62% a wr-je . Azért 8 csata alapján felvenni egy tagot kicsit merész. ....


Ez a hsz megérdemli hogy a Legallább néznéd meg rendesen, mielőtt beleírsz!-szel válaszoljak!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 2 hónapja #35889 Írta: DragonZ
DragonZ válaszolt a következő témában: Klán: WOWSMP

ledgeri írta:

DragonZ írta: Már bocs, hogy beleszólok, ... mert most látom, hogy felvételt nyert egy tag 8 csatával,mert 62% a wr-je . Azért 8 csata alapján felvenni egy tagot kicsit merész. ....


Ez a hsz megérdemli hogy a Legallább néznéd meg rendesen, mielőtt beleírsz!-szel válaszoljak!


Hidd el megnéztem ;) , amúgy a ti dolgotok mit csináltok én csak javaslatot tettem . Ha meg nem akarsz ilyen megjegyzéseket ( amit csak jó indulatból tettem) akkor ne posztold ki egy olyan helyre amit mindenki lát. :blush:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 2 hónapja #35904 Írta: ledgeri
ledgeri válaszolt a következő témában: Klán: WOWSMP
Biztos, hogy nem nézted meg, ha továbbra is kiállsz mellette...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 2 hónapja - 7 éve 2 hónapja #35906 Írta: DragonZ
DragonZ válaszolt a következő témában: Klán: WOWSMP
Most nem tudom mit nem néztem meg? De íme : ;) Legalsó sorban szépen látszik, hogy 1 napja tag. Én erről a tagról írtam és ez eléggé megalapozott, ezek szerint te nem néztél meg valamit , vagy csak simán elsiklott a figyelmed ,hogy csak 8 csatája van .


Mellékletek:
Utolsó szerkesztés: 7 éve 2 hónapja DragonZ által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.343 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.