Klán: [WOWS] - Az oldal klánja

Több
7 éve 2 hónapja #35548 Írta: leopardusz
leopardusz válaszolt a következő témában: Klán: WOWSMP
Sztem teljesen normális, h TSt használ az ember. szakaszban menni jó, de akkor a kommunikáció kötelező, viszont irogatni a csata hevében elég kinos. Ergo, TSt kell használni és kész.
Csak barlanglakóknak szokatlan a dolog, de ők is belejönnek pár TSes kör alatt :evil: :silly:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 2 hónapja #35564 Írta: tapsihapsiHUN
tapsihapsiHUN válaszolt a következő témában: Klán: WOWSMP
Majdnem az első ts használat volt, már volt a klánból más is, aki vette a fáradtságot és feljött, a nevét nem tudom, emiatt elnézést is kérek, öregszem és kihagy az agyam :)

Szoktassa magát mindenki a ts használatához azt javaslom, mert később létfontosságú lesz, ha a kláncsatákat vesszük majd alapul, de mint ahogy az előttem szólók igen bölcsen megjegyezték, jó dolog és jó hangulat tud teremtődni, ha megfelelő emberrel mész szakaszba.

Bátorkodom megjegyezni, hogy jó lenne, ha egy kicsit többet látnánk a vezetőket, ha már vannak. :side:
Ezt nem kell követelőzőnek vagy netán bántóan felfogni, csak...néha jó lenne valamit együtt csinálni többen akár egy klán vezér, helyettes vagy megbízott vezetésével. Köszönöm.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Laca_SL

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 1 hónapja #35653 Írta: tapsihapsiHUN
tapsihapsiHUN válaszolt a következő témában: Klán: WOWSMP
1-1 ember hálisten fel-fel jön ts-re. Ma is szerencsém volt szakaszban játszani klántársammal, amit köszönök.. Megjegyezte menet közben, hogy - valami van a szakasz 1. szobában...gyülekeznek. Ránéztem, és egy másik klán fent volt vagy 8-10. fővel.

Kérdem én...mi mikor jövünk össze??? Nem vagyok itt túl rég, de még nem beszéltem se klánvezérrel, sem helyettessel. Kicsit hiányolom a vezetők jelenlétét. Kötetlen beszélgetés-ismerkedés bááármi jó lenne.
Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 1 hónapja #35675 Írta: ledgeri
ledgeri válaszolt a következő témában: Klán: WOWSMP

tapsihapsiHUN írta: Életkép.

Mivel a képen szereplek, jelentem ranked megy ezerrel nálam.

AnFionn írta: Magamra azért nem lövök, mert a játék nem engedi. :lol:

CVzz :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 1 hónapja #35780 Írta: Zsirileon
Zsirileon válaszolt a következő témában: Klán: WOWSMP
Sziasztok!

Jó pár nap TS-s játék után elmondhatom,ezerszer élvezhetőbb a játék így!
Tapsival Annfionnal Brittel nyomtunk már sok csatát és marha élvezetes,nagyon jól szorakoztunk,na meg anyáztunk is ahogy azt már említette itt tapsi.Szorgalmazom,hogy minél többet jöjjenek TS-re és nyomjuk onnan a játékot.

Késő délután és este felé,nagy százalékban fent vagyunk Tapsival a TS/WOWS/1.szakasz.
De aki belép úgyis megtalál minket!

:P :woohoo:
A következő felhasználók mondtak köszönetet: leopardusz

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 1 hónapja #35782 Írta: Zsirileon
Zsirileon válaszolt a következő témában: Klán: WOWSMP



szokásos esti körjárat...:D :cheer: :cheer:
Mellékletek:
A következő felhasználók mondtak köszönetet: tapsihapsiHUN

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.272 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.