Csak egy gyors kérdés...

Több
3 éve 2 hónapja - 3 éve 2 hónapja #65768 Írta: akkufuro
akkufuro válaszolt a következő témában: Kérdés
Érdeklődni szeretnék hogy a fórum kereső minek van ? Eddig még akármit beírtam mindig azt írja ki hogy nincs találat. Nehezen tudom elképzelni hogy a "kapitány képzettségek" keresésre "Nincs találat" Csak arra lettem volna kíváncsi hogy mikorra várható a 21 pont bevezetése és kb milyen formában. Pl a 16os kapitányom hány pontos lesz utána: Remélem a 19 automatice megkapja a 21-et. Olvastam már róla itt de nem találom. Pt -n már ott van most nem emlékszem pontosan de a 20-21 marha sok XP-be kerül nem pontos de 5 és 7 százezerre emlékszem.
Utolsó szerkesztés: 3 éve 2 hónapja akkufuro által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 éve 2 hónapja #65769 Írta: Myrsky
Myrsky válaszolt a következő témában: Kérdés
Elvileg a kovetkezo patchel fog jonni az uj kapitany skillezes, szoval valamikor januar vegen.
A kapitanyok maradnak annyi ponton ahol allnak, nem lesznek felhuzva a 19-esek 21-re.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: akkufuro

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 éve 2 hónapja #65770 Írta: Toweliee
Toweliee válaszolt a következő témában: Kérdés
Ami rajta van xp azt viszi tovább?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 éve 2 hónapja - 3 éve 2 hónapja #65771 Írta: akkufuro
akkufuro válaszolt a következő témában: Kérdés
Hát akkor ez nagyon nagy kitolás mivel van kb 5 fullos kapitányom a ki "termel " görcsölhetek kb fél évet mire újra lesz free kapitány XP-m. Remélem nem jól tudod. :evil: Arról nem is beszélve hogy ha jól emlékszem és ugyanaz lesz mint PT.n akkor kb 1,2 millát kell összeszedni a 20-21-re de az alig kevesebb főleg arányaiban mint 1-19ig kihúzni a kapitányt ami 1.7 milla
Utolsó szerkesztés: 3 éve 2 hónapja akkufuro által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 éve 2 hónapja #65772 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Kérdés
Azt mondták/írták, h fognak termelni free commander xp-t nem max pontosokként is.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 éve 2 hónapja #65773 Írta: BacsaA
BacsaA válaszolt a következő témában: Kérdés
Ha jól emlékszem, akkor az adott csatában szerzett kapitány XP 5%-a szabad kapitányi xp lesz.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.457 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.