Jelenleg 114 vendég és nincs tag online

Csak egy gyors kérdés...

2 hónapja 2 hete #65681 Írta: [DPH] Greendevil97
COM_KUNENA_MESSAGE_REPLIED_NEW
A koncepciónak egyetlen hibája van: a rankedet az emberek a jutalmak miatt játszák. Ellenben a korábbi 55 győzelemhez képest (ami kellett a rang 1-hez, értsd ennyivel többször nyertél mint vesztettél (talán rank 10-ről? vagy legalulról?)) most 100+ csata kell. Ráadásul az össz jutalom kevesebb.

Viszont ha valaki megnézi, a bronz liga jutalma kb 70%-a az arany ligáénak, de alig kell nyerni 8 kört a jutalmak megszerzéséhez. TEhát a hülyének is megéri nem továbbmenni, hanem a legalsó ligában pár nap alatt legyalulni mindenkit aztán békén hagyni a dolgot.

A másik gond az időkorát. Hülyeség hogy nem játszhatsz bármelyik órában, így pl az éjszakások kimaradnak...

de ez a WG, biztos tudják, mit csinálnak, nem? :lol: :lol: :lol:

"None of you seem to understand... I'm not locked in here with you, you're locked in here with ME!"
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: leopardusz

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

2 hónapja 2 hete #65682 Írta: akkufuro
Shardiknak Én értem amit te írtál a Szete írására reagáltam hogy a sor végén is lenni kell valakinek nem lehet mindenki az elején. Ezt sokan elfelejtik amikor jól megy a szekér. A mi 50% alattinkból lesz az ő 50+%a. Örüljön neki hogy cumi helyett egér volt a kezében tojáshéj helyett meg laptopborítás billegett a fenekén amikor megszületett a többit meg hagyja békén játszani A ranked majd viselve válik 8 alá emlékeim szerint eddig sem jutottam be, sprintben már voltam 1.es is Engem a kapitányok aggasztanak egy kicsit elég sok áll 15-17 körül félek hogy pár hónap + lesz mire elkezdenek termelni.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Shardik4

2 hónapja 2 hete - 2 hónapja 2 hete #65683 Írta: Shardik4
Én úgy értettem ha eljutsz . A rank 1 ig akkor kapod a jutalmat és akkor a következő alkalommal hiába lenne jó neked a bronz liga akkor is az ezüstböl indulsz . Ha nem boldogulsz benne akkor nem tudmom mi van .
Majd kiderül .

(A kapitányos dolog nem érint , 12 fölötti kapitányom nincs . Amenyit játszom nem biztos hogy valaha lessz maxosom .

2 hónapja 2 hete - 2 hónapja 2 hete #65685 Írta: akkufuro
Nem tudom PTzik e valaki írástudó aszongya játsz 5 klán csatát HOGY KIVEL MIKOR ???????? Még a csatamód sem választható Lefényképezni nem tudtam vagy máshova tette a képet nem találom Aki bent van látja tudja miről beszélek

2 hónapja 2 hete #65686 Írta: vcsaba1968
1csinálj egyklánt /van egy rakás dublonod/
2.keres egy klánt a pt-n
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: akkufuro

2 hónapja 2 hete - 2 hónapja 2 hete #65687 Írta: akkufuro
Akkor ez felejtős főszerveren se jön össze a 7 ember 1 időben nemhogy ott Vagy ott elég kevesebb ember is ?

2 hónapja 2 hete #65688 Írta: vcsaba1968
nem tudom

2 hónapja 2 hete #65689 Írta: BacsaA
Másnak se nyitja meg az Armory-Naval battle-News menüket, vagy az én gépemben van a hiba?

2 hónapja 2 hete #65690 Írta: akkufuro
Ne dobd ki a gépet nálam is csak pörög pörög............
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: BacsaA

2 hónapja 2 hete #65691 Írta: [DPH] Greendevil97
ma a szerverek is meghaltak egyszer ugyhogy türelem, sajnos eddig nem tudták a sok dellát megszámolni amit kaszáltak a konténereken, majd amint kész vesznek új szervereket. Eskü :evil: :evil: :evil: :evil:

"None of you seem to understand... I'm not locked in here with you, you're locked in here with ME!"
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Szete58, llw99, BacsaA

2 hónapja 2 hete #65692 Írta: llw99
Jaaaaj, Green olyan gonosz vagy, hisz a WG értünk van és csak jót akarnak nekünk, és minden kívánságunkat lesik, teljesítik illetve a játékosok ötleteit is figyelembe veszik :lol: ja neeeem :lol:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Szete58, [DPH] Greendevil97

2 hónapja 2 hete #65693 Írta: BacsaA
A WG csak a javunkat akarja.

Szerintem ne adjuk neki oda... :evil:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Szete58, leopardusz

2 hónapja 2 hete - 2 hónapja 2 hete #65695 Írta: Rolesz81
WoWs Gamer blogon láttam egy jó dötletet. Ha megveszed a Yahagi-t 20%.os kuponnal 4000 dublon helyett 3200-ért, és utána a Dockyard-ban megszerzed kapsz érte 4000 dublont. Tehát 800 dublont lehet keresni nettó. Érdekes...

2 hónapja 2 hete #65696 Írta: Grievous
Csak kell 4k dublon indulásnál :D Xd Hizen meg 5k-s packkal indítható, a franc, megvettem massa b-t, mert olcsóbb volt úgy dublonból, mint sima kuponnal, ofc nincs dublonom, csak 1900 -.-" (így is ~900-at kaptam santa ládákból), hátha többi santa láda ad majd és nem kell vennem hozzá Xd (yahagit megvettem irl pénzét pár hónapja, szóval az "nyereség" lesz :dry:

2 hónapja 2 hete - 2 hónapja 2 hete #65697 Írta: akkufuro
Ahhoz hogy megcsináljátok be kéne jutni a Armoryba Most tégyleg kb 30 óra nem volt elég a javításhoz?

© 2021 WOWS.HU. Minden jog fenntartva.

Please publish modules in offcanvas position.