Csak egy gyors kérdés...

Több
3 éve 3 hónapja #65681 Írta: [DPH] Greendevil97
[DPH] Greendevil97 válaszolt a következő témában: Kérdés
A koncepciónak egyetlen hibája van: a rankedet az emberek a jutalmak miatt játszák. Ellenben a korábbi 55 győzelemhez képest (ami kellett a rang 1-hez, értsd ennyivel többször nyertél mint vesztettél (talán rank 10-ről? vagy legalulról?)) most 100+ csata kell. Ráadásul az össz jutalom kevesebb.

Viszont ha valaki megnézi, a bronz liga jutalma kb 70%-a az arany ligáénak, de alig kell nyerni 8 kört a jutalmak megszerzéséhez. TEhát a hülyének is megéri nem továbbmenni, hanem a legalsó ligában pár nap alatt legyalulni mindenkit aztán békén hagyni a dolgot.


A másik gond az időkorát. Hülyeség hogy nem játszhatsz bármelyik órában, így pl az éjszakások kimaradnak...


de ez a WG, biztos tudják, mit csinálnak, nem? :lol: :lol: :lol:
A következő felhasználók mondtak köszönetet: leopardusz

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 éve 3 hónapja #65682 Írta: akkufuro
akkufuro válaszolt a következő témában: Kérdés
Shardiknak Én értem amit te írtál a Szete írására reagáltam hogy a sor végén is lenni kell valakinek nem lehet mindenki az elején. Ezt sokan elfelejtik amikor jól megy a szekér. A mi 50% alattinkból lesz az ő 50+%a. Örüljön neki hogy cumi helyett egér volt a kezében tojáshéj helyett meg laptopborítás billegett a fenekén amikor megszületett a többit meg hagyja békén játszani A ranked majd viselve válik 8 alá emlékeim szerint eddig sem jutottam be, sprintben már voltam 1.es is Engem a kapitányok aggasztanak egy kicsit elég sok áll 15-17 körül félek hogy pár hónap + lesz mire elkezdenek termelni.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Shardik4

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 éve 3 hónapja - 3 éve 3 hónapja #65683 Írta: Shardik4
Shardik4 válaszolt a következő témában: Kérdés
Én úgy értettem ha eljutsz . A rank 1 ig akkor kapod a jutalmat és akkor a következő alkalommal hiába lenne jó neked a bronz liga akkor is az ezüstböl indulsz . Ha nem boldogulsz benne akkor nem tudmom mi van .
Majd kiderül .

(A kapitányos dolog nem érint , 12 fölötti kapitányom nincs . Amenyit játszom nem biztos hogy valaha lessz maxosom .
Utolsó szerkesztés: 3 éve 3 hónapja Shardik4 által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 éve 3 hónapja - 3 éve 3 hónapja #65685 Írta: akkufuro
akkufuro válaszolt a következő témában: Kérdés
Nem tudom PTzik e valaki írástudó aszongya játsz 5 klán csatát HOGY KIVEL MIKOR ???????? Még a csatamód sem választható Lefényképezni nem tudtam vagy máshova tette a képet nem találom Aki bent van látja tudja miről beszélek
Utolsó szerkesztés: 3 éve 3 hónapja akkufuro által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • vcsaba1968
  • Látogató
  • Látogató
3 éve 3 hónapja #65686 Írta: vcsaba1968
vcsaba1968 válaszolt a következő témában: Kérdés
1csinálj egyklánt /van egy rakás dublonod/
2.keres egy klánt a pt-n

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 éve 3 hónapja - 3 éve 3 hónapja #65687 Írta: akkufuro
akkufuro válaszolt a következő témában: Kérdés
Akkor ez felejtős főszerveren se jön össze a 7 ember 1 időben nemhogy ott Vagy ott elég kevesebb ember is ?
Utolsó szerkesztés: 3 éve 3 hónapja akkufuro által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.548 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.